RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Od cvetića do salatice



Poruka


jess021 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 9:03:35)



IZVORNA PORUKA: mikica88

Pored ovakvih preporuka ,deklaracija ne treba.



Ma naravno, to je ionako nebitan podatak




Filadendronka -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 9:34:07)


Jess, nemam nista u pp. Nekoj da stavljas nikakve emotikone, nece da odu poruke. Samo pisi tekst. :) 
IZVORNA PORUKA: jess021

Fil, poslala sam ti pp








jess021 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 9:37:06)

Fil, meni je u poslati porukama. Nisam sta laka nista sem teksta, aj proveri jos jedared 





Ana RR -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 9:37:30)


IZVORNA PORUKA: jess021



IZVORNA PORUKA: mikica88

Pored ovakvih preporuka ,deklaracija ne treba.



Ma naravno, to je ionako nebitan podatak


[sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 12:16:54)

Drago mi je da ti se dopada, i da isti utisak imam, drugačiji je od meda u Srbiji, ali divan, kao da jedem cveće na planini, tačno ima taj šmek lekovitih biljčica, kadulje i tog vrijeska za koji nisam čula do sada.
Ja mnogo volim prirodu u BIH, ali neću sada da smaram o tome, jer će trajati [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: jess021

Med je odličan, skroz nekako drugačiji.







jess021 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 12:26:30)

Dunja, da. I jos nesto, znate kad progutate neki med, pa vam na pocetku grla bude onako jako slatko, ne znam da li dobro opisujem, valjda ce me neko razumeti 😊


Kod ovog meda nema tog osecaja




Ana RR -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 12:37:14)

E pa moraću i ja da probam onda. Ja ne jedem med, ne volim jer mi je preeeeeslatko, ali možda mi se ovaj dopadne.




mikica88 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 13:19:20)

Mi imamo domaci sa juga med.
Samo stoji u frizideru , bar mi tako volimo i nije presladak vec ukusan




jess021 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (1.10.2020 13:21:47)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

E pa moraću i ja da probam onda. Ja ne jedem med, ne volim jer mi je preeeeeslatko, ali možda mi se ovaj dopadne.



Ana, verujem da hoce, bas je lep 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]