RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:01:17)

Drugi dobitnik CortinaT kreme je Sanidej [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Zelela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom. Cortinat sam pocela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i  posle nekoliko mazanja ublazio crvenilo i regenerisao ostecenu deciju kozu. Nije proslo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronicni umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreicni dermatitis na licu. Koza je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osecala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olaksanje- svrab je prosao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje koze. Problem sa ovom bolescu je sto se cesto vraca, ali znam da cu uz pomoc Cortinat kreme uspeti da ublazim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivsi otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.






marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:01:57)

Treći dobitnik CortinaT kreme je MamaNecaVo [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

CotinaT krema je postala obavezan deo nase kucne apoteke pre rekla bih dve godine.Porodicno smo atopicari i mesecno potrosimo jednu,a mazemo je svuda.
Sin mi ima osetljivu kozu i generalno je sklon pojavi ekcema cim imunitet ode ka dole ili ako ne namazemo lice cak i kada vetric pirka.
Ja nor imam uzasne ekceme cesto porukama-pranje suodva,pa izlazak napolje i tako u krug.
Stoga slobodno mogu reci da ko god ima slican problem ili AD da uzme CortinaT kremu,nece se pokajati.U moru krema slicne namene,jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona odrzi duze vreme stanje remisije.
Miris je sasvim ok,mozda malo jaci za moj ukus ali ima efekta i samo to je na kraju bitno.Takodje,krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem.Moj sin se privikao sam na mazanje koze lica konkretno,pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" nesto bez cega se ne moze,pretvorili u zabavu,





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:03:31)

Dragi dobitnici, pošaljite nam svoje podatke (ime i prezime, adresu u Srbiji i kontakt telefon) što pre, do 26.12. kako bi sponsor probao da vam pošalje pred praznike nagradu.

Čestitke još jednom! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:16:26)

Cestitke dobitnicima, i mi koristimo Cortinat I dalje [sm=bravo.gif]




lepic -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:20:59)

Bravo dobitnici!




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:40:20)

Hvala našoj RR i sponzoru.Evo sad ću podatke da pošaljem.Lepic,Mama Jo hvala na čestitkama.Srdačan pozdrav svima❤





Sanidej -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:54:18)

Hvala puno!




veselicaa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:55:23)

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:58:28)

Sanidey,MamaV čestitam.Veselice moja,hvala❤





veselicaa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 15:59:50)

Draga [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 16:14:37)

Cestitam 👏👏




Filadendronka -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 16:28:53)

Bravooo, cestitam! Odlicna je krema.




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 17:33:33)

Hvala svima na čestitkama.Ivankaaaa,piši,čekam.





Misha i Ljisha -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 18:00:20)

I ja da pohvalim kremu. Svasta smo probali i crvenilo se stalno vracalo. Onda red kortiko pa kreme jedno vreme. Sve skupe ko sam djavo. I set_im se rr i kupim cortinat u apoteci. Od kad mazem malca sa cortinat prvo je nestalo crvenilo a drugo sto je bitno NE VRACA se. Mazem ga jednom dnevno sad jer nema crvenila a dok je imao sube pecate po kozi mazala sam ga dva puta dnevno. Odlicna krema





Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.12.2019 21:21:25)

Evo i ja da iskoristim i pohvalim kremu, nema za sta je nisam koristila i sto je najbitnije UVEK JE POMOGLA U NEVOLJI CORTINA NAJBOLJA!
Crvenilo na guzi, ojedi, ujedi, sad su na red dosle boginje. Nervoza i cesanje, pa onda Cortina T krem i olaksanje, koza moje dece je bez fleka i oziljaka od boginjica! Hvala vam na ovoj jedinstvenoj formuli za sve probleme vezane za bilo kakve promene nA kozi!




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (31.12.2019 16:45:17)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (u svakom pojedinačnom konkursu 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog konkursa, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Vaše iskustvo (i fotografija ukoliko je pošaljete) će, uz vašu prethodnu potvrdu, biti objavljeni na sajtu kompanije Lifemedic.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime i mesto odakle ste, kako bi vaša iskustva bila verodostojna na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

[img]http://i.imgur.com/B8veMMn.jpg[/img]


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (31.12.2019 18:34:56)

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Cortina T krema od  rodjenja sa nama I ovo nije bezvezna reklama
Ovo je stvarno resenje  Da ujeda i ekcema nema  Za nas se brine Cortina T krema  Redom je mazemo svi  Pa nemamo brige mi  Koza glatka i cista  Pa osmeh onda jace blista  Da kozu ne ceska nase dete 
Mazemo Cortina T kremu od glave do pete

I onda porucujemo:  "  hej cuj svete, Cortinu moze da maze svako dete"







Moze za mame,moze za tate  Pa i za seke a i za bate..  Nije bitan pol, nije bitno doba,I uvek moze da  se proba..






Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (17.1.2020 16:10:02)

Cortina T krema ima posebnu car

To je pravi kozmeticki dar

Onaj ko izmisli ove kreme

On je genije za sve zene

Ma i moj muz kremu voli

Maze se i mirise lepo

Pa ga prepoznajem i na slepo



To je pprava krema

Koja me za posao ujutru sprema

Kada vetar duva

Ona mene cuva

Boginjice, flekice i tackice

Cuvajte se, kad namazemo Cortinu

Imacemo kozu finu







Beba moja mala

Kada bubuljice ima od zubica i  bala

Cortina to resi, kao da je sala.

Kad gricne buva,

I tada nas Cortina cuva.

Cortinu morate imati u kucnoj apoteci,

Pa nema kraja vasoj sreci.





Slavkic -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (17.1.2020 21:35:38)

Dok je tu CORTINA T krema, za nas nema problema, mazali smo je od rođenja, imali smo pomalo ekcema,

Posle mazanja 4-5 puta rešili smo se ekcema, povratka mu više nema Ponekad je mama maže i njenoj koži CORTINA T pomažePošto nas je trojica momaka CORTINA T  bi bila od pomoći mami, dok nas grli ljubi i mazi da  CORTINA T našu kožu pazi




Tamara MINA -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (18.1.2020 13:25:45)

Cordinat je apsolutno najbolja stvar na tržištu. Prvo smo je koristili sa starijom curgicom jer je još u porodilistu dobila jak osip po licu, i nikako se nije smirivao. Probali smo sve, dok nismo namazali cordinat, nije bilo poboljšanja. Za manje od nedelju dana imala je pravu bebinu kožu, divnu, meku, bez osipa, perutanja crvenila... Od tad smo uvek imali u kućnoj apoteci i sve je resavala. Čak je i tata dobio neko crvenilo po licu i dermatolog je odmah prepisao kortikosteroidi, ali smo, poznavajuci cudotvorni cordinat  prvo probali sa njim i čak je i  seboroični dermatitis izlecio za par dana. Sa kremicom smo se rešili i temenjace kod mlađe ćerkice, a meni izuzetno pomaže u tretiranju alaregije na agresivne detardzente za sudove. Pharmalife je naš ultimativni favorit za sva stanja koja se dese u porodici, a neretko je i poklon za babine, baš paket Pharmalife proizvoda jer verujem da je najbolji i da smo svi najsigurniji kad ga imamo u kućnoj apoteci. 







mardzy -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (19.1.2020 10:51:55)

Cortinat krema je spas. Ja je koristim i imam u kucnoj apoteci vec 5.godina. Slucajno sam je otkrila videvsi reklamu u novinama. Pomogla je mom sinu i meni u borbi sa dermatitisom, a potpuno je prirodna. Preporucujem je svima. Svi moji rodjaci i prijatelji je koriste na moju preporuku. 




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (19.1.2020 12:18:09)

Jedna je CortinaT krema!
Posto smo se boginja uspesno resili, male oziljke mazemo Cortinat kremom i znam da ce nestati i koza ostati brasunasto meka i nezna.
Vec je postala navika mojim malisanima da cim zasvrbi koza ili bude koji ujed da se odmah maze krema.
Trenutno smo u selu i sankamo se , a u nasoj torbi -mini apoteci Pharmalife ekipa cela.
CortinaT za obraze rumene i suve , pomoc kad ih baka cuva!




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (19.1.2020 17:04:05)

Nadam se da uskoro stigne krema,jer boginje su prošle i ona bi nam dobrodošla da je mackamo,kako reče Duškić,da ne ostanu ožiljci.❤





Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (19.1.2020 17:06:15)

Stize Flamingos,taman na vreme. Da ne ostanu A oziljci. I da brzo prodje sve 💖




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (19.1.2020 17:08:55)

Hvala Mirko.Stićiće,znam,sve nagrade naša RR šalje.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>