RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:41:12)

Smesko, na resenju pise ukoliko u roku 15mib ne uklonite auto, pozvace pauka. A resenje napisano u 6:30 ujutro!!! 





smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 8:43:48)

Au, pa kada su ih oni zvali?!😳 





emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:00:54)

Boze,Boze.Mi imamo jednog komsiju koji voli nos svugdje turati,ali miskim da cak ni on nije toliko zlo





jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:03:08)

Pa neko je bio dokon subotom, ranom zorom. Ja stvarno nisam bahata sto se tice voznje i parkiranja i da sam stvarno napravila neki prekršaj i treba da platim, ali ovo... Nemam reci 





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:06:16)

Strašno, Jess. Samo da ti napakosti a bez razloga.

Naš prvi komšija, sa kojim delimo ogradu je takav baksuz, idiot. Kada smo nešto betonirali prijavio nas je komunalnoj jer je pesak stajao ispred kapije ali prelazio malo na njegovu stranu. Platili kaznu. I sad gledam, on dograđuje kuću, tako mi dođe da pozovem komunalnu i prijavim ga za bespravnu gradnju (cela kuća je nelegalna) ali nisam takav čovek. Na proleće radimo ogradu i verovatno ćemo raditi one betonske panele od 2m, samo da ga ne vidim više.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:09:44)

Ana, pa ja stvarno ne mogu da pojmim da takvi ljudi postoje. Sto ti kazes i da znam ko je, ne bih mogla da vratim.

Zeza me komšinica, kaze nekom si se zamerila, ali ja ni to ne verujem, sem ako sam nesto propustila




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:11:11)

Ma, jok, Jess. To je neko zao i razlog mu ne treba.





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:16:38)

Da, neko zaludan. Jess, ma imaš takvih ljudi mnogo, na žalost. Pre nekoliko godina je komšija hteo da dozida garažu i neko ga je prijavio i morao je da je sruši. A kome smeta nečija garaža? Ja to ne kapiram.




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:35:20)

Nama su redovno dizali brisace i ako se parkiramo u zajednickom dvoristu. Zlobni ljudi. 





mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:51:43)

Ma toga ima svuda. Pjudi su takvi kakvi su., u svakom kraju ih ima. U zgradama .




betibupbg -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:51:55)

Jos ludji su oni koji postave flase da im cuvaju parking mesto!!




mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2020 9:53:43)

Beti ili gajbe , ma kod nas se otvorio kafic svaki dan poprece prolaz trotoar , bahati i puni para pa se izdiru. Svi lude a on sedi u kaficu i smeska se. Kolica i deca sa majkom zaobilaze.




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 8:53:47)

Hm... Evo (i)stresla sam se, ali ova negativna energija nece da ode...




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 8:55:04)

Queen, ne ide to tako, moras napisati sta te muci 





Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 9:10:54)

Pa ja reko samo da je oteram (istresem), ali nece.

Toliko sam puna negativne energije sto se tie posla i firme i ljudi koji rade u njoj, da bi ih polovinu streljala...




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 9:41:27)

Queen, kakve su sanse da menjas posao? 





Maraj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 9:45:02)


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Pa ja reko samo da je oteram (istresem), ali nece.



[sm=smiley36.gif] dobra si [sm=smiley1.gif]




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 9:45:43)

Upravo radim na tome. Trazim firme, juce sam poslala CV u jednu firmu. Dans mozda posaljem u jos jednu, samo da se raspitam kakva je firma i da se docepam nekog kontakta na koji mogu da posaljem CV. Na kraju krajeva nista me ne kosta da odem na razgovor. Ali bas je fuj atmosfera u odnosu na pre 10 godina kada sam pocela da radim. Svi redom odlaze iz ove firme, mnogo novih ljudi... Ma sve je nekako otislo u [sm=smiley35.gif]




mikica88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 11:11:54)

Bas tako, dok ne probas i dok se ne aktiviras nista.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 14:50:44)

Queen, sve razumem. Trazi nesto drugo





Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.10.2020 14:57:12)

Bacila sam se na trazenje. Poslala sam danas CV i u onu drugu firmu. Trazicu i dalje. Javljacu svakako ako bude bilo promena..




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (11.10.2020 11:37:58)

Sad ovo sebi uradila ivise nikas. A koleginica mi bas uterala. Umesto da je ona sastavila kontrolni irekla ocenice kad se vrati mene usosila. I kud sam je poslusala da sastavim kontrolni kao sto ona sastavlja. Ma uzas. A trudim se da nikog ne ostetim. Koji k se trudim

 Trebala sam podavati keceva i nek se češu. Ja kao iLazjm u susret a male krvopije gimnazijske koji nista ne uce nisu zadovoljni losijim ocenama oni bi svi cetvorke i petice. Ovi moji u strucnoj skoli obrcu prase kad dobiju sva. Ma besna sam na sebe na koleginicu na decu na sistem NA SVE




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (12.10.2020 8:04:56)

E Misho Ljisho, sto mi je poznato to uterivanje na poslu. Razumem te u potpunosti. Nazalost toga ima svuda. A i slazem se da nam je bilo koji vid sistema u zemlji blago receno uzas.




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.10.2020 20:02:49)

Толико бахатих и безобразних људи, да не могу да верујем.




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (19.10.2020 10:20:01)


IZVORNA PORUKA: smeško

Толико бахатих и безобразних људи, да не могу да верујем.


Smesko, sta se desilo?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>