RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 10:05:06)

Eco to je sve štajerska [sm=jezicek.gif] obrni okreni, ne kapiram kako si ti za sat vremena u kopru?! Koliko brzo vi vozite kad imate 20 km više nego mi do Kopra?

Umag meni nije more, jednom sam otišla i nikad više.

Šalje mi i sad komšinica slike sa mora, ona otišla na Ugljen. Sine mitre pa koja je to plaža izbetonirana sa stepenicama?!

Emice, za Krit ti je sasvim ok oktobar. Tamo sneg ne vide nikad :D pod obavezno da odeš na Krisi. Ali pod obavezno. Ne znam u koje mesto idete, ali sve jedno, iznajmi auto, pa do Irapetre i odnde trajektom do Krisija. Meni je nešto najlepše što sam do sada videla. U Irapetri je blizu mesta gde kreće trajekt bio jedan kafić, radila je neka naša tamo.




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 11:37:15)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco to je sve štajerska [sm=jezicek.gif] obrni okreni, ne kapiram kako si ti za sat vremena u kopru?! Koliko brzo vi vozite kad imate 20 km više nego mi do Kopra?

Umag meni nije more, jednom sam otišla i nikad više.




Jbg, mi vozimo[sm=jezicek.gif] avion! A, nije ni nama Umag, ali je zato Poreč extra!




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 11:52:02)

Di ste zene.
Eco vama je more na dva sata, mi smo sa M isli na more kad je imao 7 meseci, putovali 10 sati kolima, nije ni sedeo a ni jeo sve kasice i sjajno se proveli. Ne bih se premisljala da li da ga vodim na more.[sm=smiley36.gif]
Mi se odvalismo od spavanja svi, kao da nam je neko pustio gas za spavanje u stan [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:27:40)

Eco, ne razmisljaj nego pravac na more ako vec mozete :)
Wiv, blago vama, mi smo u kompletu sa detetom dobili i budilnik, nebitno kad legne budi se u 6 [sm=smiley36.gif]
Mene ubi isijas od kad jurcam za mini bubom po ceo dan a jos me i alergija napala, strava mi je ovaj godisnji odmor [sm=jezicek.gif] al mi je mozak na otavi pa mi je jos uvek sve super




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:32:41)

Odoh ja kod Cicie na ćevape, pošto mi ovde na poslu ne otvara fotografije, pa ne mogu da jedem u ovoj kafani, a želudac mi kičmu žvaće!




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:39:36)

Aaaa, Cicini cevapi, krenula mi voda na usta [sm=smiley30.gif] mi za rucak mamin paprikas, trazila gospodjica [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:40:45)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Odoh ja kod Cicie na ćevape, pošto mi ovde na poslu ne otvara fotografije, pa ne mogu da jedem u ovoj kafani, a želudac mi kičmu žvaće!

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ja dadoh užinu malom detetu, sad da operem sudove. A od osa ako ne šenem, neće niko. skor od jutros od 7 do sad 14 komada u kuhinji plus 2 u dnevnoj. [sm=smiley19.gif]




Modessty -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:47:09)

Žene da vas pozdravim i da častim!

[img]http://www.dodaj.rs/f/9/WI/qTtOGLY/download-5.jpg[/img]

Danas mi je 10 godina m(b)raka [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 12:49:19)

Mod, hvala :) nek vam je srecno i dugovecno :)




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 13:12:08)

Mod čestitam [sm=bravo.gif]
Trćo pojma ja nemam gdje tačno idemo ali predložiću ostatku ekipe [sm=smiley36.gif]
Ja prije pola sata dodjoh sa posla,danas sam čistila jer je čistačica na godišnjem a stan ogroman.




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 13:15:20)

Mod srecna godisnjica [sm=bravo.gif] lepo ste zaokruzili cifru [sm=bravo.gif]
Milkice pa jel to lepo da nam tako kazes, cccc. I ja ogladneh na pomisao o cicinim cevapima
Mili ja sam bila spremna na budjenje od 6, ali sam imala vise srece nego pameti [sm=smiley36.gif]





branki* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 13:20:02)

Mod,da vam je srecna godisnjica i da se volite puuuno[sm=bravo.gif]
Uh,cevapi,mmmm,mogla bih uvek da ih jedem.




Ana RR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 13:26:28)

Mod, srećna godišnjica [sm=bravo.gif]




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 14:15:27)

Mod srećna godišnjica!!!

Ja se častila....10 upola sa lukom i kajmakom + točeni Jelen![sm=pujs.gif][sm=pujs.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 14:32:33)

Uuuuu Milkice sad kad ti dodju klijenti [sm=bravo.gif]




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 14:47:00)

Odma ću da ih prosledim ovde kod nas u kafanu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]...

Zamisli kad vopi krene da mi razlaže lukac!!!???[sm=zz_tongue.png][sm=zz_redcarded.png][sm=zz_wub.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 15:31:23)

Mod draga, srećna i ovde [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Milkice, ti ženstvena kao ja [sm=jezicek.gif]




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 15:43:36)

Uvek[sm=zz_wub.gif][sm=zz_mstickle.gif]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 15:49:48)

Joj ćevapi sa lukom,evo kreće mi voda na usta [sm=pujs.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 16:07:42)

Mene ti ćevapi ni malo ne privlače, ali zato lepinja sas kajmak!!!! Auuuuuuuuuuu


A popiiiiiiiiiiii sam malo pre - hranim malog i 3x sam prekidala da bi ubila proklete ose koje su ne znam kako i kroz zatovrena vrata ušle
Odlepila sam! I naravno neće više da jede.




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 16:42:53)

Ma i ćevap,i lepina i luk ali bez kajmaka [sm=smiley1.gif] ako ih moj tata sprema stavi uz to salatu od mladok kupusa i ja se ubijem totalno [sm=smiley36.gif]
Odakle ti ulaze tolike [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 16:50:23)

Emice, ne pitaj me ništa. Biseri su povadili roletne, a ostavili rupe na kasetama i ove godine su ose rešile da prave osinjak u kaseti od roletne na balkonskim vratima u kuhinji!!!!

Od jutros sam ih 26 potamanila. Da li treba da napomenemd a ih se bojim kao samog đavola? JOš me mm podjebava kaže da nisam ni za gde osim za centar Beograda. NISAM! Tamo barem ne udišem [sm=zz_poop.gif] koja posipaju pred svaku prokletu kišu na travu.

Lele, ovo je za negativu [sm=jezicek.gif]




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 16:56:38)

Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 17:14:29)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=zz_bounce.gif] ovo mora u citate [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 17:19:19)

U narednih nekoliko minuta se spremam da ispitam efikasnost isparavanja u GSPu....javljam sta je bilo.
A najbolje od svega je sto cenim da niko ne ocekuje ovu akciju...jer sam seuredno utegla u suknju i nakacila na crvene stikle! [sm=bravo.gif]

PS: imam i lepezu da zavaram trag!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>