RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 15:14:44)

Emice, ziva bila :)
Ja cu kafu i tortu, meze preskacem na dijeti sam :)




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 16:00:50)

Mili ja ću mezu za tebe da ne propadne [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 21:48:14)

Gde ste,bre,zenskaci,ima li koga na terasi[sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 21:52:27)

Branki evo ja dosla da se pocastim. Toliko sam gladna da cu da pojedem sve sto je Emica iznela




vikiveki -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 22:05:21)

Ja sam konačno stavila svu papriku i raspremila sve.Malo sam se pomučila ali sada imam papriku za zimnicu[sm=smiley36.gif] inače ceo dan sam sama,muž mi ceo dan ostao na poslu,angažovali ga i posle radnog vremena zbog Rače.Dobro će mi doći ovo što je emicaa poslužila




branki* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 22:20:06)

A,sta je sa racom?ja uopste nisam u toku ni sa cim.
Wiv,isto pisah bas da sam gladna,a ne znam sta bih...




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (4.8.2015 23:40:07)

Branki ja jela musaku od tikvica, mada koliko sam bila gladna i mas'an papir bih pojela [sm=smiley36.gif]
Ajde ako budes mogla da idemo na kafu jedan dan. Doci cu ja po vas i vratiti..malo da se istorocemo...
Ove terase su propas' . Nema nikoga [sm=zz_skull.png]




mali_mis -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:12:26)

Jutro [sm=kava.gif]
Ma nije do terase, leto je, svi zuje negde [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:23:01)

Jutar na terasu :)
Evo, ja na terasi pijem kafu, mini buba bere cvece po basti, akcija od 6 jutros :)




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:34:04)

DAn!

Sinoć htedoh da pijem opet, ali nije išlo. Dete mi digllo živac (starije), posle i žmu. Tako da ja cugnuh jednu i stado'.

Još samo jedno 15-ak dana pa idemo na more - ijaooooooo

Nego, ja bi mogla turim jednu kaficu

[img]http://www4.slikomat.com/13/0805/b1u-a-cofe.jpg[/img]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:47:15)

Jutro,može kafa može [sm=smiley1.gif]
Mi tek u oktobru na more,treba dočekati [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:50:30)

Mi ove godine preskacemo more, nismo se dobro iskombinovali sa odmorima... Al tu nam je Ada i bazen kod babe u dvoristu, bice nam lepo :)




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:54:29)

Auf Emice, ja nikako ni ovo da dočekam, a gde je oktobar [sm=smiley13.gif] Sve me strah vremena - samo da nam bude lepo.

Milicicak mi nismo išli na more od pre Aninog rođenja - sve smo išli u Bg i to po dva (nakd i tri) puta godišnje. Ne mogu više, dete mora na more.




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 7:57:58)

Trćo mi idemo ne planski,zato i idemo tek u oktobru.takodje se nadam lijepom vremenu,mada zaova je prošle godine išla u to doba i super vrijeme bilo.




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:02:00)

Mi ove godine prvi put preskacemo more ali tako se potrefilo... sto kazes mnogo znaci za dete a i za nas... Videcemo da odemo u neku banju ili tako nesto ali otom potom :)




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:02:41)

Joj, žene i mi smo još neodlučni za more, ona je mala, ne sjedi kako treba, hoce da puže, bojim se vrućina, a mm navalio da idemo, mi do Hrvatske, tačnije Istre, stignemo za 2h, pa ćemo vidjeti, tamo polovinom avgusta, nisam pametna[sm=zmeden.gif]! Šta li se jabude? Niko ništa ne javlja da zalijemo ovde!




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:08:39)

Eco mi na Krk. Jedino sad razmišljam kako ću sa njegovom klopom, verovatno ću nakupovati kašica pa da idemo. Šta sad. Njemu će značiti, a i Ani.

Sad nagovaram muža da nas iduće godine odjavi kao izdržavane članove, pa da dobijemo povraćaj poreza. Od toga da idemo na neki last minutejer drugačije nećemo moći. Ovo sad idemo jer imam ja majčinski dodatak. Pa to ostavljamo i plaćamo more. Iduće godine to neću dobijati i teško da ćemo mi odvojiti za more, a regres dobija zadnje dve godine u februaru. I to naravno ode. Jao kad bi uspela da iduće godine spičimo u Grčku jaoooooooo




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:10:49)

Eco, ako mozete idite, znacice i vama i bebi :)
Jabudic se porodila, jutros stigla Lucija :)




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:20:49)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco mi na Krk. Jedino sad razmišljam kako ću sa njegovom klopom, verovatno ću nakupovati kašica pa da idemo. Šta sad. Njemu će značiti, a i Ani.

Sad nagovaram muža da nas iduće godine odjavi kao izdržavane članove, pa da dobijemo povraćaj poreza. Od toga da idemo na neki last minutejer drugačije nećemo moći. Ovo sad idemo jer imam ja majčinski dodatak. Pa to ostavljamo i plaćamo more. Iduće godine to neću dobijati i teško da ćemo mi odvojiti za more, a regres dobija zadnje dve godine u februaru. I to naravno ode. Jao kad bi uspela da iduće godine spičimo u Grčku jaoooooooo


Što e tiče financija, nije nama frka, nego i mei je zbog kašica, ne znam kako će podnijeti, pa i meni je zbog svih nas, najviše zbog mm, on baš zna uživati isključi tel. i prepusti se.




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:24:23)

I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne [sm=jezicek.gif] neće mu ništa faliti.




Kata90 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:36:38)

Jutro[sm=kava.gif] idem danas po mojih po bajk,sediste mi spremno za malog pa da se vozamo lepo malisa i ja[sm=smiley1.gif]




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:42:02)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne [sm=jezicek.gif] neće mu ništa faliti.


Nisam, ja sam u Savinjskoj, mi smo za 1h i malo jače u Kopru, naravno autocestom, a Kopar Umag oko 25km.




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 8:42:33)


IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne [sm=jezicek.gif] neće mu ništa faliti.


Nisam, ja sam u Savinjskoj, mi smo za 1h i malo jače u Kopru, naravno autocestom, a Kopar-Umag oko 25km.





emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 9:19:43)

Mi ćemo sad na kretu,uvjek mi bio san da odem u grčku i konačno.Sad kad radim dva posla idemo briga me.Nećemo u decembru nigdje pa možemo.




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 9:29:34)

Ne brini se Emice, imaćete super vreme! Na Sredozemlju je najlepše u oktobru! Biće vam jedimo dan malo kraći, ali nema veze...sunce će biti najnežnije tada!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>