RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 9:12:11)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?


Posle prvog rodjendana,tako smo mi.

A sto se tice vocnog jogurta,Nestle desert i vocni jogurt za mene nije isto.Nestle desert uopste nije sladak npr i mislim da je sastav prilagodjen bebi za razliku od klasicnog vocnog jogurta...ja T dajem Nestle desert ponekad.Ostalo pravim sama,bude super.




milicicak -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 9:25:46)

IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?


Onda kada se uvedu mlecni proizvodi. Sutlijss, kacamak, ovsene pahuljice mogu se kuvati sa kravljim mlekom i vodom u odnosu pola /pola. Mislim da sveze kravlje mleko ne treba dodavati u instant zitarice, bolje je kupovati one koje vec sadrze ad mleko.
Ovo ne pisem iz licnog iskustva, mi jos nismo uveli kravlje mleko.




adulence -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 10:17:52)

pa onog momenta kada se uvede kravlje mleko,e sada ja mislim da smo ga mi uveli sa nekih 10ak meseci,pa smo uzivali u grizu sa mlekom,palenti na vodi i mleku,sa sirom...itd




Leptiric123 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 10:54:13)

I ja mislim kada se u ostalu ishranu uvede kravlje mleko, samo sam ja stavljala odnos jedna trećina mleko dve voda.




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 11:09:31)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?


Onda kada se kravlje mleko uvede u ishranu, a najbolje je da to ne bude pre navrsenih godinu dana posto se ne savetuje njegovo koriscenje pre tog perioda. Znaci, po svim preporukama SZO i pedijatara tek u drugoj godini zivota kada treba pazljivo pratiti reakcije




Anarunika -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 11:30:09)

Žitarice se mogu spremati sa kravljim mlekom od navršenih godinu dana ,jer je preporuka SZO da se k. mleko ne uvodi u ishranu deteta pre tog perioda.

Ovo je školski odgovor , a mamike najbolje znaju šta će i kako i kada davati svojoj dečici [sm=bravo.gif]




anita -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 20:44:50)

Nestle paket koji je Wiv prosćedila nama je stigao. Još jednom hvala puno Wiv i sponzorima. Ubaciću i slike kasnije.




tekilica -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 21:21:37)

[sm=bravo.gif]




MakiJ -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 22:38:27)

Svi kazu mleko sa 12 meseci, mi smo ga uveli sa 10 mislim pa smo i zitarice spremali sa njim.
Pedijatar je rekao ako vec jede mlecne proizvode moze i mleko.




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 22:58:34)

Nisu isto fermentisani mlecni proizvodi i kravlje mleko za maleni stomacic, bas kao sto nije isto ni ovo mleko koje sad kupujemo i mleko koje se nekad moglo kupiti, ali dobro sto doktora, sto razlicitih teorija




bojana92 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 23:29:52)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?

Najbolje posle prvog rodjendana kada se uvodi kravlje mleko.Mi smo ga uveli ranije,pa sada uzivamo u zitaricama sa mlekom.

[img]http://www4.slikomat.com/13/1222/jpb-DSC027.jpg[/img]
Malo je mutna slika,beban je za veceru imao palentu i jogurt,sve je smazao.:)




muzicarka -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 23:47:41)

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treba li žitaricama dodavati šećer?
Ne treba




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 23:48:28)

Žitarice se sa kravljim mlekom mogu spremiti onda kada se kravlje mleko uvede u ishranu deteta,što po preporukama ne bi trebalo pre navršenih 12 meseci.
A evo kako H jede Nestlé desert:
[img]http://s23.postimg.org/iqt9vjgp3/DSC_0317.jpg[/img]




muzicarka -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (22.12.2015 23:50:20)

IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?

Kada se i uvede kravlje mleko, posle godinu dana...Mi smo to ispostovali...




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (23.12.2015 18:44:54)

Mozda je off, ali da podelim sa vama. Danas smo probali xxxx zitarice. Ono je kao da sam brasno ukuvala u mleku i malo zamastila. Gusto, masno, lepljivo. Jedino sto mi se svidja je sto nije slatko. I beba ga je pojela bez problema, njoj se dopada, ali uopste mi ne lici na instant zitarice koje sam do sad pravila
edit:sponzorisana tema




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (23.12.2015 23:58:30)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I u samom smo finišu :)

Kada se žitarice mogu spremiti sa kravljim mlekom?

Preporucuje se uvodjenje kravljeg mleka tek posle druge godine,tako sam mojoj A uvela jer je imala reakciju,a S sam posle prve godine.




bojana92 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 0:43:19)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1223/bvo-DSC027.jpg[/img]
Fico jede slani griz :)




branki* -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 6:59:19)

Slani griz?to nikad nisam pravila,kod nas je griz ili sladak ili sa nekom vockom,pa opet bude s!atkast.




tekilica -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 8:16:52)

To nesto kao palenta? Jaoj, bas joj dugo nisam pravila griz, mogla bih u subotu da vidim hoce li ga jesti. Moja sestra ga obozava.




nikiteki -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 8:34:55)

Ni ja nisam pravila slani griz samo slatki




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 9:20:57)

Ja prvi put cujem za slan griz. Jel to samo griz posoljen ili ima jos nesto u njemu?




vikiveki -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 9:55:20)

Bojana...Fico je presladak




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 10:35:21)

Mi jos nismo uveli kravlje mleko, tako da i ja pravim slani griz tako sto skuvam griz na vodi (na 2 dl vode stavim oko 2 kasike griza i kuvam oko 10 minuta uz mesanje). Na kraju dodam malo maslaca i parce mladog sira, Bebi se dopada




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 11:07:38)

ddaco, ako samo neka njupa kad hoce! Imas brdio varijanti..moja cura je probirljiva...
Bojana, joooj kako je cakan....[sm=smiley1.gif] verovatno taj slani griz dodje kao palenta...




Anarunika -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (24.12.2015 11:26:30)

Nisam nikad pravila slani griz mada što da ne? Isprobaćemo jer ova naša devojka ionako preferira slane stvari. A dečkonja je slatkiš[sm=bravo.gif]
Bojana ,Mariya i vaša dečica su slatkiši sve sami mali manekeni !Mogao bi Nestle neki kalendar da napravi od svih ovih slika [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>