RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (5.9.2021 10:39:40)


Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 






Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (5.9.2021 12:37:37)



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 







Meni to sve zvuči kako treba. I vaš opis i svi koje sam videla pre par godina. Drže kvalitet i standard. Drago mi je što takve klinike daju nadu😊 I ja nisam imala nesto sjajan odgovor, prvi put od 7jć, 4 oplodjene, vraćeni 3.dana jedan deset_oćelijski i jedan osmoćelijski i ništa. Drugi put od 5 jć, 2 samo opodjene jedan osmoćelijski i jedan petoćelijski... Da li možete i meni da preporučite dr, msm da se ovde mogu pisati imena, budući da sam već videla imena turskih lekara na forumu. Uvek svi imamo 1000 pitanja i to tako mora, želimo najbolji mogući ishod🥰 Veliki pozdrav, hvala na odgovorima i molim vas pišite ovde iskustva😊🍀🌺




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (5.9.2021 14:32:46)


Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

IZVORNA PORUKA: Tinčee



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 







Meni to sve zvuči kako treba. I vaš opis i svi koje sam videla pre par godina. Drže kvalitet i standard. Drago mi je što takve klinike daju nadu😊 I ja nisam imala nesto sjajan odgovor, prvi put od 7jć, 4 oplodjene, vraćeni 3.dana jedan deset__oćelijski i jedan osmoćelijski i ništa. Drugi put od 5 jć, 2 samo opodjene jedan osmoćelijski i jedan petoćelijski... Da li možete i meni da preporučite dr, msm da se ovde mogu pisati imena, budući da sam već videla imena turskih lekara na forumu. Uvek svi imamo 1000 pitanja i to tako mora, želimo najbolji mogući ishod🥰 Veliki pozdrav, hvala na odgovorima i molim vas pišite ovde iskustva😊🍀🌺






Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (6.9.2021 9:16:29)

Hvala 😊





Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (10.9.2021 17:27:22)



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

[quote



Ena, tvoj lekar dolazi u Bgd 2 i 3.oktobra na festival ivf 😊 




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (24.9.2021 23:23:45)


Super,nisam znala za taj festival. Mada nisam ja iz Bgd. A i mi cemo uskoro tamo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

[quote



Ena, tvoj lekar dolazi u Bgd 2 i 3.oktobra na festival ivf 😊 






EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (15.10.2021 19:39:24)

Bas mi je koordinatorica Suncica rekla da su svi isli u Bg. 
Dosta je drugacije nego ovde u BL gdje sam radila prvu ivf. Sad cekam i nadam se da ce biti uspjesno 🙏🍀




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (22.10.2021 12:46:15)

Evo mene sa betom od preko 1200 🍀🙏😊 🥰
Jedino sto me brine tsh koji je sad skocio na 6,2 ali je ft4 dobar. Pa me dr smirio i rekao da uzivam i opustim se i da dodjem u ponedeljak. Nikakvih simptoma sem povremene glavobolje nemam. Sad mi lakse i mogu odahnuti. Koliko god se mi trudili da ne razmisljamo do vadjenja bete i budemo ravnodusni, opteretimo se svi time. 






Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (26.10.2021 20:41:31)

Jeeee, pa ovo je divna vesttt! Čestitam Ena, pisi kako je bilo, molim te!!! Divnooo❤️🏵️🍀




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (27.10.2021 17:22:04)



IZVORNA PORUKA: Tinčee

Jeeee, pa ovo je divna vesttt! Čestitam Ena, pisi kako je bilo, molim te!!! Divnooo❤️🏵️🍀



Hvala 🍀♥️Jos je rano za pregled kod ginekologa. Necu da zurim. 




Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (31.10.2021 12:30:37)

Držim palčeve da sve bude u redu🏵️🍀❤️




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (13.11.2021 16:26:57)

7 nedelja i imamo dva srca koja kucaju 🥰🥰🙏🍀
Bila sam poluluda jer sam krvarila 4-5 dana. Ali beta se i dalje duplala,sto me smirilo. Takodje su mi rekli da je to normalno sve dok je oskudno krvarenje. Ukljucili su mi opet injekcije progesterona. 




Sanjica26 RR -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (13.11.2021 22:17:33)

Cestitam, EnaEna. [sm=smiley27.gif]




lesli -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (13.11.2021 22:22:33)

Bravo Ena! 😊Ja sam krvarila i (na momente) obilno i sa jakim bolovima posle prve VTO i to je trajalo jedno mesec i po dana.  “Beba” ima pune 3 godine ;)Ne brini, moze da bude sve ok. Skolsku trudnocu zelim 🤗




Jovana993p -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (13.11.2021 23:42:41)

PomoććKomisija nam je u utorak 16.11.🥳Ne znamo za koju kliniku da se opredelimooo?? Savet? Teofilovic iskustvo i Front? 🙂




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (14.11.2021 7:48:44)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Cestitam, EnaEna. [sm=smiley27.gif]



Hvala Sanjica26♥️🍀




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (14.11.2021 7:51:37)



IZVORNA PORUKA: lesli

Bravo Ena! 😊Ja sam krvarila i (na momente) obilno i sa jakim bolovima posle prve VTO i to je trajalo jedno mesec i po dana.  “Beba” ima pune 3 godine ;)Ne brini, moze da bude sve ok. Skolsku trudnocu zelim 🤗


Hvala Lesli. 🥰Ja se nadam da ce biti sve ok,nekako vjerujem. A i spremna sam na ta povremena krvarenja da se mogu desiti ipak je blizanacaka rizicnija, a ja sam skoro pa 40 godina. Svjesna sam da moram mirovati i cuvati se. 




nata11 -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (15.11.2021 9:18:03)

Ena ja krvarila prva 3 meseca, lezala u bolnici ali smo izgurali.

Drzi se [sm=bravo.gif] bice sve OK.




Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:15:38)

Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem❤️❤️❤️




Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:16:34)

Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️




Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:21:45)

Zao mi je sto vam nismo pomogli. Mada mozete se i predomisliti za  kliniku ukoliko vam se nesto drugo dopadne u medjuvremenu, samo se pošalje mejl RFZO-u. Ja sam bila u Feroni, dva puta, nisam zadovoljna jer ocigledno nisu dovoljno stručni za muški problem, ostalo je sve bilo ok. Sada smo se odlučili za Front, jer imaju jake embriologe, što nama u principu najviše treba. Pozdrav i srećno šta god da odlučite! 




Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:22:53)



IZVORNA PORUKA: Jovana993p

PomoććKomisija nam je u utorak 16.11.🥳Ne znamo za koju kliniku da se opredelimooo?? Savet? Teofilovic iskustvo i Front? 🙂


Pogledajte moju poruki, nisam je naslovila za vas, ali radi se o odaboru klinika. 




EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:54:04)


Hvalaa 🥰Mirujem i lagano guram naprijed 
IZVORNA PORUKA: nata11

Ena ja krvarila prva 3 meseca, lezala u bolnici ali smo izgurali.

Drzi se [sm=bravo.gif] bice sve OK.






EnaEna -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 14:55:41)


Hvalaa 🥰♥️Sve manje,vise prolazimo kroz slicno pa se razumijemo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee


Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️






Tinčee -> RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju (17.11.2021 17:44:26)



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvalaa 🥰♥️Sve manje,vise prolazimo kroz slicno pa se razumijemo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee


Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️





Tako je😘




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>