RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:23:29)

Jeste MRVICA
Vrece su super , i za ovu jednu nasu mogu tri iz Mrvice da uzmem [sm=bravo.gif]




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:24:07)

evo tema VRECE ZA SPAVANJE




Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:24:20)

I jedan i drugi link vam je ispravan, obe su za isti butik koliko mi se čini [sm=zmeden.gif]





Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:24:39)

prava vreca za spavanje , lepi su i dezeni




Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:25:13)


IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

I jedan i drugi link vam je ispravan, obe su za isti butik koliko mi se čini [sm=zmeden.gif]



Razlicite su adrese




Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:25:50)

Izvinite, modovi, nemojte munjama, molimo vas [sm=smiley9.gif] [sm=smiley1.gif]

U ovom "Mrvica bebi butik" stoje obe adrese, ali mislim da su sada samo u Bulevaru S. Jovanovića.

Off smo skroz, ajmo u ispravnu temu.




Anoniman -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (9.10.2012 10:32:07)

Izvini Olga [sm=smiley31.gif]

Ovih dana , Petra je obucena ovako
potkosulja
majca dugih rukava
helanke ili donji deo trenerke
carape

kad izlazimo dodajem duks sa kapuljacom a juce i prsluk onaj debeli
jos nismo ubacili kapu
kuci je u patofnama od skoro

Marta je vise smrznutija od Petre , Petra se nocu znoji dok se Marta smrzava i vec spava u debelom dzaku + tanji prekrivac + zimska pidzama [sm=smiley36.gif]

a Petra je samo u tankoj pidzami dugir rukava/nogavica i prekrivena malim frotirom koji ako joj predje preko nogu odmah se preznoji , dakle samo preko stomaka
Aki je oduvek pokriven preko glave [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:08:04)

evo izgleda i varljivog vremena
jutros sam bila , hm , sta obuci sta obuti da li joj kapu staviti
jeste ona vec velika ali ja jos nisam prerasla tu dilemu [sm=smiley36.gif]
tako da jos nosi hulahopke , na majicicu joj obaezno navucem duksic , dzemperic ili prsluk , jutros ima dzemperic ( skinuce ga valjda kasnije ) i stavila sma joj tanju kapu
a kako se vi snalazite po ovakvom vremenu ?




Shishica -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:20:56)

Ja razmisljam bas da kupim prolecnu jaknu Emi, ali sve to nesto kao kesa jakne, pa pre cu joj onda dzemper navuci i prsluk.
Ako nadjem normalnu jaknu kupicu..
Hulahopke joj nosim jos, ali npr. juce nisam jer je bilo dosta toplo. Vodim se i po tome kako je meni.
Kapu joj ne nosim, ali ako ima vetra onda da onu tanju kapicu.. ili ako je makar malo hladnjikavo.

Potkusulja, majcica i trenerka.. jedva cekam hulahopke i haljinice pa onda ce nam trebati i polusandale..




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:23:28)

ja sam skroz [sm=smiley29.gif]
i nisam reper za to kako je meni jer ja sam cele zime bosa
a hulahopke mi se cine bas potrebne jer ona i sedna ne brzinu dole pa dok je vidim i tako




vikiveki -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:31:04)

Ma sa ovim vremenom se nikad ne zna[sm=zmeden.gif] čas bude toplo a onda odjednom zahladi....ja mojima još obuvam hulahopke a pogotovo ćerci koja ide u školu....mada me ponekad izludi kada ujutru krene u školu bude hladno, pa joj bude jako zima, a kad se vraća tj kad dodje kući kuka da se skuvala[sm=zmeden.gif]




sneza24 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:36:10)

I ja Lani još oblačim hulahopkice a gore bodi i majčicu, tanju jaknu i kapicu.
David neće da nosi hulahopke pa mu ujtro ne skidam pidžamu samo mu obučem trenerku preko. A gore potkošulju i majcu. Napolju kad idemo onda prsluk ili tanju jaknu, zavisi koliko je toplo. A kapu mu ne stavljam, jedino ako duva vetar.




adulence -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 8:42:29)

i ja sam bas u nedoumici ovih dana sa tim oblacenjem,em mi je prva beba,em ima tri meseca...pri tom meni je uvek vruce ja sam po ceo dan u majci na breteletako da ni sama ne umem da procenim ali po tome sto vi pisete ne gresim mnogo...




mica0 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 16:31:00)

benka pa bodi, i pantalonice...




Didy -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 16:38:49)

Ja hulahopke oblacim bas kad je cica zima, kad ode u minus ili kad je oko nule. Cak ni tad ako im obucem skafander. S proleca i s jeseni im ne oblacim, vec malo deblje pantalone ili trenerku.
A za prelazan period mi je spas slojevito oblacenje: bodic/potkosulja, tanji duks, deblji na kopcanje i onda preko ili prsluk ili tanja jaknica. Kape im isto stavljam kad je bas hladno. Cim predje 7-8 stepeni, ne stavljam im vise, osim ako ne duva hladan vetar. Onaj prolecni kad zaduva, ma koliko jako duvao, ne stavljam im kape.




isidora88 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 16:44:52)

ove zime je mateja 5 puta obukao skafander, hulakopke nosi uvek kad je temp.ispod 10 stepeni, od gore ima bodic i duksic i preko jaknu ako je hladno




mica0 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (11.3.2013 18:16:11)

jakna i kapa obavezno




Misha i Ljisha -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (14.3.2013 6:49:47)

a kako bebu u kolicima izvesti napolje? Od kako je plus 10 polako navikavam moju frajlu da idemo napolje. Dere se iz sve snage kad izadjemo ali se umiri posle par minuta i zaspi. Ja sam u stalnom strahu da joj je hladno. Nemam jaknu za nju ipak ona nema ni dva meseca. Stavim joj kapu, rukavice, umotam je u frotir pa u njeno cebence i preko jos stavim jedno cebe. Jedva joj glava viri od svega toga, i onda u kolica. Da li je to dovoljno? Jos mi se razbolela, nosic joj curio ja se istripovala da je nisam dobro obukla pa je od tad nisam ni vodila napolje iako je bilo lepo vreme




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (14.3.2013 6:59:09)

tako umotanoj ne verujem da joj je hladno




sneza24 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (14.4.2013 23:36:28)

Kako oblačite bebe/decu?
David je obično u trenerci i duksu a za Lanu neznam kako da je obučem. On se kreće, vozi bicikl, traktor a ona sedi u kolica. Nemam pojma da li da je obučem kao njega ili da joj dodam bar prsluk?




Sanchy -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.4.2013 0:26:56)

Dok je beba bas mala jos jedan sloj vise nego sebi a posle ,recimo od sestog meseca oblacis je kao i sebe...ovo za MLJ..nisam naglasila..pre ce se beba prehladiti ako je natrontana pa se oznoji,tako da pipni je iza vratica ,nogice ,sama ces videti da li joj je ok ispod tih cebica ili joj je vruce[sm=smiley1.gif]...M.obavezno nosi kapicu jer jos uvek cini mi se svaki dan duva vetar koliko god da je toplo,hulahopke nosimo kada je do pet ,sest stepeni i slojevito ga gore oblacim,znaci tanak duks pa tanak duksic na raskopcavanje preko i prsluk recimo pa onda skidam u zavisnosti da li mu je vruce ili nije..




Figaro88 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.4.2013 8:40:15)

Mi smo jutros u sedam isli napolje,Andrea je bila u helankama,atlet maici,tanjem duksu i prsluku.Juce je ceo dan bila napolju u helankama i dukserici.Hulahopke nije obukla pa bar mesec dana.Ako nisam sigurna da li ce zahladneti ponesem joj duks na raskopcavanje i to je to....




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.4.2013 8:50:17)

evo danas je u vrtic otisla u : hulahopke , helankice ,potkosulja , tanji duks , cupavi duks i prsluk
e sad ja sve mislim da joj hulahopke trebaju , navucem joj ih do pazuha pa se ne ispasuje a i sedne dole pa eto
ali uspeh , skinula sam joj kapu [sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.4.2013 8:55:34)

Juce ja skidam Vuka da piski kad on na sebi ima hulahopke,atlet maicu,drugu maicu duzih rukava i duksericu,a napolju 19 stepeni.Tako da nisu samo mame takve,moj brat isto radi.....Andrea se mnogo znoji,kada je zimus bio i minus ona se oznoji u zimskoj jakni i dukserici,pa je zato oblacim lagano,ali uvek ponesem nesto da mogu da joj obucem za slucaj da joj bude hladno,sto je bas retko...




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.4.2013 8:58:39)

pa da , najbolje je slojevito ih obuci
nego sto se tice hulahopki , meni je "usadjeno" da mora da im se stite bubrezi , besika i jajnici i onda moje muceno dete nosi hulahopke dosta dugo [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>