Majska teRRasa [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 7:23:21)

Dragi forumasi,
Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma


dobro jutro i od mene u maju!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/iyc-eqa-17.jpg[/img]




mali_mis -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 7:24:03)

Jutro i od mene [sm=kava.gif]




milicicak -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 7:26:34)

Jutro :)
Imate li neke rostilj planobe za danas? Vreme obecava :)
Ja taman isplanirala tri dana bez kuvanja al ne da mi se, gospodjica ima temp...




Didy -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 8:06:36)

Dobro jutro. Nama od 5:15h kad se Stefan probudio jer je nesto sanjao... I vise nije zaspao.[sm=zmeden.gif] Kada cu se naspavati? I zasto nikad?




milicicak -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 8:30:13)

Hihi, Didy, spavanje je precenjeno [sm=smiley36.gif] evo, ja dremam dok pregovaram sa mini bubom za svaki zalogaj zu-zua i gutljaj caja :)
U to ime, da se malo razbudimo
[img]http://www.dodaj.rs/f/1I/qJ/4Kdjq4fU/1/coffee-blight-central-am.jpg[/img]




Ivanka 75 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 8:54:15)

Ja kuvam kaficu za na moju terasicu!
Srecan v praznik nerada! [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 9:15:58)

Dobro jutro, mi smo na nogama od 6h [sm=smiley36.gif] idete li negde danas , da proslavite praznik? Ja ga nesto posebno ne dozivljavam, uglavnom ga iskoristimo za porodicno druzenje.idemo kod devera na rostilj i klinci da se izigraju.
Milicicak, vec sam popila kafu,ali ova tvoja tako dobro izgleda, samo sto ne zamirise preko ekrana [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 9:51:45)

Milicicak kud mi turi tu kaficu...ja da skuvam sebi i da je na miru popijem kad sipak, nema..pop*****
Ja kako smanjuje dozu pronizona tako se alergija vraca, ubicu se. Dodje mi da placem od muke.

Juce bili na placu mm, i pas nam navatao gomilu krpelja. 5 smo sinoc izvadili, pretresli ga nacisto..ovo je najezda krpelja




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 10:00:07)

Pročitah majka tereza [sm=smiley36.gif].
Da odgovorim bubi na ono odsinoć,sad me uglavnom počne čaprkati pa onda a de samo malo,kao da hoće parče kolača [sm=smiley36.gif]
kod nas danas ništa od roštilja i šetanja,kiša ne staje od sinoć.




big mum -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 10:31:49)

Dobar dan drage moje[sm=smiley1.gif]
Evo polako se spremamo idemo(djeca i ja) na roštiljanje kod mog rođaka.Danas mu je rođendan skupiće se cijela familija.Nemogu dočekati.
Evo vam nešto od mene


[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/1q4-13789-.jpg[/img]




Torbica -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 14:46:10)

Cao drage! Mi smo ustali u 9 i 30, bas smo se naspavali! Mm skuvao ruckic, rucali, sad kunjamo.. Ja sam pekla samo lepinjice. Ljubim vas




Sanjica26 RR -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 14:56:34)

O Torbi[sm=smiley31.gif] Sanjala sam te sinoc. Neko je nekom kupio haljinu, [sm=smiley36.gif]ali se ne secam detalja.




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 16:32:48)

Zene,jeste li dosle sebi od rostilja ? evo malo sam kolace spremala,taman uz kafu,pa izvolite ! [sm=smiley1.gif] [img]http://www4.slikomat.com/13/0501/rld-111782.jpg[/img]




veselicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 16:56:24)

Branki divna terasa [sm=bravo.gif]
Da se vise druzimo ovde ovog meseca.bar 100 strane da napunimo [sm=smiley36.gif]
Mi se ceo dan nesto izlezavamo,bili nam gosti sada deca napolje,pomalo duva vetar pa se sve plasim da mi A. ne prehladi jer sledeceg petka ide na ekskurziju.Kako se osecam povodom toga to je vec duga prica,cini mi se da cu poludeti od razmisljanja.




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 17:01:53)

I kod nas duva vetar,nije tako pre podne ali sada pojacava. Veselice, A, bese starija ili mladja cerkica? Gde ide i na koliko ? Moja M 10.maja ide sa predskolskim na svoju prvu eskurziju,na jedan dan.
I ja se nadam da cu imati vise vremena da se malo druzim sa vama ovde,sve ste mi super ! [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 17:03:24)

Mila,starija.Idu na Zlatibor 7 dana,prva ekskurzija pa mi malo frka a ona jedva ceka.




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 17:13:43)

Razumem te onda, ni meni ne bi bilo svejedno.Ali bice sve u redu! Sto ne bi bilo? Mi uvek kontra postavljamo pitanja i brinemo unapred .Moramo prihvatiti da deca odrastaju i da putuju i budu negde i bez nas. Molim te,kada moja deca budu putovala tako i budem u tvojoj kozi,da mi ovo napises ! ! ! [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 17:19:45)

Oooo ženice,mi smo se pošteno smorili danas,ne možemo mrdnut od kiše.Odoh nam napravit da nešto pojedemo a ja od 7 radim,taman da malo odmorim mozak [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 19:44:07)

Mila ja cu rolat [sm=bravo.gif]
Veselice mogu misliti koliko je frka kad pustas dete prvi put samo. Ali to njima toliko znaci, secam se koliko sam ja bila srecna kad sam isla na ekskurzije. Ih, da mi je sad ta sreca.[sm=smiley36.gif]
Emice ovde dan divan.




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 21:33:11)

Nevjerovatno ali ovde kiša i dalje pada,ako ovako nastavi izliće nam ovaj potočić,još pola metra mu fali.
Idem pod tuš pa tražit nešto slatko da pojedem [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 21:58:53)

Dobro veče i od mene. Vidim da spominjete ekskurzije pa rekoh da se nadovežem. Ja sam prosto srećna što moj stariji ne traži da ide, iako školica organizuje Taru valjda isto sad u maju. Da hoće da ide morala bih da ga pustim a ne znam kako bih preživela. Znam da je briga ne realna i da nema veze sa vezom , ali opet... samo da ne budem ona luda, posesivna majka...a mlađi bi naravno svuda išao nema veze što još ne zna sam ni da se obuče iako ima četiri godine...[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 22:04:50)

Ja evo zavrsavam sa svojim cupavcima,jos malo je ostalo.Klinci svi spavaju,m radi a ja eto,jedem kolace i citam sta pisete.
ne znam kako cu i ja jednog dana sa tim visednevnim eskurzijama.Mima ide u Bg za desetak dana , na ceo dan i to mi nije svejedno,svasta se desava danas....




Torbica -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 22:44:54)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

O Torbi[sm=smiley31.gif] Sanjala sam te sinoc. Neko je nekom kupio haljinu, [sm=smiley36.gif]ali se ne secam detalja.


[sm=smiley31.gif]
Moja smizla je predskolac i presrecna sam sto ide na ekskurziju 4 dana, u Vrdnik. Ne brinem zato sto je samostalna, odgovorna i ima sjajne vaspitacice. Idu sad od 15-18.5, cetvrtog dana se vracaju. Znam da ce uzivati. [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 22:52:01)

Torbice , i kod mene takav slucaj,M je prilicno snalazljiva i odgovorna,vaspitacica je super..iako idu na jedan dan,ponekad mi proradi onaj crvic "A sta ako se desi...?" ali radujem se mnogo zbog nje sto ide,ona broji dane do polaska !




Torbica -> RE: Majska teRRasa [chat] (1.5.2015 22:59:21)

Ma kakav crvic, pozitivno samo, i naravno, sigurnost u osobe koje su za to zaduzene. Ne brinem nista, radujem se jer se ona raduje. [sm=smiley1.gif]
Wiv, da brzo prodje sugava alergija.... [sm=smiley31.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>