RE: JanuaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 11:44:36)

Tamnjanika je jedno od najboljih belih suvih vina koje sam probala. Ima tako specifican miris i aromu, to je sorta grozdja koja je savrsena. Lepoje i kao desertno vino.
Icka, ljubim malu hrabricu za bez temp!
Suzi danas izlazi, tako mi je rekla, bas cu joj se posle javiti da vidim da li su konacno otisle.




Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 15:00:46)

Dan mame
Voci bolje su hvala na pitanju. M je spala temp jutros ali se vidi da je izmorena. Valjda nece opet veceras temp...
Beba je ok prestala je da slini samo malo krklja...




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 15:38:33)

ima li koga!
ja se smrzla nesto danas...




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 15:50:37)

ima mene [sm=smiley36.gif]
Bili u prodavnici i ja isla do apoteke narucit glupe lijekove.Samo da ih se rijesimo vise,postala sam kao inventar u apoteci.MM ne radi danas i sutra pa uzivamo,a od srijede ide na novo radno mjesto.




Anck Su Nmaun -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 17:21:30)

Helo heloo
Evo i mene tu. sad usli, bili u set_njici sat vremena , Mm i V su usli malo ranije jer se V bas bas zarumeneo jadnicak. Bila do radnje i evo sedoh za komp...nesto sma ogladnela...




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 18:06:11)

ja pisem glupe planove za skolu...samo nas gnjave glupostima..gledam i lekari,samo nesto cukaju u komp i pisu neke izvestaje,a nemaju kad da se posvete pacijentu,tako i mi,ucenici su najmanja briga,samo je bitno da li si pisao po dnevniku i pisao planove,predao izvestaje,trtmrt..




Sanjica26 RR -> RE: JanuaRRski baRR (30.1.2017 18:32:48)

Branki, mi ne pisemo toliko planova za skolu. Ja na pocetku predam u elektronskoj formi globalni i mesecni plan. Planove niko ne trazi. Ni od drugih kolega ne traze.Imam svoje, a ne predajem. Izvestaje da, ali to ako sam predsednik aktiva.




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 7:58:38)

Dobro jutro. Kuvam kafu i caj.
Toliko me je uhvatila prehlada da ne znam ni kako se zovem.
Makar mi je maca dobro. Sin malo slinavi,nadam se da nece i njega vise uhvatiti.




Anck Su Nmaun -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 8:01:50)

Dobro jutroo
Ja popila kafu.. a nesto sam sva bzvz od jutros...usporena.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 8:38:12)

Dobro jutro.
Ivana, ako nista makar nek je mica mala dobro. I moj stariji malo zapusen. Danas ga mm vodi na ORL, danima nam se cini da ne cuje dobro. Bas brinem oko toga.

Ja pijem kafu, pa cemo I i ja napolje u setnju. Juce dok smo setali video je koku i malo kucence, odusevio se. Morala sam da ga nosim kuci, nije hteo da se odvoji od njih.

Jel se javljala Suzi?




IvanaSK RR -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 9:08:07)

Suzi je juce dosla kuci :)




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 9:26:26)

Super, drago mi je.




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 10:16:50)

jutro,mene kao da je teretnjak pregazio.Uopste se nisam naspavala.
Danas se vracam na posao,godice mi da malo pobjegnem od kuce [sm=smiley1.gif]
Ivana zar opet prehlada,luk i slanina majka.Svaki dan po malo i nema bolesti [sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 10:18:33)

Jutro [sm=kava.gif]
Voci, kako si ga lepo opisala, sad bih ga popila [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 12:01:11)

Dan mame.
Ja stavila rucak, sarme se krckaju pa da uspavam bebu malo da odmorim[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 12:10:55)

Aaa i ja imam danas sarme, ali odmrzla sam ih, mrsko mi bilo da kuvam.




Sanjalicaaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 12:45:49)

Slazem se sa Emicom za luk i slaninicu [sm=smiley36.gif]
Ja danas imam boraniju, a bas mi se sad jede sarma.




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 15:56:26)

ja sam sinoc pripremila pice,danas samo ispeci.Jednu smo vec ipekli [sm=smiley36.gif] motaju mi se palacinke po mislima,izgleda da cu ih morati praviti veceras [sm=smiley36.gif]
Jao sto sam se smrzla na poslu,posto nisu bili tri sedmice kuci i grijanje im nije radilo,brrr




suzi kju -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 18:37:22)

Drage hvatam vreme i pišem sa wc šolje [sm=smiley36.gif]
Juče smo došle kuci, jedva nas pustise,nije nam doktor došao juče pa nece niko drugi da nas otpusti ali sam ga zvala pa je on zvao da kaže da nas puste kuci.
One su tamo navikle na ruke, non stop smo ih nosali i sad bi samo kod nekog u krilo i da ih neko seta po stanu a i mukice su preplasene.
Sve u svemu super sto smo kuci zdrave, još mali da se inhaliraju i to je to.
Grliša za sve pa čitam kasnije šta se pisalo.




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 19:03:28)

Dobro vece devojke.
Ja sam se u sudoperi tako malo pre sredila, da je to strasno.Prala sam detetovu teglicu od rucka, jer ih u teglicama od kasice cuvam u frizideru, uzmem sundjer levom drzim teglicu, ne videvsi da je napukla, ma uopste nisam videla, ona se odlomi po rubovima i tako zasecem doooobroooo izmedju palca i kaziprsta, do same tetive! Tacno sam do nje zarubil.
Kada je jurnula krv, peskir mi je natopljen bio. Zovi muza, kada sam videla koliko je duboko znala sam sta me ceka. Brzo na ortopediju, sivenje, previjanje, sutra idem da me izbuse zadnjicu zbog AT zastite, znaci samo mi je jos to falilo.
Eto tako. A sada cu da izvrnem neku rakiju, da se smirim.




eca89 -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 19:22:51)

Ooo, Voci draga, bas mi je zao, da se sto prije oporavis! Tako nek bezazlena stvar, napravi problem, drzi se!




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 19:37:37)

Hvala Ecika, bas sam se zasekla, nervira me samo to sto mrzim najvise povrede ruku, nista ne mogu sada, ovaj covek ima sada da nadrlja u svim segmentim[a, ali racunam za 7-8 dana da skinemo konce.




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 19:57:01)

O bre Voci [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 20:27:27)

Voci gledaj malo sa vedrije strane. Malo ces da odmoris.




emicaa -> RE: JanuaRRski baRR (31.1.2017 21:29:39)

Voci brzo ce to proci,sto bi rekla moja baba "na mladu je" [sm=smiley1.gif]
Suzi uzivajte kod kucice,sve je to bilo previse za njih.
David je jedva zaspao,pojma nemam sta mu bi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>