RE: JanuaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 11:37:12)

Dobar dan mamike.
Ja nikako da se sastavim i nadjem vremena za net...
Ove dve su mi se razbolele neki virus sa temp. Vec nedrlju dana ga vuku a starija sonoc celu noc plakala od temp i kaze boli je uvo. Sad je zaspala a bas poceli da se spremamo za lekara. Bzv danas nedelja pa samo dezurni ko zna koja je guzva..
I tako... ljubac mamike




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 13:02:34)

khaleesi,bas te nema..zao mi je,nadam se da ce brzo ozdraviti lepojke[sm=smiley27.gif]
meni bila baka iz komsiluka na kafi,samo sto ode,svi dremaju,spavaju...




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 15:55:26)

mi se vratili kuci pa se uhvatili sredjivanja balkona.12 stepeni je a prije tri dana je bilo toliko u minusu.
Khaleesi bas te dugo nije bilo,brzo ozdravite.




milicicak -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 17:04:36)

Khaleesi, brzo ozdravite.
Nama ovaj vikend bas bio lenj, gledali crtace, igrali se, jedva smo jutros otisli do pijace. Sad zamesih pogacice sa cvarcima, mmm jedva cekam da ih ispecem.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 17:56:05)

Milicicak, baš je lenj vikend. Ja sam za ceo vikend uspela da usisam, obrišem prašinu i oribam pola kupatila, mm je danas završio. Evo smućkala mramorni kolač pa da skuvam kaficu. Željna sam sunca i šetnje, ne mogu više da podnesem ovu zimu.




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:14:25)

Dobro vece devojke...
Evo konacno kuci, zaboravih danas, ali ni sada nije kasno, jedna casa tamnjanike, Anci mramorni kolac i da pevamo[sm=smiley1.gif]
Khaleesi, brzo zdravite. Anci, kako je Marence?
Mi smo dobri, danas smo imali vanredne situacije vise puta sa presvlacenjem, ali tako je kako je[sm=smiley36.gif]
Smucio mi se ovaj minus, da nema gde vise, jedva cekam da bebana izvedem sutra u pooduzu set_nju!




veselicaa -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:17:14)

Ana bas lenj vikend,i ja se samo vucem po kuci.Prehlada me neka drma,pa pijem cajeve,limunadu,med,svasta nesto da me ne stegne jace.Ne smem nista ni da popijem zbog dojenja.
Nina spava,A i S luduju po kuci,morace negde da proset_aju za raspust,postale su nemoguce.Dosadno im,razumem ih.Muz radi drugu,jos malo dolazi.Juce radio drugu i trecu zato nista nisam uspela da odradim po kuci.Samo usisavanje,prasina i spremanje hrane.
S kaslje,ali nista joj ne dajem od lekova.Prskam joj apis golu i pije cajeve kao ja.Valjda ce je brzo proci.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:28:02)

Može Voci [sm=bravo.gif] da uspavam dete pa ću da nam sipam po čašu vina [sm=smiley1.gif]

Mare, slinav i zapušen ali nadam se da će ostati na tome i da će brzo proći. Inhaliram ga ali nema promene.

Nego, moram da vam kažem kakav sam kreten [sm=smiley29.gif] često u kolačima deo brašna zamenim sa pudingom jer bude ukusnije i jako lepo miriše, pogotovo vanila. I često to radim i kada pravim ovaj mramorni kolač. Pomešala ja brašno i puding, dodajem polako i mutim, ali mi je čudno jer iako dodajem i jogurt i ulje, testo mi je sve gušće [sm=zmeden.gif] I onda se setim... izvadim iz kante kesicu od pudinga kad ono instant puding [sm=zz_banghead.gif] on se od mućenja zgušnjava. Tako da mi je moj divni mramorni kolač malo gnjecav unutra...




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:30:15)

E bize...Anci [sm=smiley36.gif], ali verujem po svemu do sada sto sam procitala, da su sve djakonije koje spremas preukusne. Pojesce se.
Sto sam nesto umorna....




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:33:09)

Anci, ali ja ne sumnjam da je ukusan :)
Khaleesi, brzo ozdravite.
Maca mi "pomogla" da spremim palacinke, pa mi to nudimo. Nije imala od sinoć temperaturu, nadam se da ce tako i ostati. A sin krenuo da smrcka danas.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:44:00)

Pa jeste ukusan ali nije to to... skroz je tanak [sm=smiley36.gif] e pa svašta, kad ne gledam. A nije baš da su iste kesice..




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 19:49:04)

[sm=smiley36.gif], ma ti si sjajna, bez obzira, imas puno obavez ai stresa ovih dana zbog ispita, tako da i ta greskica nije strasna, samo ti mesi.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 20:29:34)

Ja za večeru spremila tople sendviče.

Ana, kako dodaješ puding? Daj objasni malo, deluje mi zanimljivo.

Koje vam je inače vino omiljeno? Mi retko kad kupimo vino pošto ga u kući imamo i previše, ko god da dođe donese vino. U poslednje vreme su mi se ni jedno ne sviđa.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 20:30:11)

Baš sam rastrzana... i učenje, i godišnjica sestri... već noćima ne spavam kako treba.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 20:35:19)

Sanjalice, onako u prahu samo smanjiš brašno za toliko. Bude jako lepo i mirišljavo. Imaš i kore za tortu u koje uopšte ne ide brašno npr već samo puding.

Što se vina tiče, probala sam ih baš, baš puno. Ne prijaju mi jaka vina kao što je npr portugalsko, čileansko.. Volim Malvazija belo, prelepo je. Mm obožava Tamjaniku.




Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 21:28:44)

Vece devojke hvala na podrsci .
Sad gledamo mm i ja Mimicu nasu kao da je malo otekla u obrazima... kaze da nisu zauske? Mi smo u petak bili kod dr na kontroli gledala joj je usi i grlo sve nista nema samo inhalaciju je dala. Ali ona ima svakog dana temp do 38.5 evo i sada je ima... Vodicu je sitra opet ali da li je neka imala iskustva sa zauskama. Ona se i zali da je boli desno uho ne da da joj pipnem uvce place...[sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (29.1.2017 22:45:34)

Anci idealno bi se slozile sa klopom i sa vinima. Obozavam te blaze varijante, a msm da sam pisala negde u temi za tamnjaniku, pordum Spasic, Aleksandrovac....mmmm, obozavam!
Znam da si rastrzana [sm=smiley13.gif], sve ce valjda na svoje doci....grlim te
Brankiiiiii, pa gde siiiiii?




Anck Su Nmaun -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 7:55:34)

Dobro jutro devojke
Ja popila kafu, sad smisljam sta danas da radim, imam vesa za peglanje [sm=smiley29.gif] vise me mrzi izvuci dasku i sve spremiti nego peglati.




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 8:23:41)

Isto! Dobro jutro.
Ustali jutros u pola 7, haos, ali neka, celu noc se pomerio nije.
Doruckovao, a ja se sada mislim da skuvam jos jednu kafu?
Khaleesi kako su devojcice? Kako ste sve?




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 9:05:46)

Dobro jutro.
Jel se javljala juce Suzi?
Ja se probudila u sred noci, bacim pogled na forum, a ono samo trudnice aktivne u trecoj smeni [sm=smiley36.gif]

Moracu da probam Tamjaniku kad je toliko hvalite.




mali_mis -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 9:54:16)

Jutro [sm=kava.gif]
Sta je Tamjanika? Vino, rakija, eliksir mladosti?




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 9:58:52)

Misu, vino, koliko ja znam [sm=smiley36.gif]
Suzi bi danas trebala kuci, nadam se da se spremaju.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 10:21:25)

Ivana, kako je tvoja curica? Jel ima T?




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 11:09:37)

Draga, nije imala od preksinoć. Nadam se da je to to. Nisam je vodila danas kod lekara, nije imala nikakve druge simptome osim temperature.




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 11:31:03)

ko nudi kaficu,mogla bih jednu.Milion puta su mi prekinuli san.David se vrti dok me ne probudi,onda se umiri i nastavi spava.Taman opt zaspim Dora me pocne u snu dozivati i tako u krug[sm=smiley36.gif]
Suzi nadam se da ste vec kuci [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>