Novi raspored u stanu kad stignu deca (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Anck Su Nmaun -> Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.7.2017 16:19:41)

Kod nas se evo vec neko vreme stalno nesto premesta. Prvo kad je bio bas mali da bi se igrao na podu. Zatim smo sklonili sto sa sredine dnevne sobe u cosak( i sad nam tako zjapi prazno) A onda zbog stolice za ruckanje ne jedemo vise svi za stolom [sm=smiley36.gif]
A da neko vreme i zbog ogradice sve zahtevalo nov raspored.
Da li je tako i kod vas?




emicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.7.2017 22:52:08)

Kod nas je i dalje sve isto osim sto nemamo dekoracija vise [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 6:12:04)

I kod nas je dosta stvari ispomerano. Stvarcice sa donjih polica su pomerene na gornje, stocic sklonjen u stranu, tepih iz dnevne sklonjen, zavese pomerene... Kuhinjski elementi zavezani pertlom [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 6:25:29)

I kod nas , naravno, sklonjeno po nesto da bi se malcu napravilo bezbednije mesto za manevrisanje.




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 6:44:00)

Nekako to mi je logicnije nego da non stop vicem nemoj ovo il ono, a prvenstveno zbog bezbednosti. Ovako mogu da odem u bilo koji deo stana i da ga ostavim i znam da je bezbedan.




emicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 7:24:01)

Kod nas je od pocetka ovde stan prilagodjen djeci.Jedino kupatilo stalno zatvram jer bi usao u macin vc ili strpao glavu u solju.




dddaca -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 16:04:48)

Malo smo preuredili spavacu sobu da bi stao krevetac, ali u sustini nismo puno menjali. Vrata od kupatila uvek su i bila zatvorena i nije joj dozvoljeno da tamo ide sama. Fioke u kuhinji su jedno vreme bile obezbedjene da ne mogu da se otvaraju onim tracicama, ne znam kako bih ih nazvala




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 16:15:09)

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kod nas je od pocetka ovde stan prilagodjen djeci.Jedino kupatilo stalno zatvram jer bi usao u macin vc ili strpao glavu u solju.

Mi smo juce V zatekli kako pravi supu u Wc solji a H stoji pored njega i gleda [sm=zmeden.gif] ona je nesto usla u wc i pustila ga.




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 22:34:10)

Izbacili cupav tepih iz dnevne u spavacu,pomeramo sto u dnevnoj jer N puzi,za sada nista vise.




Ana RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 22:42:00)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I kod nas je dosta stvari ispomerano. Stvarcice sa donjih polica su pomerene na gornje, stocic sklonjen u stranu, tepih iz dnevne sklonjen, zavese pomerene... Kuhinjski elementi zavezani pertlom [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif]




dddaca -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (24.7.2017 22:50:34)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi smo juce V zatekli kako pravi supu u Wc solji


[sm=zmeden.gif]
Pretpostavljam jedna od situacija da li da se smejem ili da placem [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (25.7.2017 8:04:29)

A sta reci....[sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (27.7.2017 19:41:39)

Pomerili smo i stolnjak,N puzi i samo gleda da ga scepa[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 11:12:25)

Anck, makar nije lizao wc solju kao ova luda [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 11:24:23)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] zato juce udara flasicom od kantu za smece pa u usta [sm=smiley13.gif]




dddaca -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 14:22:29)

Rade decica na imunitetu [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 14:25:31)

Mi kantu za smece drzimo u hodniku ali ibacicemo je uskoro.
Ivana gde bas wc solju,maca blesava[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 14:32:39)

To on jaca imunitet pred vrtic [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (28.7.2017 22:40:44)

Ja dezinfikujem solju maramicama posle svakog koristenja [sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 13:24:51)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kod nas je od pocetka ovde stan prilagodjen djeci.Jedino kupatilo stalno zatvram jer bi usao u macin vc ili strpao glavu u solju.

Mi smo juce V zatekli kako pravi supu u Wc solji a H stoji pored njega i gleda [sm=zmeden.gif] ona je nesto usla u wc i pustila ga.

Hahahah, snašlo se dete. Mnogo su mi slatki kad tako u paketu prave gluposti. Nadam se da ću da zadržim ovo raspoloženja kad budemo propuzali za koji mesec [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 14:04:05)

Ja se razmisljam da vratim sto na mesto. Tj.na sredinu dnevne sobe. Ovako mi nekako skroz sugavo. Izbacim sto iz coska napokon!




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 14:08:22)

Mi sto iz dnevne skolonili u stranu,skroz nezgodno ali sta cemo,nizak je udarice glavu dok puzi.Kanta za djubre izbacena napolje danas[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 14:09:57)

E kad smo kod kante...V izvukao stapic od sladoleda i zvace...poludecu!




Sanjica26 RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 14:13:10)

Vrati Anck sto.
Mi stvarno nista nismo pomerali. Mama me je cesto grdila svaki put kad dodjem zasto stakleni sto iz dnevne ne stavim u cosak i prekrijem cebetom[sm=smiley36.gif] Treba da nauce da se ne udaraju i da budu pazljive. Jednom se T udarila i to je bilo sve. U kantu nisu gurali prste, u wc solju.Samo smo zbog Sofi zastitile uticnice i to je sve.




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 14:18:35)

Jooj Sanjice meni je lakse sve posklanjati i onda sam mirna nego da uvek moram da pazim jesu li nesto slomili i povredili se. Izadjem iz prostorije bez problema , bez bojazni.
Sto sam sklonila kad je poceo da valja po podu, sad vec seta ali sta znam da ne opali glavicom. Mozda jos mesec dana taman kad krenu svi u vrtice i skole.




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>