RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 17:27:02)

I ja sam dezurno zvocalo i glavna babaroga.Ali imam i velil prag tolerancije za njih dvoje.Trebaju doobro zas... da me izbace iz takta.Trudim se da ne vicem nego da objasnim.Ali meni ne smeta kad nesto lrospu ili umeljaju.I meni desava.Kad se vracamo iz set_nje,ljeti posebno skidam ih u kadi i odmah tusiranje.A odjelo bude kao da su boravili u svinjcu.Sve se opere i ocisti,bitno da oni budu zadovoljni.Mene izbacuje iz takta kmekanje bez konkretnog razloga,na to burno reagujem





Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 20:58:51)

Danas je umro mlad i hrabar covek, anesteziolog iz klinickog centra. Od prokletog kovida! Imao je samo 37 godina.





Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 23:24:31)

Emice, sve si u pravu.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 8:04:43)

Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 9:19:03)

Jess, prepoznajem se u tvom postu. Kada sam u pms-u kao da nemam kontrolu nad sobom, svašta umem da kažem. Mm kaže da sam inače previše blaga i da npr ne odreagujem kada bi trebalo a u pms-u odreagujem za glupost.




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 12:15:53)



IZVORNA PORUKA: jess021

Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim




Ja sam se sad izderala jer lezim isto dobila sam. On skace po meni i skace i nemoj Pavle nemoj Pavle. I kad sam odjednom dreknula. Samo sam mu rekla MARS NA SPAVANJE. Evo ga spava. Sad mi krivo. Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo i izvinila sam mu se. Ali imamo valjda i mi dusu. U 2 sam zaspala u 6 sam ustala. Dobila. BS sam lose volje




mama Jo -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 12:39:19)

Isto. Pms toliko cudno deluje na mene da sam pocela mm da govorim- evo pd danas pa narednih dana sam u pms, znaj da ne odgovaram za reci i postupke ner to nisam ja, imaj vise razumevanja i pomozi mi.

Ali slazem se sa Ljishom... Imamo i mi dusu. I pocela sam malo drugacije da razmislj na tu temu. Kontrolisem se sto se tice vikanja i oko toga za sta grdim decu, stvarno se kontrolisem i to najvise zbog sebe odnosno zbog osecaja grize savesti koji me posle progoni, ma koliko to zvucalo sebicno. Cini mi se da oni to brzo zaborave. I obavezno im posle objasnim zasto sam bila besna, i kazem im da je u redu i biti besan, u redu je i plakati, to su sve prirodna osecanja i ne treba ih potiskivati ako se jave. Mozemo da popricamo uvek o tome zasto smo besni, zasto placemo, zasto smo neraspolozeni itd. Ali u redu je i da mama bude besna i da oni to vide.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 13:00:45)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 13:08:17)

Ja uglavnom vičem na A i S jer se svadjaju,Nini stvarno ne vičemo,suzdržavamo se baš.Što se tiče objašnjavanja i izvinjavanja,obavezno se izvinim ako se izderem bez velikog razloga a objašnjavam uvek,čim se smire i one i ja.




emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 13:24:29)



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini [sm=smiley36.gif]



Anci nisi jedina 😁 




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 13:41:15)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: jess021

Jooj evo i mene tu.
Primetila sam da vise vicem kad sam u Pms-u, nekako sam skroz van kontrole u to za gluposti. 
Vidim da vec ne pogledaju kad nesto urade u fazonu sad ce da vice, a ne zelim da budem takva. 
Ja uopste ne vicem zbog prljanja, prosipanja, uglavnom zbog toga sto 100 puta nesto moram da ponovim




Ja sam se sad izderala jer lezim isto dobila sam. On skace po meni i skace i nemoj Pavle nemoj Pavle. I kad sam odjednom dreknula. Samo sam mu rekla MARS NA SPAVANJE. Evo ga spava. Sad mi krivo. Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo i izvinila sam mu se. Ali imamo valjda i mi dusu. U 2 sam zaspala u 6 sam ustala. Dobila. BS sam lose volje



Молим и неколико поклона🤣
Моје су веома осећајне кад нам није добро, кад неко од нас двоје дрема. Мене излуђује њихово свађање. Пошто се после понашају као да се ништа није десило, сад сам окренула други лист. Што да се ја нервирам, кад је вама лепо. 




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 14:19:46)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif]
Pomoglo mi je da mi bude malo lakse posle svega. Bas sam kreten. Al stvarno. Evo ustao je i ljubio me sronjica. Sve mi je oprostio a i ja njemu[sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 16:26:26)

Ljiso, bas me nasmija 😂😂😂





Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 18:07:44)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ocitah i Oce nas njemu na uvo



Crkoh od smeha, Ljišo, izvini [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif]
Pomoglo mi je da mi bude malo lakse posle svega. Bas sam kreten. Al stvarno. Evo ustao je i ljubio me sronjica. Sve mi je oprostio a i ja njemu[sm=smiley36.gif]



Ja u tim situacijama kažem "Gospodi pomiluj". Pocela sam na grckom🤣




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.1.2021 23:16:01)

Haha svako ima svoj nacin da se nosi sa sa stresom i svojim kretenskim potezima. Ja trazim oprostaj od sina i Boga.  






Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (8.1.2021 9:40:14)

Ljiso, mislim da cu kad budem bila negativna i  vikala sledeci put ovo tvoje imati na umu 🙂 





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.1.2021 15:45:33)

Iznervira me sveki....

Kaze nisam dosla svekru da cestitam rodjendan. Reko niko me nije zvao. Kaxe nema veze, trebalo je. Znam da je trebalo, inatim se. Godinama me podjeb..... Ako nes ne pozoves na rodjendan necemo ti doci... Moras da dodjes da nas pozoves ako hoces da ti cestitamo rodjendan.  Jeb@ im se sto je meni teski kad mi tako nesto kazu.
A mm idijot dosao s posla taj dan i nije ni rekao hakdemo dole da cestitamo S rodjendan, ko da nismo ista porodica. Kaze samo sam svratio dole. Ni moju mamu niko nije udostojio da kaze prijo dodji na kafu punim 75 godina, muz mi puni 75 godina. 
Kad traze od mene da ja udostojim nekoga ona se to zahteva a suprotan pravac, prema meni ouji pike ne vazi. 
Besna sam. Proci ce me. Disem polako! 😊 




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.1.2021 15:47:01)

Bivtu jos poneka teska rec...

Ne volim kad me neko kori pravilima kojih se sam ne pridrzava.

Znam, da, je trebalo da odem dole, ali inat je bio jaci. Ljuta sam na sebe sto dozvoljavam da, me ovo pogadja a vec sam navikla na ovaj tretman. Niko na vrata ne dodje da kaze dodjite... A ocekuju kraljevski tretman.




Maraj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.1.2021 16:09:37)

Ivanka moji svekijevci ni ne obelezavaju rodjendane. Gotovo uvek zaborave na svoj . Al sam zato ja tu da kazem: Doci cemo sutra na rucak i tortu [sm=smiley1.gif] i onda ih potset_im da im je rodjendan [sm=smiley36.gif]
Isto je i ako je nekom drugom rodjendan. Ja sam uvek "nagovestavala". Eto moji ne haju za te godisnjice...




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (21.1.2021 16:16:45)

Maraj, nije problem da odem.
Stvar je u tome sto sveki svaki put za moj rodjendan naglasi kako nece da dodje ako nije pozvana. i da ne ocekujem poklon ako ne pozovem. Koliko god se trudim da me to ne dotice (a to je samo jedan dan u godini, moj dan, ne zaboravi ona ni ostale dane da me pecne cisto da ne promasi dan) ipak mi bude tesko srcu. Veruj mi da ne mogu nekad da trpim. gram ljubaznosti, samo jedan gram. I posle sto sam pustila jezik i samo pravim probleme.
Drugo je kad odes pa ti se neko iskreno obraduje. Meni se ne raduju sta god da uradim i uvek mi traze greske. Prestala sam da se trudim vise i vise me nista ne zanima. Isla, kupovala kapice i trake za njihove rodjendane da bi me podje@@@@@@, napravim tortu oni kazu nisi trebala pa je sklone i na kraju bace.

Dever nije dosao na Ivin rodjendan jer je jetrva bas taj vikend resila da slavi svoj. Sinu su rodjendan slavili sa jetrvinom porodicom za novu godinu a kod nas dosli 3 dana kasnije da pokupe poklon i doneli 3 parceta torte u kutiji.

Sad sam sverekla mm on kaze mani me se. I njemu sam socno porucila da putuje daleko...




Queen Lady -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.1.2021 6:18:53)

Jao Ivanka, kao da pises o mojoj sveki, sve te razumem. Nismo imali istu situaciju (nit ona meni cestita, nit ja njoj), ali sam odnos i ponasanje me podseca na moju sveki... Evo i ja sam se iznervirala kada sam procitala tvoj post... [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.1.2021 8:08:48)

Ivanka ne znam sta da ti kazem.Pokusaj da te to ne dotice previse.I kako oni sa tobom,tako ti sa njima.Drugacije ne mozes





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.1.2021 8:33:39)

Trudim se... Vidno ih izbegavam 😊





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.1.2021 9:21:00)

Ivanka, zbog čega se ti nerviraš jbt. Te odnose je trebao tvoj muž davnih dana da reši, sada je za to kasno. Svako ima svoja vrata i do viđenja.




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.1.2021 10:05:17)

Anci, veruj mi da je sve to lako reci a tesko sprovesti. Kad si nasamo sa nekim bar minut i onda iskoristi trenutak da ti nesto kaze. Nema ona straha ni takta uopste. Zato sam i postala ovakva prema njoj. 
Vrata su nam razlicita ali je dvoriste isto. Srecemo se svakodnevno. Bude dana da ne izlazim napolje samo zato sto znam da su u dvoristu. A opet se nekad zainatim pa izlazim non stop i budem im pred ocima. Tada me docekaju komentari tipa, a ti si tu ili, do kad ces da sedis napolju... A onda me zaskoci pa prokomentarise nesto. I opet se vratim unutra na duze vreme. Dusi mi je tesko. Ne mogu da budem dobra osoba kad mi se ovo desava. 








Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>