RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (20.10.2020 14:58:17)

Nama su sinoć javili da je umrla mama naše drugarice iz vrtića, od raka, izgleda da se sv ejako brzo izdešavalo, ne znam baš detalje. Pre godinu dana smo je videli na rođendanu njene ćerke, bilo je sve ok tada.
Danas samo o tome razmišljam, N ima 6 godina, nće više nikada videti majku [sm=smiley19.gif]
Zagrlite svoju decu ...
Život na zemlji je tako kratak.




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (20.10.2020 15:00:51)

[sm=smiley19.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (20.10.2020 15:31:44)

O Bože Suzi kako je to strasno. ☹️





flamingos -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (20.10.2020 15:46:44)

Strašno.Tuga...





vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.10.2020 20:50:13)

Neka joj je laka zemlja, jadn azena a dete tek...
Svima neka je zdravlja pa i meni i mojoj porodici!




flamingos -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.10.2020 21:19:53)

Voci,da,svi da budemo zdravi.Ostalo dođe i prođe.Ovo je preteško...Tuga...





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.10.2020 22:37:42)

Uh Suzi, tek sada vidim... tuga :(




dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.10.2020 23:22:03)

Sreo je mm tatu naše drugarice u crkvi pre neki dan, da bude strašnije, i majka i supruga su mu umrle istog dana prošle nedelje.
Dete od 6 godina. je ostalo iz bez majke i bez babe istog dana ... Koliko taj čovek mora da bude jak da tako nešto izdrži, pitam se. A može, i mora, zbod dece.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.10.2020 0:03:45)

O bože 😔





Filadendronka -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.10.2020 12:49:19)

O tragedije!!! Pa da li je bas tako moralo da bude, pa zar bas istog dana! I posle se nesto nerviramo oko gluposti, a zapravo smo svi krhki i nemocni. 




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 22:46:24)

Osecaj nemoci me ne napusta ceo dan. Brinem brinem brinem. A ne smem da pokazem da brinem.Otisla sam u podrum da se isplacem mm me zatekao tako uplakanu. Izjadam mu se a on kaze pa mozemo i mi tako i tu se jos vise slomim. Nemam vise snage nikoga da bodrim i da budem snaga drugima. Predugo to traje gubim se u svemu ovome. Drugarici otac umro, pre nekoliko god joj umro brat a pre njega i majka. Mnogo me slomila njihova tuga. Malo malo pa stanem pred ikone i pomolim se, Sv Vasilije, moj krsteni otac, tako sam ga prihvatila kad sam se krstila u Ostrogu, on je moja snaga za dalje. On mi daje utehu i mir. Sv Petka i Sv Djordje molim ih za zastitu od posasti i srecu svih nas. Da nam dobri Bog uslisi sve molitve 🙏🙏🙏🙏




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:04:07)

Ivanka,samo želim da ti kažem da te razumem i da ti saljem snage! I kad se nema tužnih prica u blizini ovo sve utice na psihu... Drzi se!😘




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:15:29)

Hvala Ivana ❤️




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:21:59)

Ivanka, bas sam se tako osecala kad su moji bili bolesni. Non stop sam plakala i sve vreme molila Boga i Bogorodicu da ih ozdravi. Nikad mi sestra nije zakukala, a sad je bila nemocna da pomogne muzu. 





Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:22:24)

Grlim te😘





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:29:44)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Grlim te😘




Hvala Sanjice❤️
Molim se Bogu za sve njih, da decu ne potkaci, mada su male sanse da ih obidje 😔




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.12.2020 23:32:53)

Nece decu ne brini se. Sestricina je samo pola dana imala temp, a sestric nista. 





branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (2.1.2021 19:56:45)

ja sam se toliko smorila i iznervirala i grozno sam,kao krpa iscedjena,niko ni sa kim ne govori i sve je bzv.a,krene bezazleno i onda ispadne haos.za ng promenila posteljinu,ukljucujuci i prekrivace,jer svaka posteljina ima svoj odgovarajuci prekrivac,a svi znaju koji sam zivac za mrlje,prasinu i haos..i..nista..spremamo se kao mm i ja da gledamo neki film,onako komediju,da moze i boka da geda sa nama oko 2 sata i udjem u jednu sobu da uzmem cebence i vidim da je ceo prekrivac umazan od medenog srca i mrve po parketu..ja znam da sam luda i da cete svi pomisliti da sam luda i to jesu samo mrve i fleke i gluposti,ali sam ja tako ishisterisala,tako vikala na sina mog,svasta rekla,boze oprosti,stid me ,mozete da zamislite,a mozda i ne,boka se uvukla u svoju sobu,ne mrda,ja legla pored nje i zakljucala vrata.i zaspala.budim se,mm i on izasli,nema ih 3 sata.dosli..svi napeti,nista ne razgovaramo,b smestili u sobu i on zaspao.muz legao u svoju sobu i kobajagi drema.rec nismo progovorili.okupala cerku i svako je u svojoj sobi.ne znam kakav mi je osecaj..supalj,prazan,bezvezan.




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (2.1.2021 20:22:37)

Branki, bas mi je zao. Kapiram da je to bila samo kap koja je prelila casu. Nadam se da ce vas brzo proci. 







mama Jo -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (2.1.2021 20:27:53)

Joj branki... Razumem te u potpunosti... Imala sam vise puta slicnu situaciju. Nemoj da se nerviras, mislim probaj.
Ni ja ne volim pred decom da puknem (isto tako znam svasta i da kazem i da bjdem vidno uznemirena)... Ali, prosto ziv si covek i normalno je da ti se nakupi svega. Neka vide da i mama ume da bude nekad besna i da i mami treba pomoc nekada, a ne sve samo mama. Prosto svako osecanje treba da izadje napolje.
Grlim te, resicete vec to. Nemoj samo sebe da krivis ni za sta. Nisi kriva ako si napeta i ako to pokazes. Grlim te.




pari -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (2.1.2021 20:38:40)

Slažem se sa mama jo.

Probaj da sagledaš šta ti sve smeta, šta te pogađa...Ako misliš da treba, izvini se deci, zagrli ih, objasni da i mama nekad pukne i da je i to ok ponekad i dešava se. I meni se dešava... 




Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (2.1.2021 20:40:42)

Branki, samo pusti da prespava. I ne izvinjavaj se nikome 😉 





Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 9:15:21)

Ja se dobro izvicem, sta, pa koliko oni histerisu svi. Vidite i mama ima los dan.
Branki, brzo to prodje. To je porodica, puna ljubavi, medjusobnih svadja, prastanja.
Danas su "Oci", vezite tatu!




Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 10:09:34)

Pa to, ispaznis se i idemo dalje.




jabudic -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 10:34:33)

Branki, bice sve ok.

Kod bas svaka najveca svadja pocne tako od gluposti. Ali sve je to normalno i vjeruj svima se desava. 🤗🤗🤗




Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>