RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (13.12.2016 22:24:48)

Hvala Anck [sm=smiley1.gif] ovo je bilo posle kupanja, sto se vidi po kosi koja se sva razletela posle susenja [sm=smiley36.gif] Inace,ove Nestle zitarice uglavnom dajem za veceru, doruckuje u vrticu..i svidjaju mi se sto uopste nisu mnogo slatke i uvek ih imam u rezervi ako nesto izbrljavi preko dana ili za veceru,one prolaze. Cokolino recimo retko kada dajem, nesto smo navikli na Nestle,a i mislim da u cokolinu ima vise secera.




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (13.12.2016 23:29:35)

Mi obožavamo 8 žitarica sa keksom, voli on svee, al ove su mu omiljene, a voli i sa cacaom [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 9:06:45)

Mila , super je [sm=bravo.gif]
jao , kada cemo mi doci u tu fazu , da se hranimo sami....
ja dajem samo zitarice bez secere. U cokolinu ima dodatog , tako da ih nisam do sad davala




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 9:19:56)

Jao Maraj jedva cekam da se sam hrani.. ludim [sm=jezicek.gif]
I mi cokolino mnooogo kasnije, nisam bas luda za secerima .




IvanaSK RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 9:51:48)

Mila, med medeni je[sm=bravo.gif]




suzi kju -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 9:57:28)

Jao kakva secerlema [sm=zz_wub.gif]




marketing RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 17:04:24)


Žitarice su super u kombinaciji sa voćem ili povrćem! Koje kombinacije vi pripremate? Podelite s nama / dajte savet drugim mamama o omiljenom receptu vašeg mališana!




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 17:21:15)

Pirincane pahuljice stavljamo u svo voce i povrce. Sa svime se lepo slaze.
Upravo smo ruckali 8 zitarica sa bananom , a juce sa kruskom i jabukom.




emicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:01:48)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Žitarice su super u kombinaciji sa voćem ili povrćem! Koje kombinacije vi pripremate? Podelite s nama / dajte savet drugim mamama o omiljenom receptu vašeg mališana!


U kombinaciji sa kruskom ili jabukom najvise voli.Jedino to ga drzi sitim po tri sata




LauraAndrija -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:04:01)

Kombinujemo i sa voćem i sa povrcem, ali najvise sa vocem. Voli 8 žitarica sa keksom i u to uglavnom dodamo jabuku. Više voli te slatke kombinacije, ali ne buni se ni za slane.[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:07:27)

Sad smo veliki ali uglavnom pirinac sa povrcem, ovsene pahuljice u kombinaciji sa nekim vocem. Palenta sa tikvicom ili palenta sa sirom i jogurtom.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:35:53)

Pirinac dodajem uz rucak kada ne stavljam krompir a heljdu, proso sa bananom ili jabukom a sa Nestle 8 zitarica nisam davala voce ali mogla bih da probam. Suve kajsije , suve sljive ne prihvata..ostane neka gorcina u njima i nakon potapanja i kuvanja..




mali_mis -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:46:39)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Žitarice su super u kombinaciji sa voćem ili povrćem! Koje kombinacije vi pripremate? Podelite s nama / dajte savet drugim mamama o omiljenom receptu vašeg mališana!



Pirinac sa bananom, druga kombinacija je bila breskve iz kompota sa pirincem, jabuka i kruska opet sa pirincem, uglavnom je cepao voce i pirinac [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 18:49:51)

Jabuka i pirinac, banane sa pirincem, kruska i pirincane, kukuruzne sa breskvom.... [sm=jezicek.gif] ima jos puno varijacija ali ove su nam bile glavne[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 19:20:42)

Pirincane pahuljice mesamo u sve, a 8 zitarica uglavnom uz voce, najvise voli zitaroce sa keksom i bananom




IvanaSK RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 19:47:59)

ME, probaj da ih kuvas u soku od jabuke, mozda nece biti te gorcine.
Mi najvise mesamo sa vocem, i pirinač i gotove pahuljice. Bananu u tim kombinacijama ni jednom nije odbila :)




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 20:07:45)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Žitarice su super u kombinaciji sa voćem ili povrćem! Koje kombinacije vi pripremate? Podelite s nama / dajte savet drugim mamama o omiljenom receptu vašeg mališana!


Mi uvek kombinujemo sa vocem, menjamo u zavisnosti od sezone. Nikada nismo probali sa povrcem. Moracu da probam.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 21:21:30)

Mi imamo 14meseci i kombinujemo zitarice i sa vocem i sa povrćem.
Npr. Pirinac sa šargarepom , piletinom i bundevom (to nam je rucak)
Palenta sa vocem. - skuvam voce pa u toj vodi zakuvam palentu
proso potopim uvece pa ujutru i novoj vodi , skuvam proso, dodam babanu , i eto uzine
8 zitarica potopim u mleku i dodam rendanu jabuku ili bananu




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (14.12.2016 23:01:59)

Recimo 8 cereales sa bananom,jabukom a pirinac i sa povrcem i sa vocem,bundeva,sargarepa,breskva sta ima od povrca.




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 0:33:04)

Kada sam rekla da jedemo samo sa vocem, mislila sam na 8 zitarica.
Inace proso obozavamo. Za dorucak jede proso i bananu. A kada spremam za rucak, spremim corbicu pa dodam kasiku-dve prosa.




suzi kju -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 7:28:24)

Mi uglavnom kombinujemo sa vocem. Zitarice +banana,jabuka ,kruska.
Pirinac,proso i palentu dajem i u slatkoj i u slanoj varijanti.
Evo sinoc za veceru sam im spremila 8 zitarica sa jogurtom, po savetu mama odavde i svidelo im se.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 13:20:06)

Suzi , ja bas slabo dajem jogurt L sada u zimskim mesecima. Mozda bi mogla opet da probam da mu dam sa zitaricama. Nekako mi je jogurt bas osvezavajuci. Za letnje dane idealan , pa mu nesto nisam davala sada




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 18:32:10)

Maraj ja sam mojima obavezno jogurt od sedmog meseca,kasnije i pavlaku.Obozavale su obe.Mozes jogurt i sa zitaricama,sa palentom.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 21:00:24)

Nesto mi sin nije hteo palentu u poslednje vreme. Ranije sam mu sa vocem , i to je jeo. Al slanu varijantu palente , nikako...




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (15.12.2016 21:09:59)

Nestle 8 zitatica smo kombinovali i sa jabukom i kruskom , bananom , bundevom , a takodje smo i pirincane kombinovali sa vocem koje smo postepeno uvodili, sad zimi su odlicne sa kajsijama iz kompota




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>