RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 17:24:38)

Mislim da cemo o tome citati sutra u Blicu [sm=jezicek.gif]
Mini buba uziva sa babom i dedom u bazenu, ja se kuvam pored istog, jel sam jelte, dobila, i tako [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 17:55:11)


IZVORNA PORUKA: mama krava
Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom


Hahahaha ulepsa mi dan [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:03:28)

Evo da se i ovde konacno javim ! Dosli sa Zlatibora prekjuce,12 dana proslo dok si rekao keks !Klinci bili zdravi,sto je najbitnije,osim sto je T bas zezala sa jelom.
Kako ste mi zene?Vidim kod vas se jede dobro [sm=smiley36.gif]
Mod,srecna godisnjica braka i ovde,videla sam i na fb !
Kad stignem,stavljam vam malo razglednica sa Zlatibora [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:04:27)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] eh draga, ako ih ja mojim prdenjem nisam oterala, teško da će podrig da pomogne [sm=jezicek.gif]

Nego ne vredi mi dim, jer ima samo da ih raspizdim, a tu mi kuhinja. Mislim u samim vratima od kuhinje. A kutija je drvena i ne dihta, jer je jedna upravo ušla, a vrata dibiduz zatvorena




vikiveki -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:18:30)

Mod srećna godišnjica braka...inače danas je i nama godišnjica,tako da i ja častim društvo na terasi

[img]http://www.dodaj.rs/f/8/uL/tlR9L3m/predjelo7afd41.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/17/12A/1oCRr2a9/cohoc-torte.jpg[/img]




vikiveki -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:19:55)

Da ne zaboravim i piće

[img]http://www.dodaj.rs/f/V/Tn/3KT55RTE/pice670x0.jpg[/img]




mila83 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:41:32)

Cestitam Viki ! [sm=bravo.gif] Hvala na posluzenju !




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 18:45:04)

Vik i vama srećna godišnjica [sm=smiley1.gif] ja bih svega po malo od ponudjenog [sm=smiley1.gif]
Trćo i ovde špricaju pred kišu ali opet ja ne bih mogla negdje u većem gradu živjeti,nzm drugo kad bih morala [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 19:03:49)

Viki zivi bili i voleli se jos 100 godina
Daj sad neki alkohol [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 19:21:41)

Viki, srecna godisnjica :)
Ja cekam da mi se javi skolska drugarica da idemo u provod veceras [sm=bravo.gif] jao, sta cu da obucem [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 20:13:28)

Joj Emice, za mene nije selo. Tačka. Sve kul i to, ali mnogo više minusa imam ovde nego u gradu. Minus za gradove je da je leti i noću toplije (nema šume) iiii šta još?

Viki, srećna godišnjica!!




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 21:18:07)

Ma Trćo ja sam djete sa sela zato ne bih mogla u većem gradu,živjela sam pola godine prije nego što sam se udala i jedva sam čekala vikend da idem kući [sm=smiley36.gif] Seljančice pa to ti je [sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 21:50:19)

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Minus za gradove je da je leti i noću toplije (nema šume) iiii šta još?


Guzva, guzva, guzva....
Ja volim sela i manja mesta, ali ne bih mogla dugo ziveti. Navikla sam upravo na ove jurnjave i guzve i mislim da bi mi nedostajao taj stres koji sve to donosi. Nisam navikla da zivim bez stresa [sm=smiley36.gMili ja sma prosli petak bila sa drugaricama u kafani. Lepo sam se provela sve dok mm nije poceo da me doziva kuci, oko 1.30. Nije se set_io da malisi napravi i ponudi mlekce kad se probudio?!? i onda su se nosali dok ja nisam dosla u 3 [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:03:40)

Mod,Viki srecna godisnjica [sm=bravo.gif]
Mi malopre stigli,bili do zaove i u nabavku,deca ceo put nesto izvoljevala,ja kupila jednu haljinu
I ja vise volim grad,ali leti je lepse u selu.Zato ja hocu stan u gradu i kucu na selu[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:11:55)

Veselice imam jos samo jednu stvar da dodam na tvoj komentar : i plac na moru [sm=bravo.gif]




Kata90 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:41:15)

Vece.......sretna godisnjica[sm=smiley1.gif]
Ni ja nebi mogla bas ziveti u selu,suvise mi je mirno i tiho......[sm=smiley36.gif]
Cim sam videla ovu bogatu trpezu,ja opet gladna[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:46:03)

Hoću bre asfalt i civilizaciju i ssmog i kuću na moretu [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:52:03)


IZVORNA PORUKA: wivern

Veselice imam jos samo jednu stvar da dodam na tvoj komentar : i plac na moru [sm=bravo.gif]

Hahah gde sam ovo zaboravila,i ja obozavam more.Wiv od nasledstva kod nas izgleda nista tako da cu morati mnogoooooo kiflica da ispecem da imam sve ovo [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (5.8.2015 22:54:30)

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Hoću bre asfalt i civilizaciju i ssmog i kuću na moretu [sm=jezicek.gif]

Ne pominji mi asfalt,kod nas prave put bas pored nase kuce,srecom nam malo uvuceno dvoriste,dosadise nam sa bukom vise.A za civilizacijom i ja ceznem,jos kad mi muz pomene da idemo na neku planinu [sm=smiley24.gif] ama bre,gde ces vise prirode nego kod nas.Hocu da letujem u centru grada[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 0:39:39)

U stvari ne. Zelim samo veliko nasledstvo..gomilu para. I da putujem, 365 dana u godini.
Eto, bas sam skromna [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 0:48:19)

Wiv ako dobijem nasledstvo pre tebe,zovem te da setamo zajedno,muzeve kuci,decu sa nama,koliko vidim obe smo "kafanske zene" ima samo da menjamo gradove i kacimo slike po rr [sm=smiley36.gif]
E meni kod tog setanja svuda ne odgovara samo sto ja mrzim da odsedam po hotelima,nista mi nije dovoljno cisto [sm=smiley11.gif][sm=smiley29.gif] uvek sa mm pricam kako bih najvise volela da obidjem celu Srbiju za pocetak,a kasnije i neke druge drzave.Ali samo pod uslovom da imam onu veliku luksuznu [sm=smiley36.gif] kucu na tockovima.E bas sam skromna [sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 1:13:01)

Ja stigla iz kafane [sm=smiley36.gif]
Ja necu ni vikendicu na planini ni plac na moru al se ne bih bunila za to nasledstvo ako se deli [sm=smiley36.gif] pa da lepo putujemo vikendima i letujemo na nekim egzoticnim mestima... Ja bez svog posla ne mogu [sm=smiley4.gif]




mali_mis -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 7:11:59)

Jutro [sm=kava.gif]
Veselice, znam kako se osecas [sm=smiley31.gif] Kod mene prave rovove u ulici, postavljaju cevi, prckaju nesto oko grejanja. Od 7 ujutru do 17h lome, cekicaju, cuje se ona pistalica na kamionu, poneka kvalitetna psovka.




eca89 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 7:27:44)

Ženske, može li [sm=kava.gif]? Viki i Mod, srećna vam godišnjica.




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (6.8.2015 7:29:49)

Pa bre još potežemo priču? Eno juče su sekli našu jelku jer je precvikala neki kabl u zemlji za tv ili telefon ili šta već. U sred bela dana kad mali spava.

Ja i dalje hoću u grad. Tamo ima parkova barem, dece s kojom bi moje moglo da se igra. Ovo bre svi se zamandale u kuće i ni makac.

Wiki, ovde ne može da se kaže gužva jer cela slo ima koliko jedan Beograd. Jedini problem je leto i turisti (ali i domaćini koji idu da se ohlade) pa tako od petka pre podne već krene gužva. Napravi se kolona od izlaska sa autoputa do Bleda!!!

Jutro!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>