RE: JanuaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


veselicaa -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 11:18:48)

Ja ispratila decu u skolu,sada sa Ninom koja je postala bucna [sm=smiley36.gif] peva u kolicima kao da je placam za to[sm=smiley36.gif]Ivana,zeli da bude kao tvoja A [sm=smiley36.gif]
Od sutra raspust,tj danas jos u skoli,danas im daju knjizice,sutra samo priredba za Svetog Savu i odmor.Deca malo da odmore,hladno je bas a i ovi virusi zaredjali,stalno nekom detetu nesto.




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 15:29:33)

Veselice, sad je i ona vristalina, dusa mala porasla!
Ja odspavala malo i sad mi je jos gore, uopšte ne volim preko dana spavati.




suzi kju -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 16:49:32)

Drage da vam mahnemo. Zaspale su pa uzeh telefon. Jutros ih je dr slušao, bolje je dosta stanje na plucima,imace sigurno jos po neku inekciju i inhalaciju.
One su nervozne ali se borimo nekako. Danas su mi pustili muza kod nas pa su se mazili i igrali i zaspale su.




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 19:42:46)

Suzi nadam se da cete brzo svojoj kucici.
Ja sam veceras pravila palacinke,jos je ostalo.Ako volite,ima i hladna kola [sm=smiley1.gif]
Dora u kadi,pjeva nesto,kad zavrsi ona moram i Davida okupati i cao [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 21:14:02)

Suzi mnogo mi je drago da su bolje lepotice[sm=smiley31.gif]Ljubi ih puno pa da brzo idete kuci.
Emice daj neku palacinku ja nudim strudle.Mislila sam da samo ove moje pevaju u kadi i obozavaju da se kupaju u njoj ali eto i Dora isto[sm=smiley36.gif]
Ivana mnogo je smesna,prava vristalina[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 21:53:35)

Veselice jedva je istjeram iz kade,osim kad kazem da cemo prati kosu.Rad me moli da izadje [sm=smiley36.gif]
Ja pakujem torbu za sutra jer ujutru cu biti knap sa vremenom.Nervozna sam uzas




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (26.1.2017 22:37:40)

Dobro vece mame.
Ja sam sve namirila, jos sada da se javim, uzasan dan,dete nije oka sklopilo ceo, ali ceo dan, zato se onesvestio koma je, a i kako da spava, prethodne noci legao u 21:30 probudio se jutros u pola 9.
Vidim da se situacija popravlja, sa decicom, Suzi ljubim vas puno!
Veselice [sm=smiley31.gif]




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 8:29:01)

Dobro jutro. Ima li koga?
Mene I probudio jutros u 6h, a on baja nastavio da spava.
Suzi kako ste danas?
Ivana, kako tvoja kolena?




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:09:20)

Hej svima dobro jutro. Kako ste?
Ivana sto pre da prestane ta temperatura!
Kuvam kaficu, ko je za....




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:13:20)

Ja popila kafu, sad Guaranu. Danas me ni deset Guarana nece vratiti u život. Toliko mi je bilo zao nocas, ne svidja joj se sirup, place, ja sa njom placem i molim je da proguta sirup, a kao da ona ista razume[sm=smiley13.gif]
Koleno malo bolucka, ali sam toliko mrtva umorna da ni ne obracam paznju.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:17:28)

Ivana, nisam ispratila. Sta je mackici?




veselicaa -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:19:54)

Ivana mnogo mi je zao kada su tako maliprehlasdjeni.Moja S kao mala nije htela sirup,to su bile muke naterati je da ga proguta.Procice brzo,ljubi zlato puno [sm=smiley27.gif]
Mi jos malo na priredbu za Svetog Savu,mm ce da cuva Ninu,hoce smizle ja da ih gledam,kazu nisam odavno bila u skoli.
Emice moja A kao manja nije volela da joj perem kosu,sada je pere sama[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:44:11)

Sanjalice, ne znam ni gde sam pisala (mislim u Razgovorima mama)
Maca je nocas imala 39,1 sada 38.
Moj sin je otisao da se pricesti, veroucitelj ih cekao ispred skole i odveo u crkvu, crkva je dva minuta od skole.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 9:47:24)

Ivana, verovatno u razgovorima. Tamo ne zalazim, ne mogu sve da ispratim [sm=smiley36.gif]
Zelim vas da vas brzo prodje. Bas je nezgodno kad su tako majusni a bolesni.




mali_mis -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 10:30:46)

Jutro [sm=kava.gif]
Ivana ljubi macu malu [sm=smiley31.gif] A da joj zamaskiras sirup sa malo sokica, kod A. je ta varijanta palila, inace je muka ziva naterati ga da popije.




suzi kju -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 11:20:26)

Dobar dan...
Ivana koji joj sirup daješ? Paracetamol je mnooooogo lepši od febriceta. Ako nece stavi joj cepic kad ima visoku temperaturu.
Mi smo danas jos bolje. Boze zdravlja, kaze lekar, u nedelju da se rastajemo. Tada ce Andji biti osma a Emi šesta inekcija. Bas se radujem,to mu dodje joa jedan dan, danasnji ne racunam i nedelju ne racunam [sm=smiley36.gif]kako tešim sama sebe hihi.
Procitala sam da ste pale Ivana i Sanjica,jeste ok sada?




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 11:42:45)

Misu, ne pije ona jos sokice, al tako ona pljuje sve kad nije raspoložena :)
Suzi, dajem joj Paracetamol. Sad sam je tusirala, ima 38,2.
Hvala na pitanju, ja sam bolje, nije mi strasno koleno koliko sam mislila da ce biti.
Drago mi je da ćete vi uskoro kuci. Ljubim vas




lesica -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 11:44:40)

Dobar dan drage!

Suzi, da sto pre odete kuci.
Ivana, cepici su zakon, ali ako vec maca pije sirup- ja imam ruzan sistem koji radi: sipam malo spricem u usta, pa zatvorim nosic, pa malo sirup malo nosic i tako dok ne popije sve. Ruzno ali delotvorno [sm=smiley13.gif]




suzi kju -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 11:48:52)

Tako sam i ja radila ali su mi par puta povratile.
Cepici su stvarno zakon.
Joj hvala vam,bas ae radujem odlasku odavde. Koliko ce se i njih dve obradovati sto ce moći na pod i da puze i da se igraju. ..[sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 12:01:54)

Ivančice, špricem joj sipaš u sam ugao usta, onda ne može da ispljune.

Inače, provalila sam zašto mi dete bolje deluje na ove američke i kanadske sirupe što imam nego na domaće... Ista se doza daje ali recimo kanadski paracetamol ima 160mg/5ml dok naši imaju manje. I zato njemu odmah padne temperatura a sa ovim našim se muči ceo dan.




Maraj -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 13:02:49)

Ja retko svracam u ovu temu. Al videh da si suzi pisala ovde. Bas se pitam sto te nema. Nisam znala da pises u ovoj temi. Sad sam citala unazad par stranica da vidim sta ti je sa devojcicama. Bas mi je zao sto vas je to snaslo. Nisam imala predstavu da ste u bolnici. Saljem vam zagrljaj i da sto pre odete kuci!!!




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 13:12:25)

Suzi drago mi je, da vam brzo prodje to vreme do nedelje.
Mom G paracetamol uopste ne pomaze kad ima visoku T. Kad je preko 39 samo brufen spusti, paracetamol ne.




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 19:07:57)

Brufen obicno mozda malo teze skine temp, ali definitivno drzi duze bez temp. Ali je svako dete individualno, Icka sto pre da budete bolje!




Anck Su Nmaun -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 20:29:58)

Ma kako bre, Voci, nama bas obrnuto, kad hocu da joj brze padne T dajem im brufen. Ili kad je veca T. Paracetamol zna i po 45 minuta da spusta T




Sanjica26 RR -> RE: JanuaRRski baRR (27.1.2017 20:50:03)

Ivancice, najbolje cepic u guzu i nema pljuvanja. Mi smo Sofiji stavljali samo cepice.
Suzi, ajde brzo ce da prodju jos ta dva dana. Bas ste se namucili.
Mene kolena vise ne bole, ali zato ledja sa leve strane otkidaju. Dobro sam ja prosla kako je moglo da bude.
Inace, mrtva sam. Idem sad da spavam, a decu prepustam mm.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>