RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (19.9.2020 15:18:20)

Pa ona da proba [sm=smiley36.gif]




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 18:31:54)

Зове ме мм да ми јави да му је плата легла. Супер, моја ће тек за десетак дана. И као узгред ме пита, са напоменом да не морам одмах да одговорим, шта мислим да за викенд идемо код његових. То је бар 4 сата пута за дете које се опоравља и не иде у школу! Па да ли је могуће да је толика/и [sm=smiley35.gif] шта год, немам појма шта да напишем. Па, човече, поштуј прво своје дете! Како можеш због било кога да га малтретираш у овом моменту?! Сморена сам и љута. И ја одмах одговорим са не, а он мени:,,Мислио сам да ћеш бар да размислиш''''. [sm=smiley11.gif] Ако размислим лансираћу те до Марса без ракете!




pari -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 18:39:16)

Nemoj se nervirati, oni cesto ne razmisljaju svojom glavom nego ne znam cime 😂 samo reci NE i kraj...

Kad se smiris, onda mu objasni ako ne shvati do tad!




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 18:44:11)

Размишља мамином. А њој 25 по туђем туру није страшно, само ако то нису она, њен муж и млађи син и снаја.




emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 18:49:00)

Smesko pa ako je mamica u pitanju nek ide sam.Ja nekad mislim da muski i nemaju cim mislit.





mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 18:53:28)

Smesko, sta reci. Disi duboko.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 20:30:05)

Smesko, nadam se da te je proslo. Nekad prosto ne vredi trositi energiju, ali razumem u potpunosti. 





vonavoj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 21:11:55)

Haaha,nasmeja me..kako si blesava i ljuta,lansiraces ga bez rakete😂😂Ja razmisljam mog za vikend da posaljem sa decom kod njegovih..bas mi je mrsko da idem...slava je u "selu",vasar..iako nema nicega,ipak da se ide..




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 21:19:48)

Smesko evo i mene lansiraj... ja razumem njega. Nije to mamica tatica...nije ih dugo video. Onda se poteze pitanje sto oni ne dodju da vide decu ako su ih zeljnk. Onda tu bude 1000 izgovora. Koje bih ja razumela. Nemoj tako. Evo ja provela 2 meseca na salasu nisml isli 3 vikenda tamo i iskreno bilo mi je krivo. A i za te tri nedelje nisu ni moji bili ovde. Kad kazem mm izem ti posao u kuci i sve ostalo ajmo a on paljby na mene. Juce smo otisli sami njega ni vodili. On je dosao samo da se izmenjamo kola i to je to. Nemoj biti na kraj srca. Sedi i lepo mu objasni 4h je puno za N. Nije on ni razmisljao. 





flamingos -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 21:47:19)

Joj Smeško,nasmeja me.❤





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 22:00:03)

Smesko, Sima kosmos 😊


Zna on da ces ti odbiti, al ipak da pita. Da ne bude da laze kad bude drugima preneo info. A i mora neko da bude dezurni krivac. 
Dete mora da se cuva i tacka. Nema majanaj, nema putovanja i izlaganja kojekakvim infekcijama i virusima. 
Okrivi koronu. 




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.9.2020 22:16:30)

Иванка, ја и јесам дежурни кривац. А он по систему апп.

Љишо, тебе нећу да лансирам јер Н ниси родитељ. Нико не мора да води рачуна о Н, али ја морам. И он мора. И хоће, вала. Нема мама, тата када ти је дете у оваквој ситуацији. Он се замара и кад почне да пише и онда плаче. До њих нам треба 2.5 сата. И тамо треба да седи 2,3 сата и онда опет толико у повратку. Који мама и тата ту имају приоритет. Ако то једном родитељу треба објашњавати, онда ћу га ипак лансирати, мање је узалудно. [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (23.9.2020 17:33:38)

Smesko u pravu si.
Apsolutno.
Ja ne znam na koga i gde da se istresem, obesila bih se, dobila sam 14 ti dan. Danas sam pukla kada sam osetila pa videla.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (23.9.2020 20:25:00)

Voci, da nije ovulacija? 





mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2020 20:59:56)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Smesko, Sima kosmos 😊


Zna on da ces ti odbiti, al ipak da pita. Da ne bude da laze kad bude drugima preneo info. A i mora neko da bude dezurni krivac. 
Dete mora da se cuva i tacka. Nema majanaj, nema putovanja i izlaganja kojekakvim infekcijama i virusima. 
Okrivi koronu. 



Bas si to lepo rekla. Korona.




Filadendronka -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2020 21:09:58)

Grrrrrrr!!!! Ljudi su zli, ljudi su zli! Zasto?! Zasto neko zeli nekome da napakosti, zasto kopati rupe, praviti drame... Pametni su bili stari Latini - Homo homini lupus est. Samo treba to prihvatiti! 




betibupbg -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2020 21:35:04)

Ja se uvek distanciram od zlobnih ljudi. Ne kriju se oni dugo.





jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2020 22:41:48)

Fil, sta bi? 





smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2020 22:44:49)

Fil, udahni duboko. Nekada mi se cini da je takvih bas u visku. Ti si dobra osoba, ne dozvoli da te poljuljaju. 💖




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:11:36)

Ovo je kod mene bilo jos krajem avgusta, ali nisam pisala, podset_i me Fil sa zlobnim ljudima.


Ispred nase zgrade, izmedju ostalog, imaju 2 paralelna mesta za parkiranje, ovo zadnje je pored nekog drveta i ako ovaj prvi lepo ne parkira, za ovog iza je bas problem. Taj dan sam tu ostavila auto kad je M slomila nogu, sutradan izlazim kad na soferci resenje od komunalne inspekcije za parkiranje na zelenoj površini??? Jedan tocak malo na nekoj zemlji, trave ni u prici. Kad sam otisla, kaze inspektor neko vas je prijavio???!!!! Dokle ide ljudska zloba, nikog nisam zagradila ili nesto sl. 
Eto, da platim 12.5 hiljada




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:17:33)

Dva puta sam procitala zbog uplitanja komunalne policije. Strasno. Kolika je to kolicina zlobe i mrznje kada ti takve stvari padnu na pamet. 





jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:26:34)

Smesko, ja jos uvek ne verujem u to, iako me svi ubedjuju. Kaze on ja otkad radim ne idu u vasu ulicu sem po prijavi. Dobro da me jos nije i pauk odneo, ali verovatno su videli koliko je bizarno da to urade. 





emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:28:42)

Ali ja ne vidim razlog zasto su naplatili kaznu kad nisi nista lose urafila.A za komsiluk koji je prijavio nemam rijeci,i dalje mi je nevjerovatno da postoje toliko zlobni ljudi





jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:32:03)

Emice, zbog tog jednog tocka koji je na zemlji ili ti po njima na zelenoj površini 






smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:37:35)

Zamisli jos i pauk da dolazi zbog toga?!🤦‍♂️ Moje prve komsije su takve. Vidi im se i na licima. To je rodjeno zlobno. Ni sam kim u ulici ne razgovaraju, svima smestaju, prete da ce im lomiti noge,...dobro je sto su sa ostalih strana ok komsije. Tacno mogu da zamislim njih kako im nesto slicno pada na pamet. Mi smo se godinama sokirali, sada ne razgovaramo sa njima i ne primecujemo ih. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>