Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 22:41:03)

Drage Ringerajke i Ringerajci,

Takmičenje »Uskršnja Chicco porodična avantura« može da počne!

U periodu od 25.4.2016. do 29.4.2016. Chicco i Ringeraja.rs za Ringerajine korisnike organizuju sjajno takmičenje, sa još sjajnijim nagradama.


Zanimljiva pravila svim registrovanim korisnicima daju mogućnost učešća, tako da ne zaboravite da ih pročitate pre početka takmičenja, kako bi ste dobili najbolje informacije o načinu osvajanja bodova i naravno o nagradama. Želja za osvajanjem titule »Najaktivnijeg korisnika« je tu ...
Zato, ne odustajte, možda baš Vi budete jedan od najaktivnijih korisnika i osvojite neku od sjajnih nagrada!!! Važno je učestvovati!

PROČITAJ VIŠE >>>

[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/yyx-articl.jpg[/img]


Chicco je jedan od vodećih brendova na svetskom tržištu proizvoda za bebe i decu i jedan je od deset__ najprodavanjih italijanskih brendova u svetu. Danas je Chicco prisutan u 120 zemalja sveta, među kojima je, zahvaljujući kompaniji Keprom, i Srbija.
Snaga brenda Chicco zasniva se na tome da je ovo jedini brend na svetu koji zadovoljava potrebe dece od rođenja do tri godine. U proizvodnom portfoliu brenda Chicco nalaze se sledeće kategorije: krupna oprema (kolica, auto-sedišta, prenosivi kreveci), proizvodi za hranjenje, kozmetika, igračke, obuća, odeća i proizvodi za mame.

Chicco, uvek uz dete!


U okviru takmičenja »Uskršnja Chicco porodična avantura« Chicco će podeliti ukupno 25 nagrada: glavne, specijalne i dnevne.
Dobitnicima će nagrade biti poslate na adresu u Srbiji, o trošku sponzora.



Glavna nagrada (5 ukupno):

Glavne nagrade se dodeljuju takmičarima koji su sakupili najviše bodova u ukupnom plasmanu tokom pet dana takmičenja. Biće nagrađeno 5 takmičara. Svaki od njih dobija po jednu glavnu nagradu.

Glavne Chicco nagrade, prema redosledu ukupnih bodova:


1. GLAVNA NAGRADA:

- Chicco ležaljka Easy relax Mirage - siva
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/m8p-1a.jpg[/img]


2. GLAVNA NAGRADA:
- Chicco flašica wellbeing 150ml sa cuclom od kaučuka, unisex
- Chicco flašice đevrek 240ml sa cuclom od silikona, unisex
- Chicco laža Physio Soft od silikona, 0m+, 1 kom
- Chicco četka za flašice i cucle
- Chicco zaštita od sunca vozić 2 kom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/civ-2a.jpg[/img]

3. GLAVNA NAGRADA:
- Chicco farma koja govori (engleski i srpski)
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/klk-3a.jpg[/img]

4. GLAVNA NAGRADA:
- Chicco superkoncentrovani omekšivač za veŠ 750 ml
- Chicco tečni deterdžent za pranje veša 1,5l
- Chicco bm kupka i šampon 200ml
- Chicco bm krema sa cinkom protiv ojeda, 100 ml
- Chicco bm vlažne maramice 72kom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/47i-4a.jpg[/img]


5. GLAVNA NAGRADA:

- Chicco bm krema za sunčanje SPF 50+ 75ml bez parabena
- Chicco Zanza sprej protiv komaraca 100 ml
- Chicco Zanza električni uređaj protiv komaraca bez refila i svetla
- Chicco bm mleko posle sunčanja 200ml
- Chicco - Zanza no maramice protiv komaraca 15 kom.
- Chicco zaštita od sunca vozić, 2 kom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/ag2-5a.jpg[/img]



Specijalna nagrada (5 ukupno)


Specijalne nagrade automatski osvajaju korisnici koji pronađu i sakupe Specijalnu Chicco ikonu, koja se tokom takmičenja može pronaći po jednom dnevno, u toku svakog od 5 takmičarskih dana. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.

Specijalna Chicco nagrada obuhvata:

- Chicco zaštita od sunca vozić, 2 kom.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/pao-1.jpg[/img]



Dnevne nagrade (15 ukupno)


Svakog dana takmičenja biće nagrađena 3 takmičara sa najviše sakupljenih bodova prema dnevnoj klasifikaciji.
Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu dnevnu nagradu. To znači da posle osvajanja dnevne nagrade, takmičar u klasifikacionim tabelama neće više biti među dobitnicima dnevnih nagrada, bez obzira na to da li ima dovoljan broj bodova. Takmičar nastavlja takmičenje za glavnu ili specijalnu nagradu.

Dnevna Chicco nagrada obuhvata, svakog dana, po 3 dnevne nagrade, redom prema plasmanu pojedinačnih takmičara:


1. Chicco bm krema za sunčanje SPF 50+ 75ml bez parabena plus Chicco zaštita od sunca vozić, 2 kom.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/d2b-2a.jpg[/img]

2. Chicco bm krema za sunčanje SPF 50+ 75ml bez parabena plus Chicco igračka za kupanje Kraba sa termometrom
3. Chicco bm krema za sunčanje SPF 50+ 75ml bez parabena plus Chicco igračka za kupanje Kraba sa termometrom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0422/ihr-1a.jpg[/img]






Igrajte se, učestvujte, i dozvolite da Vas obradujemo za praznike!!!




aleksandrici -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 22:51:34)

Divno,potrudiću se da nađem ikonice sponzora.Malo su mi nejasna pravila ali valjda ću ukapirati kad budem počela da igram.Moja su deca velika ali bih volela da osvojim kozmetiku Chicco.Jedva ćekam.




aleksandrici -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 22:55:57)

Bilo bi i te kako dobro da me vratite u vreme kad su mi dečica bila mala i kad mi je cela kuća mirisala na Chicco.




serpica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 22:57:49)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] kao i uvek iznenadjenjima nikad kraja svka cas_t sponzoru i RR [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 22:58:51)

Wow, svaka čast sponzorima, fantastične nagrade [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:02:44)

Biće veselo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ja ću da navijam, i da bičujem [sm=jezicek.gif]


I daaaaaa, sponzori su nam zaista sjajni [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:04:55)

Divne nagrade kao sto kazu iznenadjenjima nikad kraja [sm=bravo.gif]




aleksandrici -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:04:56)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Bravo za sponzore,divni kao i uvek !




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:07:35)

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja ću da navijam, i da bičujem [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Biće ludo.
Kako da klikćemo kad treba jaja da se farbaju? [sm=jezicek.gif]
Divne nagrade. RR, stvarno ste fenomenalni.




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:07:48)

Divne nagrade kao i uvek na rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Svaka casta za najbolju Ringeraju i Chicco,njihovu kozmetiku sam koristila za obe cerkice do sestog meseca,a i sada koristimo dosta njihovih proizvoda.
Lesice bicuj malo vise,ahahhahaha,uvek bude svaceg cini mi se da vec krenuli poneki [sm=jezicek.gif]




aleksandrici -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:11:15)

Može,može,neko mora i to !Rano za jaja i farbanje,taman stižemo sve !




serpica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:14:38)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

i da bičujem [sm=jezicek.gif]







ja onda odustajem u startu [sm=zz_running.gif][sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:17:12)


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: lesica RR

i da bičujem [sm=jezicek.gif]







ja onda odustajem u startu [sm=zz_running.gif][sm=smiley36.gif]

Ne bre Serpi nece Lesica nas,mi smo fine [sm=jezicek.gif]




lesica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:17:31)

IZVORNA PORUKA: veselica

Divne nagrade kao i uvek na rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Svaka cas_ta za najbolju Ringeraju i Chicco,njihovu kozmetiku sam koristila za obe cerkice do sestog meseca,a i sada koristimo dosta njihovih proizvoda.
Lesice bicuj malo vise,ahahhahaha,uvek bude svaceg cini mi se da vec krenuli poneki [sm=jezicek.gif]


Ne postizavam [sm=jezicek.gif] prohodavanje i non stop boleštine u krug, eto zabave za mene, stoga da svi budu dobri.
Btw, nisam rekla na šta se odnosi bičevanje: da li da vas teram da budete živahne, ili da kažnjava, ili...

Šalu na stranu, dok nema kršenja pravila, ja se ne bunim.


Elem, proučite pravilnik koji je u članku, i spremite se za ponedeljak! [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:18:03)

Ja bih volela da nagrade osvoje oni cija su deca manja, njima ce sigurno znaciti...
Ne znam kako cu uspeti ista skupiti, jer ja uglavnom ulazim preko moba, ali nema veze, radovacu se sa drugima.
Svaka čast RR i sponzorima!




dijana1* -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:18:37)

Bravo za RR i sponzora[sm=bravo.gif]
Nagrade su fenomenalne[sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:19:38)

IvanaSK, moćiće i sa moba komotno da se igra [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:20:49)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

IZVORNA PORUKA: veselica

Divne nagrade kao i uvek na rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Svaka cas_ta za najbolju Ringeraju i Chicco,njihovu kozmetiku sam koristila za obe cerkice do sestog meseca,a i sada koristimo dosta njihovih proizvoda.
Lesice bicuj malo vise,ahahhahaha,uvek bude svaceg cini mi se da vec krenuli poneki [sm=jezicek.gif]


Ne postizavam [sm=jezicek.gif] prohodavanje i non stop boleštine u krug, eto zabave za mene, stoga da svi budu dobri.
Btw, nisam rekla na šta se odnosi bičevanje: da li da vas teram da budete živahne, ili da kažnjava, ili...

Šalu na stranu, dok nema kršenja pravila, ja se ne bunim.


Elem, proučite pravilnik koji je u članku, i spremite se za ponedeljak! [sm=smiley1.gif]

Prohodavanje je lepa zabava ali ovi virusi vise,uhhh.Evo i kod nas,sve tri kasljemo vec danima,nista ne pomaze deci a ja sad nista i ne smem.
A sto se tice bicevanja,ja mislim na pec pec po prstima ovima sto ne postuju pravila ahahhaha.




IvanaSK RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:29:05)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

IvanaSK, moćiće i sa moba komotno da se igra [sm=bravo.gif]

Stvarno? Super, onda cu se i ja igrati .




nikiteki -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (22.4.2016 23:36:40)

Videćemo ivana ako budemo mogli igracemo preko mobilnog.




Visnjabg -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (23.4.2016 1:34:48)

Bas lepo, svaka cast za RR i sponzore! [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (23.4.2016 8:23:27)

Wow nagrade su Savrsene [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sigurno cu se potruditi bar nesto da osvojim za mog bebaca [sm=smiley1.gif]
svim ucesnicima zelim puno srece [sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (23.4.2016 9:07:59)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Wow nagrade su Savrsene [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sigurno cu se potruditi bar nesto da osvojim za mog bebaca [sm=smiley1.gif]
svim ucesnicima zelim puno srece [sm=smiley31.gif]

Za bebaca, naravno, i malu decu... :)




aleksandrici -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (23.4.2016 16:17:19)

Uz malo sreće dobićemo na kraju ono što zaslužimo.Puno sreće vam želim !




dddaca -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (23.4.2016 16:22:32)

Zene samo da vam pozelim puno srece. Sto se mene tice, nemam vremena, tako da tesko da cu ista uspeti da pronadjem




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>