RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Kata90 -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 19:32:34)

jao wiw,pa ti imas pravu spavalicu ljubi ga majka[sm=smiley36.gif]
moje dete se svako jutro budi u 7h,a zaspe u 21h.oces da se menjamo malo[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 19:33:39)

Sva sreca to je nasledio od moje familije i mene. Mi svi nenormalno spavamo [sm=smiley36.gif]
Emice poslacu ti ga, da se rehabilitujes. Jos sad ako ti i drugo bude ranoranilac ne znam kako ces.
Ne znam gde mi proletela godina, dok sam trepnula.
Ado videla sam da si pisala u temi mastitis. bas uzas [sm=smiley13.gif]




amelia -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 20:06:24)

Dobro vece mamike
Wiv kao daje juce bilo kad su otvorili temu da si se porodila kako je brzo prosla godina.. Emice cestitam i ovde nek tije laka trudnoca [sm=bravo.gif]
Ja sam bas umorna ne ispavana.. Ali barem A nema vise grceva sad place zbog drugog razloga naucio je da sedi u narucju celo vreme ako ga legnem jaooo jos nema ni dva meseca tj. sutra puni hehe. Sta ce biti ubuduce cudim se.. Inace sutra idemo na kontrolu u petak da primi prvu vakcinu.
Bas sam tuzna i usamljena mm u subotu otputovao za CH a bas mije znacio dok je bio ovde i puno mi pomagao alj sta ces.. [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 20:24:18)

Wiv bolje da ti ne kazem kako nam je[sm=smiley36.gif]
Sad je mm zaglavio. Dadilja zaglavila takodje. T boli grlo, pa sam je stavila oblogu na grlo. To je navukla moja majka.
Sutra moram ja da je vodim u vrtic. Ocekujem da ce kod mene krvoprolice od ciklusa. Kad krene odliv i stomak da boli tek ce mi biti veselo.
Odoh da jedem puding[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 20:47:15)

Joj Wiv ako i drugo bude ivakvo ima da ovom svom zalijepim flašice na grudi i nek on daje bebi da sisa a ja ću se borit sa Dorom,nema mi druge [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 21:35:02)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Daj mi bolan to svoje djetence samo na sedam dana da se naspavam i ja [sm=smiley1.gif]
Leti vrijeme,Dodi u nedelju već drugi,pojma nemam kad prije [sm=smiley1.gif]

I meni ga daj..moja zaspi u 22 30 i ustane u 7.!!!




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:22:17)

Mame drage,evo me konacno!
Morali smo da prespavamo,ja sa decom kod sestre moje snaje,jer je ona kucica,tj stan gde smo hteli da idemo bas los.ja poludela.muz danas gledao i trazio i nadje odlican,dvosoban,novo kupatilo,kuhinja i sto je najbolje bukvalno preko puta doktorkinog centra!jeste malo skuplji,ima centralno grejanje,ali ajde sad.kako je bilo sinoc,mislila sam necemo nista naci,tako da smo pre dva sata uselili,raspakovala ono osnovno i polegali.b vec od sutra krece sa casovima.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:24:42)

Branki, super za stan [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:25:21)

Branki hvala Bogu. A sad u nove radne pobede[sm=smiley31.gif]
Dobila si slatkise.[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:32:26)

Branki baš mi drago da ste se snašli. Ljubac za dečicu!




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:34:04)

Ma,hvala bogu,dobro je,bas sam se smorila juce.nisam ni spavala,samo sam brinula hocemo li naci stan.ovaj je bas lep,stvarno.mada,meni je najbitnije da mi ima odvojene sobe zbog boze i boke i da je blizu,nijemi ttoliko bitna sredjenost,ali je ovaj stvarno lep.
Sanjice,videh,bas lepo,obradovali su me!
Je l ti prosla mucnina?
Ivanka,videh slike sa druzenja,lepo vam je bilo.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:34:23)

Joj branki svaka ti cast! To stalno premestanje.. Sta li nosis od stvarimmspakuj,raspakuj! Ti si zena zmaj! Jos sa dvoje dece!
Super sto je blizu..a inace,hoce da iznajme na dva meseca?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:38:23)

Branki prosla me je mucnina. Bas sam pisala gore Wiv da su sad nagrabusili mm i dadilja. Stomak me boli, jer sam dobila.
Moji svi spavaju, a meni se ne spava.
Razmisljam koliko sam glupa kad dozvoljavam da me neki ljude vrte oko malog prsta.[sm=smiley13.gif] Znate onaj trenutak kad ostanete zateceni i ne odgovorite na provokaciju. Osecam se kao [sm=zz_poop.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:39:07)

Von,posto je ovako dobar i blizu,ostacemo tri meseca[sm=smiley36.gif]nisu nas ni pitali koliko ostajemo,mi nismo isto nista spominjali.
Sanjice,meni se to cesto desava,to da budem zatecena i ne odgovorim na provokaciju.jednostavno toliko se zaprepastim da ne mogu da verujem.posle se set_im sta je trebalo da kazem,ali u tom trenutku zablokiram.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:42:46)

Jos bolje! A namesten je?




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:46:15)

Jeste,nema puno stari,nije pretrpan,ima dosta prostora,ali je kuhinja nova,kupatilo novo,ves masina nova,tus kabina,bojler,kreveti nisu skripavi kao tamo gde smo bili letos,okreceno,cisto,parket hoblovan,u zgradi,zgrada ima portira na ulazu,lift ima.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 22:47:55)

Joj branki, strašno! Dobro da ste odmah našli, sad lagano.

I meni se dešava da mi mozak u tim situacijama jednostavno zabaguje. Kao da ne može da svari informaciju. A posle hoću da se pojedem što nisam odreagovala.




Mariya -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (2.11.2015 23:46:59)

Wiv,bogte,kakva spavalica!!
Branki,super za stan,zvuči sjajno!
sanjice,to je nažalost uvek tako,ako se neko razboli,verovatno će i oszali oko njega.i kod nas je tako.obično mm donese kući neku bolestine pa dobije luci,pa ja,pa lena pa ssvekrva i moja sestra.
žene,mene vise ništa ne moze iznenaditi.i mozak mi u takvim situacijama radi munjevito i nikom ne ostajem dužna.
.




eca89 -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 6:43:27)

Dobro jutro derugarke, evo i nas standard.
Branki, ženo, majko, kraljice, kapa dole, kako se samo boriš, šaljem ti najveću [sm=smiley31.gif]!
Ja ne znam da li da idemo danas vani, jer ovde vlada epidemija gripe, pa me je strah.




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 6:46:08)

Gde ste,mame!
Prespavasmo,dobro je bilo.ovi moji jos spvaju.ja u krevertu,ne ustaje mi se,dremala bih ceo dan...ali,b ima prvi cas u 9,a danas mi ne gine i kuvanje.moracu i do prodavnice,fali nam svasta..
Bas sam osamucena,nisam se naspavala.
Ecka[sm=smiley31.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 6:54:23)

Dobro jutro! Sad cu T da budim za vrtic. Naravno ova mala se probudila. Moracu da je spakujem kod mm u krevet i nek cuti.
Tek oko 1 imam casove. I oko 6 jedan. T na ples, pa posle da se vratim po nju kao prosli put.
Branki jel si sama sa decom ili je mm ostao?




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 8:05:33)

Dobro jutro,T je opet plakala u snu ali nije puni,sve u svemu fina noć.
Kašalj me ubija,nervira me ovo škripanje u plućima a sad ne smijem tablete piti.Dobiću trbušnjake od kašlja [sm=smiley36.gif]
Branki ti si nevjerovatna žena [sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 8:30:08)

Sine Branki!!! Ćuti da ste našli stan. I sreća da imaš gde da sprespavaš u takvim slučajevima.

Eco, ako ćeš tako - dete neće izaći napolje do leta [sm=jezicek.gif] Vala mi svaki dan dok je sunce begamo napolje! Tamo oko 2 kad je najtoplije. Po sestru u školu i nazad. Još posedimo i napolju kad se vratimo do ručka.




branki* -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 9:23:01)

Sanjice,mm ce biti tu dve nedelje.posle cemo videti,on je nasao neku zenu,znamo je inace,pa da joj plati da bude sa mnom posle,mada je bas blizu,mozda bih mogla i sama,da vodim boku zajedno sa b,pa da njega ostavim,a nas dve se vratimo.videcu.mozda se i babe predomisle,pa uskoce[sm=smiley36.gif]
Trco,kako ne znaci,da nisam znala da mogu da racunamna njy,ne bismo tako.bila sam ubedjena da ce kucica biti ok,kad ono ...




wivern -> RE: Razgovori mama 11/15 [chat] (3.11.2015 9:26:58)

Užas Branki, ali to je tako standardno za Bgd. Da ti uvaljuju supu kao stan, strašno. Ja ustala, nešto me muči stomak. Ili će biti stomačni virus ili grčevi jer treba da dobijem. Mm i m naravno spavaju [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>