RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 11:28:27)

hvala,drage moje drrugarrice[sm=smiley27.gif]od jutros mo ok,pricamo,boza ko boza,veseo,skace,,luduje..boka juce bez pogovora mi dala tablet i posla na spavanje kad sam joj rekla,videvsi onu scenu moju sa bozom.
verovatno su me i komsije cule[sm=smiley13.gif]
moram da se trudim da se iskuliram stvarno.
grlim vas,hvala vam[sm=smiley27.gif]




Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 11:30:00)

Brankic imas i ti pravo na svoju zutu minutu. Ne valja ni sve skupljati u sebi ❤





mama Jo -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 13:37:16)

Ne brini branki, niko ti nece uzeti za zlo, stavise deca su verovatno to i zaboravila. Ne sekiraj se ni mrvicu.

[sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 14:41:32)

Branki 😘





veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 14:43:21)

Branki draga [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 16:11:31)

Branki,slicno je bilo i kod nas prekjuce. Maca prosula sok. Ni sama ne znam zašto sam toliko bila pukla..




veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 18:57:16)

Ivana,Nina stalno nešto prosipa ili flomasterima ili hranom nešto zamaže,obrišem ili ja ili A ili S.




Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:09:32)

Ja mojoj kupila nove farmerice iscepane sa nekom cipkom, ona u vrticu flomasterima obojila farke. Posizela sam.




veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:14:07)

Mi kupujemo samo one koje se peru sa vodom.




Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:16:42)

Pa nisam ni obracala paznju , ima dve pernice, predskolac je, a nikad to nije radila. Dala joj je drugarica ideju, a i ona sama , znam neke lutkice je uhvatile. Ali skinula sam, venisem.




Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:18:05)

 A kad vidite isarane zidove, kad se samo set_im.




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:20:16)

da,desava se,jeste.ja se x puta nisam iznervirala,ne ono da se savladaam,nego se zaista nisam iznervirala,kad se isvrljaju ili prospu li razbiju,sin ima obicaj da ne jede za stolom,nego uzme i odnese u sobu gde spava i tu namrvi ,napravi haos,on ne mrvi kao ostala deca,on bas mrvi i gnjavi hranu,to mu je vezano za senzoriku njegovu i e da mi onda ja par puta dnevno npr istresam carsav,prekrivac,prebrisem pod od mrva,onda i hodnik i predsoblje,zna da sa tim mrvama udje i u kupatilo jer sto puta ulazi i izlazi,ali desi se kao juce sto se desilo da eksplodiram za tu istu stvar koju sam npr vise puta onako presla.bas poludim,odlepim,dobro je da mi ruka nije poletela [sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:23:38)

Branki draga verujem,nemoj toliko da razmišljaš,ti si vredna,a nekad te stvari na koje si navikla toliko iznerviraju da i sama sebe ne razumes.




Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:26:55)

Branki,oni ne shvataju, ti moras sve da stignes i da sredis i da spremis i da radis, nekad stvarno treba malo oduska.




Lilly5 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 19:30:41)

Branki, bas zato sto si sto puta progutala, 101. put si malo odlepila❤ bice sve ok.





IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 20:26:29)



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ivana,Nina stalno nešto prosipa ili flomasterima ili hranom nešto zamaže,obrišem ili ja ili A ili S.


Pa ne kažem ja da ona inace ne prosipa ili ne umaze,samo navodim primer da sam se iznervirala.




veselicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.1.2021 20:28:53)

Razumem ali pokušaj da se ne nerviraš.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.1.2021 20:46:31)

Branki, sta ti je covece, ja svaki put kada sredim kucu, izhisterisem zbog ovih stvari, dva sata kuc ane moze da bude cista. Sin zato sto mm cesto podvikne za sredjivanje za sobom, sada mnogo vise vodi racuna o svemu. Ali u globalu, kod mene isto niko ni sa kim ne govori, kada su ove stvari u pitanju, jer ja toliko poludim da me cuje cela zgrada.
Iskuliraj, naravno da si pukla. Svaki ut kada smo siplanirali lepo vece, ovde se nesto izdrndalo, uglavnom zbog malog i to me izludjuje.




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 14:47:36)

Malopre smo prosli bulevarom gde je sinoc autom klinac od 19god ubio decaka i coveka. Tragivi guma razrovan travnati deo ograda i znak unisteni 😔😔😔 Majko mila tuge





mama Jo -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 14:51:06)

Joj Ivanka, jeza me prosla 😔




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 15:10:32)

Jos smo sinoc na fb delili objav uda je dete nestalo, majka prijavila nestanak a ono poginulo a nisu znali. 





dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 16:50:09)

Iv, sada pišu da su poginuli devojka od 19 i taj mališan od 12, juče su pisali da je poginula devojka i čovek od 48.
Srce mi se steglo kada sam pročitala pre par sati da je zapravo dete poginulo (a videla sam pre toga da si delila objavu da traže dete, prepoznala sam lik odmah i skamenila se), jadna majka ..još joj i muž preminuo u snu pre nekog vremena ...

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Malopre smo prosli bulevarom gde je sinoc autom klinac od 19god ubio decaka i coveka. Tragivi guma razrovan travnati deo ograda i znak unisteni 😔😔😔 Majko mila tuge







dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 16:52:57)

I ja se derem i histerišem zbog istih stvari kao Branki, i imam osećaj da samo ja to radim.
Našla sam pre neki dan jedan dobar tekst na tu temu, ako stignem da ga prevedem, stavim ga ovde, da vidite da nismo jedine :)

A kada se derem, mislim da sam jedina. Ja nikada ne čujem komšije, samo se ja čujem, tako mi deluje. I možda ponekad moja imenjakinja sa 4. sprata, i sa toje dece [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 17:05:18)

Hvala Bogu sto nismo usamljene. 😄 Mislim da su se komsije odmorile od mog glasa. Deca su kod mame. Sad kad dodju menjam list sto se tice vikanja. 




jabudic -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.1.2021 17:19:17)

Mislim da to svi radimo. 
Ja mozda ne vicem kao nekad, ali sam dezurno zvocalo u kuci: stavite patike u cipelar, da li ste oprali ruke, izbacite smece iz sobe, pazi kako drzis viljusku, skloni to sa stola, presvuci se, spusti dasku, carape u korpu, nahrani papagaja, operi zube, i tako u nedogled. 🙄 ovo se odnosi na djecake, koje trenutno osim tik toka i igrica nista ne zanima.
Ne znam kako bi zivjeli da ne zvocam za njima. 😏




Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>