RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Tamara MINA -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (8.3.2020 13:10:06)


Hvala punooooo :) poslala sam podatke u inbox na Facebook stranici 💕💕💕 Javljam kad stigne :) 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage dobitice, pošaljite nam svoje podatke putem private poruke kako bi vam CortinaT krema bila poslata.

Čestitke još jednom [sm=bravo.gif]






marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.3.2020 17:07:25)

Dragi dobitnici, nagrade će biti poslate nakon stabilizacije situacije u državi, i normalizacije rada kurirskih službi.

Hvala na strpljenju!




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.3.2020 20:31:41)

Pitanje korisnice:

Da li je krema CortinaT dobra i za rozaceu?




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.3.2020 22:39:36)

Hvala Vam na obavestenju. 





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.4.2020 2:35:27)




Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (u svakom pojedinačnom konkursu 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog konkursa, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Vaše iskustvo (i fotografija ukoliko je pošaljete) će, uz vašu prethodnu potvrdu, biti objavljeni na sajtu kompanije Lifemedic.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime i mesto odakle ste, kako bi vaša iskustva bila verodostojna na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

[img]http://i.imgur.com/B8veMMn.jpg[/img]


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.





flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.4.2020 9:47:05)

Sjaja krema,bravo za našu RR i sponzora.Srećno svima❤





gocic -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.4.2020 8:15:12)

Krema je predobra.




Nevenaa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.4.2020 10:36:31)

Imamo bebu od dva mes, dobila je bubuljice po licu, doktorka kaze da je privikavanje , poceli smo da koristimo kremu, i ona nam je jedina pomogla. Odlicna je





flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.4.2020 13:23:10)

Nevenaa,ljubi bebicu,dušicu medenu.Divno što joj je pomogla krema.Odlična je👍





remix -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (8.5.2020 8:30:28)

Sa super CortinaT kremom susreli smo se jos u porodilistu, gde mi je i savetovano da krenem sa njenim koriscenjem. U porodici , genetski sa tatine strane imamo psorijaticnu i suvu kozu, to je manje vise kod svih clanova porodice tj,dece izrazeno. Maloj dusici bebici, je vec u prvim danima pomogla krema na prevojima, a zatim kasnije u predelu lica gde su se javili sitni lisajevi i crvenilo koze.
Moja porodica je od skoro veliki fan ove kreme i PHARMALIFe preparate koristimo bas svi. Sirupe i neizostavni fitobal je nesto najdelotvornije sto sam probala, bezbedno , mirisno i tako blago delluje na neznu bebninu kozu.
SA navrsenih godinu dana zasigurno uzimamo i IMMUNO sirup, toliko pohvala od mama.
Cortina je ta koja nas je pokrenula na ostale vase proizvode, a mame i doktori su ti koji vas preporucuju!




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.5.2020 14:23:51)

Srećno svima.Cortina T krema je odlična.👍





Dorote -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.5.2020 8:14:56)

Cortina je jako fina,
Mazati je po kozi je prava milina,
Bilo da je leto ili je zima,
Koza je lepo upija!
Lagana tekstura a koza je meka,
Pa je mozete koristiti i bez leka,
Jer ekcem bezi za tili cas, cim Cortine oseti trag.
Preporucujem je svima, prava je milina,
kada koza sija imekocom zraci,
tad i Sunce ne moze da zraci.
Puna vitamina i bez kortikosteroida !




Tamara MINA -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (21.5.2020 8:20:01)


Pozdrav, kad možemo očekivati da će stići nagrada? Hvala :) 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi dobitnici, nagrade će biti poslate nakon stabilizacije situacije u državi, i normalizacije rada kurirskih službi.

Hvala na strpljenju!






Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (21.5.2020 15:06:53)

I ja ocekujem kremu. 

Bicemo obavesteni kad budu poslali.




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (21.5.2020 16:18:15)

Šalju sutra, sada sam ih zvala, očekujte!

I pišite nove komentare, jer uskoro sponzor poklanja još 3 sjajna Cortinata [sm=bravo.gif]




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (22.5.2020 0:42:19)

Dunja,  hvala na obavestenju. 

Trebali smo do mojih za vikend. Ali sreca tu je sveki, sacekace ako bas odemo.




physio70 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (22.5.2020 1:20:20)

Dobar je Cortinat. Kod ujeda komarca  odmah se stavi i ne svrbi.




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (22.5.2020 9:25:05)



IZVORNA PORUKA: physio70

Dobar je Cortinat. Kod ujeda komarca  odmah se stavi i ne svrbi.
Spakovana je za selo.Da mackamo kada nas ujedu komarci.Prijavljujte se za divnu Cortina T kremu.Srećno svima.❤





MamaNecaVo -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (23.5.2020 22:22:06)

I mi je koristimo kod ujeda insekata.
Ne svrbi,a imam osecaj spram onog sto vidim da se brze osusi mesto ujeda,odnosno da crvenilo nekako prodje ocas posla.
U principu mi je koristimo za sve i svasta,uvek mi se nalazi u torbi.




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (26.5.2020 12:03:28)

Kada ce biti poslata? 😊





mikica88 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (27.5.2020 6:45:24)

Problemi sa dermatitisom , ekcemom , ma sta sve me nije snalayilo. Puno stresa, odmah ekcem na ruci, licu. Koristila sam toliko kortiko krema da im nema broja. Slucajno kod pedijatra moje cerke dok sam je drzala, mama jedne slatke devojcice mi se obratila i rekla da je imala isti problem, i resila ga bas ovom Cortinat kremom! U blagoj neverici nakon svega, pitala sam pedijatra i ona je sa osmehom potvrdila da je krema efikasna, jedinstvena i bez kortiko steroida i da je mogu mazati svojoj cerkici jer je potpuno prirodna.
Oduševljena sam ovom kremom, za mame i cerke, savrsena nega!




Tamara MINA -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (30.5.2020 12:21:07)

Stigla krema, hvala puno 
💕💕💕




Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (30.5.2020 14:39:33)

Stigla mi je krema. 

Hvala Vam puno. 




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (30.5.2020 16:22:34)

Čestitam!👍





Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (30.5.2020 20:49:27)

Hvala,Flamingos.❤


Spas za nase ujede 💪




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>