U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (15.2.2018 22:31:51)

Portal Ringeraja.rs će nagraditi najvrednije članove sjajnim
nagradama koje su obezbedili naši prijatelji/sponzori takmičenja.
Takmičenje traje od 16.2. do 8.3.2018. (zaključno sa 8.3.), a pravo
učešća imaju svi registrovani članovi.


[img]https://s9.postimg.org/r0ost3g67/forum.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Potrebno je da osvojite što veći broj bodova, a evo i koje aktivnosti na portalu Ringeraja vam donose bodove
(pored svake aktivnosti je naveden broj bodova koje data aktivnost donosi).

1. Registracija na portal donosi 20 bodova
2. Prijava na portal donosi dnevno jednom 5 bodova
3. Pisanje komentara na forumu donosi 5 bodova
4. Pisanje komentara ispod teksta na portalu (Facebook Comments Plugin ispod teksta na portalu, NE na Ringeraja Facebook stranici) donosi 15 bodova
5. Ulaz u Moja Ringeraja donosi dnevno jednom 3 boda
6. Like/Recommend na tekst donosi 15 bodova
7. Prijava za newsletter - kalendar trudnoće (samo novo prijavljeni) donosi 25 bodova
8. Prijava za newsletter - kalendar razvoja deteta (samo novo prijavljeni) donosi 25 bodova
9. Prijava za editorial newsletter (samo novo prijavljeni) donosi 10 bodova


Što se tiče objava na forumu, biitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi!
Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje.
Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.
Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.



Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da
učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, šalje se na adresu u Srbiji
(rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade će biti poslate na adresu dobitnika
(poštarinu plaća sponzor).


Istražite Ringeraju i videćete koliko sjajnih tekstova kao i tema na forumu je tu! Tekstova i tema u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta ali i tema koje ćete baš vi obogatiti korisnim informacijama. Neke od njih ćete možda baš vi započeti!


Zato, tastature i miševe u ruke i bacite se na posao!

Pišite, pišite, pišite ...



Podelićemo ukupno 30 nagrada!

Sve nagrade se šalju na kućnu adresu (u Srbiji) dobitnika o trošku sponzora, a raspored glavnih i dnevnih nagra
da možete videti OVDE


PROČITAJTE VIŠE






vonavoj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (15.2.2018 22:47:25)

Juhu!!




Maraj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 7:06:57)

Divno [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 7:34:08)

Sjajno, kao i uvek 😊




Duškić -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 7:58:20)

Prelepe nagrade. Bravoooo!




emicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 8:33:20)

divno,bravo [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 8:39:28)

Divno, pisite devojke [sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 8:50:46)

Bravo [sm=bravo.gif]

P.S. Joj kako je dobra torbica [sm=smiley27.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 9:05:41)

Pišite, pišite, pišite.[sm=smiley1.gif] Divni su sponzori i divne nagrade.




nata11 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 9:27:14)

A gde mozemo pratiti bodove?




medamisko -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 9:28:25)

Na vrhu stranice u desnom uglu , crveno uokvireno.




nata11 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 10:11:59)

Nasla hvala




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 12:13:19)

Wooow, sjajne nagrade!! :)




vonavoj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 12:29:41)

Nisam pronasla gde pisu bodovi..bas sam retard!




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 12:32:00)

Vonavoj, pise Osmomarstovska nagradna avantura, na vrhu strane sa desne strane.




vonavoj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 12:37:18)

Pronasla sam! Hvala!




veselicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 13:14:34)

Sjajne nagrade [sm=love.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 13:25:29)

Ja sam bas htela pre neki dan da napisem- dajte neku super nagradnu igru da nas malo oraspolozite i motivisete, da nam brze prodje ovaj februar i zima 😊




veselicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 13:34:24)

Hahha pa pise se i bez nagradne,tada je cak i lepse jer se pise opusteno,a kada su nagradne onda se pise zbog poena[sm=smiley36.gif] Ko voli rr ne treba mu motivacija u vidu nagrada,pise zbog druzenja i jer voli ovakav nacin druzenja[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 13:49:04)

Slazem se sa time. Dodjite na RR i pisite bez obzira na nagradice. Pustis mastu i volju i pises.[sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 14:48:07)

Ja koliko sam shvatila iz teksta, svaki dan se dodeljuje po jedna nagrada?




vonavoj -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 14:50:48)

Maraj.ala si nas presisalaa..nema sanse da te stignem..idem u skitnju[sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 15:03:51)

Salim se ja malo, pa ja prva ne mogu da zamislim dan a da ne udjem na RR koliko sam se ,,navukla" 😊 i nije mi bitno da li ima nagradna igra, volim da caskam i da citam razna iskustva 😊

Ali, moratr priznati, poslednjih nekoliko igara je bilo ultra zanimljivo - borba, pa komentarisanje, pa navijamo ovde svi, pa iscekivanje ko ce dobiti 😊😊

U svakom slucaju, srecno svima, i neka svako dobije neku lepu nagradicu, kao i uvek i ovog puta su bas super i vredne nagrade! 😊




Jekica86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 22:10:20)

Mnogo simpaticnih nagrada.




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (16.2.2018 22:17:56)

Da, Maraj, svaki dan ko bude najbolje plasiran osvaja nagradu za taj dan i jedna osoba je moze osvojiti samo jednom tokom trajanja igre, a 8 glavnih nagrada se odnosi na ukupan plasman po redu ( kad se zavrsi igra, prvih 8 dobija te pakete Weleda kozmetike ) [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>