RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Anarunika -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 16:38:30)

Najbolje je dodati prirodne šećere tj.voće bananu . Ili suvo voće kao što su šljive i već sam spomenula urme koje su odličan zaslađivač. Baš smo danas imali doručak sa urmama .
A onaj ozloglašeni šećer, ako može bez njega, bilo bi odlično [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 17:13:01)

Žitaricama ne bi trebalo dodavati šećere. One svakako sadrže veću količinu ugljenih hidrata. Mada ja dodajem med u kašice ili griz. I čokoladu obavezno u griz[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 17:17:38)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?


Ne treba. Mada griz nije hteo da jede bez cokolade, i sutlijas iato sa cokoladom obavezno, mada i ja tako jedem, jos i eurokrem dodam[sm=smiley4.gif]




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 17:17:56)

Zitaricama ne treba dodavati secer, vec su bogate ugljenim hidratima...ali ko voli nek’ izvoli[sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 17:44:28)

Mislim da ne treba,nisam Ivi dodavala ,a necu ni Relji.Iva cak pije i caj i limunadu bez secera...




Trcosava -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 17:48:32)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?

Ne treba, mada SEBI u sutlijaš dodajem i šećer i čokoladu, pa po vrhu još pospem i kakao.

Dok je mali, ne dajem veštačke šećere (osim kad unese ozloglašeni voćni jogurt). Kad malo porastu, dajem normalno.




Leptiric123 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 19:12:42)

Generalno ja ni u šta ne dodajem šećer, tako ni u žitarice nisam, caj jedino kad je tek počela da pije, a sad ili ne stavim ilil vrlo malo, ali u žitarice nisam stvarno nikad....




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 19:57:03)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?


Zitaricama ne treba dodavati secer. One same po sebi sadrze dovoljno ugljenih hidrata.





nikiteki -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 20:03:08)

Ne treba dodavati secer zitaricama




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 20:05:14)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada je najbolje dati prvi obrok sa žitaricama – ujutro ili pred spavanje?


Ujutru ali sam ja mojima davala i popodne i nije bilo nikakvih reakcija.Uglavnom sam im zitarice koje jedu prvi put davala ujutru da vidim kako im odgovaraju.




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 20:07:39)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?

Ja nisam dodavala secer,ali ja mojima secer nisam stavljala ni u caj,cak i sada kada su vec velike zasladjujem im caj medom a secer ako im stavljam,onda skroz malo.




mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 20:19:38)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?

Zitaricama ne treba dodavati secer. Nas jutrosnji dorucak proso,sa bananom i rendanom jabukom.Nikad ne sladim secerom,koristim voce ili bagremov med u tu svrhu. A Nestle zitarice volim da dajem T jer nisu slatke,kao kod nekih drugih proizvodjaca hrane za bebu.




branki* -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 20:57:54)

Zitaricama ne treba dodavati secer.




bojana92 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (20.12.2015 23:08:59)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?


Zitaricama ne treba dodavati secer.




tekilica -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (21.12.2015 10:19:57)

Ma, kakav secer. Secer ne treba nigde ni koristiti, nego ne mogu na svom primeru da objasnim to cerkici. Najmanje ne u zitarice.




Anarunika -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (21.12.2015 13:08:19)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?

Ne treba, mada SEBI u sutlijaš dodajem i šećer i čokoladu, pa po vrhu još pospem i kakao.

Dok je mali, ne dajem veštačke šećere (osim kad unese ozloglašeni voćni jogurt). Kad malo porastu, dajem normalno.



Trco, tako je i kod mene. A što se tiče ozloglašenog jogurta ,i ja ga dajem svojoj deci. Ne svaki dan i nije im to doručak ,ručak i večera ali što da ne. A bebcu sam do sada davala baš nestleov dezert. Malo joj i ja ukradem po neki zalogaj,kad je ukusan šta ću [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (21.12.2015 15:41:30)

Ja sam danas jela nestle jogurt sa borovnicom, njam ,njam, moj sin nece da ga jede, zato ja i bebac u stomaku klopamo sve u 16[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 2:09:52)

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 3:04:26)

Najbolje ne pre prvog rodjendana.
U drugoj godini zivota se zitarice mogu praviti i sa kravljim mlekom, ali je vazno pazljivo pratiti bebinu reakciju. Tih dana NE treba davati druge nove namirnice pa da se vidi hoće li biti reakcije! Najbolje je da se sa kravljim mlekom oprezno proba PRE davanja novih zitarica. Tako će se izbeci moguca konfuzija u utvrdjivanju uzroka eventualne alergije ili nepodnosenja.




Trcosava -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 7:44:51)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?


Zavisi koga pitate [sm=smiley36.gif]

Šalu na stranu, mleko u žitaricama kada i kravlje mleko. Tj ne pre prvog rođendana.




branki* -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 7:48:25)

Negde oko godinu dana kad se uvodi kravlje mleko.




mali_mis -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 7:51:17)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?


Posle godinu dana.
Mi smo sa nekih 11 meseci [sm=zz_biggrin.png]




tekilica -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 8:19:56)

Mi smo kad je pocela da pije kravlje mleko :) Ali, nismo pravili pauze i nismo ni pratili reakciju. Sta znam, nismo mnogo strahovali od zitarica.




nikiteki -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 8:21:19)

Posle godinu dana najbolje




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 9:00:53)

Kravlje mleko sa zitaricama bi trebalo uvesti tek sa n
avrsenih godinu dana deteta,ali ja sam davala nesto ranije, recimo kuvajuci pirinac u mleku, ne isto da ga pije... tada smo uzimali Bioimlek mleko, nepasterizovano, u kesama i kuvali pa smo koristili i kajmak.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>