Razgovori mama 05/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 7:28:34)

Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma


[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/bp3-mame-u.jpg[/img]


drage mame,evo nam stigao i maj,dobro jutro!




mali_mis -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 7:31:53)

Jutro mame [sm=kava.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 9:47:57)

Izgleda da su sve mamike na prvomajskom uranku [sm=smiley36.gif]
MM samo ti i ja smo ovde, izgleda




milicicak -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 9:55:08)

I ja sam tu [sm=smiley36.gif]
Uranila da peglami sredjujem ormane [sm=smiley36.gif]
A sad cu da stavim i drugu kafu




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 10:01:41)

Dobro jutro,ustala sam prije pola sata [sm=smiley36.gif] Noćas imala tervpiju od Dore pa me mili pustio da odspavam.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 10:05:52)

jutro mame,Dora bolesna vec sam pisala temperatura dobila jugo 4 dana [sm=smiley29.gif]




Didy -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 10:24:19)

I ja sam tu. Jedem sladoled i maksimalno kuliram decje zahteve i nered oko sebe. A evo i druga masina vesa zavrsava... Mrzi me da se mrdnem.




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 12:20:20)

gde ste,mame.
mene brat pita danas hocemo li na jezero ,prvi maj je,pa uranak..mislim se,kako da ne,raspadam se ovde u stanu,sama sam sa njih dvoje,katastrofa.sta sve stignem da uradim,treba bre spomenik da mi dignu u centru grada!
tek sad skuvala prvu kafu,a vala cu posle da drmnem i jednu casu piva.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 13:20:37)

Ja perem veš i sredjujem nokte dok Dora spava.Posle ću pitat sveki da sutra pročuva mrvicu da mi skoknemo do bazela još neke sitnice pokupovati.Smori me ova kiša.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 14:55:09)

Dobar dan zene! Mi smo juce odvezli moju mamu, pa sam se ja isplakala u kolima sto je otisla.[sm=smiley13.gif] Mm i ja smo uzeli slobodno posle podne. Decu je cuvala dadilja. Setali po knezu. Isla sam i kod drugarice koja ima bebu. Nisam je videla sest godina zbog puno razloga. Bas se radujem sto smo se konacno.videle. Odnela je neke stvarcice i ogradicu za dete. Nemaju bas nista.
Deca se igradu sad sa mm-om, a ja kuliram. [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 15:37:34)

Sanjice i ja uvjek za svojoj mplačem,i kad ja nju uspraćam i kad ona mene [sm=smiley13.gif].Kad bude kod nas pa jutro pred polazak stalno se krijem od nje da ne vidi da plačem.




mirkam -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 18:48:49)

Cao mame.
Samo da se upisem u maju..
Otpala sam danas od kucnih poslova,uh.
M i mm kod sveki, sad ce jos malo doci, a ja koristim jos koji tren mira i tisine [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 18:57:04)

drustvo cao,
mi danas bili napolju trcali za loptom na livadi i posle zavrsili u domu zdravlja. [sm=smiley19.gif]
prvi put da nam izadje neka alergija, reakcija na neku biljku, i sad sta nam je ciniti, moramo voditi racuna da se ne muva po travi.
bas glupo.
kako ste vi provele prvi maj.




wivern -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 19:41:56)

Pa kud bas da procitam tvoj post amdn [sm=smiley19.gif] Ja vec sedma nedelja pod uzasnom koprivnjacom, sad cu da teram muza da me vodi negde da me pregledaju.
Potpuno sam bljaks.. Danas bio divan dan, kafenisala sa zenama,provetrila glavu.. MM za to vreme sredio stan
Amdn kako se ispoljila vasa alergija?




daca77 -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 20:46:04)

Uh...drage moje, pa vas bas zeza ta alergija...[sm=zmeden.gif]
A ja sutra treba konacno da se vidim sa sestrom i sestricinama, ali i dalje se malo plasim varicele...starijoj je proslo skroz, a mladjoj treba da otpadnu jos par krustica...nadam se da nije vise zarazna-proslo je vec 15dana od izbijanja...[sm=smiley13.gif]




amdn -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (1.5.2015 20:58:29)

wiverin, bili smo napolju i sve bio ok, dosli kuci i rucao i spavanjac, kad se probudio prvo mu se pojavilo na licu kao sitni plihovi i veliko crvenilo.
Kao da se opeces na koprivu (ako tako izgleda koprivnjaca, nemam pojma). Onda je krenulo po rukama i to sve grupisano. Jako ga je svrbelo.
Odmah sam zvala dom z. posto je 1. maj da vidim gde da ga vodimo i sreca nas dom. z imao dezurstvo.
Dok smo stigli do d.z. povuklo mu se sa lica ali po rukama i zglobovima sake se prosirilo.
Dok kaze da je tipicna alergija na neku biljku i dala nam da pijemo Aerius sirup.
Sad vec nema nista :)
Idi obavezno dok. nemoj se zezati.
pozzz




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 6:21:05)

dobro jutro mame..
juce konacno sredih ceo stan i sve..danas me ceka pakovanje i peglanje,ziva nisam kako cu sve to,muz opet radi...




wivern -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 6:58:59)

Ne znam sta da kazem posto dobar dan sigurno nije [sm=smiley36.gif] Em pada kisurna, em smo mi spavali 3 sata sinoc, em je malisa gladan i jako malo pije ad mleka. Horor.
Branki, ma polako..sredices, samo nemoj da zuris i da se opterecujes previse.




daca77 -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:13:23)

Dobro jutro!!!
Ja sam mrtva umorna, a tek je jutro...posldenih dana, tj.noci imam problema sa spavanjem...ustanem, podojim malu i ne mogu po 2h da nastavim sa spavanjem. [sm=zmeden.gif]
Wiv, a ti si uvela AD mleko?




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:14:47)

Jutro,mi skoro ustale,Dora na noši a ja dolazim sebi.Dama tek što je progledalaa već mora obaviti posao.
Wiv jesi li išla sinoć doktoru,jel se smirila alergija.
Ja trebam spremit svoje tabletice za pčelice ali stalno zaboravim.




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:16:14)

uh,wiv,citam tvoju muku sa alergijom i sad sve ovo sa maksom sto se desava,bas je tesko..znam kad sam ono mojoj boki nudila ad i flasicu,ma nema sile da povuce,sanse nikakve.isto tako kao i tvoj sisa kad joj se cefne..kad ces smeti da dojis,je l ti bolje ta alergija?on od kasica ne jede nista?jaoo,mnogo mi je zao sto se mucite..




daca77 -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:23:22)

Wiv, a ti i dalje imas problema sa alergijom? Izvini, nisam u toku...ja mislila da te pustila.




wivern -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:23:34)

Sinoc su mi dali injekciju i novu semu lekova.xyzal ujutru i uvece, izmedju aerius i pronizon ujutru i uvece. dr se nada da ce za nedelju dana proci a ako ne prodje onda mi se ne svidja sta je sve ispricala [sm=smiley36.gif]Sad me pomalo svrbucka, ali je mnooogo bolje.
Daco nisam ja sama uvela, ne smem da dojim. E ali sto mi se nadula gornja usna, kao da sam stavila silikone. Kaze mm odjednom sta si se ti napucila i od kad se ti uopste i pucis [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:26:05)

Jutro mame [sm=kava.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (2.5.2015 7:47:24)

jutro mame [sm=kava.gif]
VIW ja imam polensku alergiju koja je gadna svake godine,ovde zene koje su bile trudne sa mnom znaju kako sam se mucila,mada sam ja bila na lekovima jer nije moglo bez njih,vidim da ti imas gori oblik,meni su gusenja najveci problem




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>