RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


MamaNecaVo -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (20.11.2017 0:10:03)

Ja pratim da li se znoji.
Generalno je problem sto je smrznut na mene.




Srecko47E -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (3.12.2017 1:24:05)

Ne preropljavam je.




Dora89 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.3.2018 13:55:47)

Slojevito. [sm=smiley36.gif] Pa pratite situaciju i skidate ili dodajete sloj. Obično dodam sloj na prelazu iz kuće napolje ili iz kola napolje, a skidam obrnuto.




Mala Elena -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.3.2018 15:10:31)

Sada trenutno izlazi u skafanderu..inace ne truntam decu ali i ne pustam decu da hvataju imunitet kako neki kazu da ojacaju, vec prema proceni...




mama Jo -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.3.2018 22:46:20)

Neko mi je davno rekao da treba da imaju jedan sloj odece vise od nas...
Kad su bas male bebe onda bas imam problem sa oblacenjem, mislim da ne oreterujem ali uvek se preispitujem - i uvek mi je u glavi kako one leze, ne krecu se pa im se telo ne zagreva kao nama... a opet sam cula da malim bebama krv cirkulise brze... i onda se sva pogubim kad treba da obucem bebu 😊




Maraj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 7:53:30)

Kako oblacite bebce po kuci
S jos uvek spava. U bodicu i pantalonicama. Pokrila sam je cebencetim. Ok joj je tako. Vidim da su joj samo ruke hladnije. Mislim se sta da joj obucem sad kad ustane. Bas je svezije u stanu a mi smo na centralnom grejanju. Izvadih nekog zeku od plisa da joj obucem....
Vi?




Misha i Ljisha -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 11:09:55)

pantalonice i bodic dugih rukava ionda mu preko obucem majicu kratkih rukava da ima dva sloja na grudima. Tako da je "frajer" ima kratki rukav preko dugog ehhe




vonavoj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 12:19:21)

Ljisho tako jw i moja sestra oblacila..ja nemam majicice,nego bodic bez rukava i onda dugi😁




Misha i Ljisha -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 12:24:05)

meni je bezveze bodina bodi. [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 12:56:42)

I meni,ali kad nemam drugo resenje😋




Misha i Ljisha -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 19:35:35)

Nego ja ovde da se nadovezem na mama jo. Jeste bebe leze ali stalno mlataraju rukama nogama upinju se da ustanu dizu glavu prevrcu se. Mnogo su aktivnije od odraslih u lezecem polozaju ( ovde ne ubrajam bebe do 6 nedelja mada i to zavisi od bebe do bebe). Ja smatram da je njima toplije nego nama. Il se bar nadam😂. Kad idemo napolje P ima tri sloja gore jedan dole. Znaci kao i D bodic majica duks sa kapuljacom. Ususkan je u kolicima. Jutros sam cebe stavila jos preko njega. Ruke mu se smrznu al sta da radim. Tako mu je kako mu je. Imam zimsku jaknu al sve mi rano. Mada jutros je bio 1 stepen




Maraj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 20:54:33)

Kod moje S su danas skoro ceo dan sake bile hladne. Pipnem je iza vrata topla je. Al eto sake su joj hladnije. Veceras sam ke pokrila i onim jorgancetom sto ide uz bebi posteljinu
Do juce sam sa tanjim cebencetom. Zahladnelo je pa joj sad po kuci oblačim 2 sloja gore i nocu
Inace je bila samo u bodicu pa cebence preko




Sanjica26 RR -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 21:10:15)

Maraj, pa kod bebe jos nije razvijena termoregulacija. Ako zelis da proveris da li joj je hladno opipaj grudni kos i ledja. Ako je koza topla - dete je dovoljno obuceno.




vonavoj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2018 22:02:21)

I mom su hladne rucice,i obrazi jutros bili😁Ali njima su ruke uvek van pokrivaca. 




dunja RR -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (15.10.2018 17:26:33)

Mame, s obzirom da ce se bebica roditi krajam februara - pocetkom marta, kakva kapica mi treba za izlazak iz porodilista i kasnije za set_nju, da li je pamucna dovoljna ili mora i vunena, da kazem sveki da sastrika malenu neku? A pamučne sam nasla na FB mnogo slatke i za početak i za kasnije pa bi narucila. 




Olga75 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (29.10.2018 10:19:16)

Dunja, ona pamučna podkapica i onda deblja ali ko zna kakvo će biti vreme, vidiš sad - početak novembra a preko 20 stepeni je




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]