RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


branki* -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.6.2020 13:08:43)

sanjalice,lepo se provedite i uzivaj[sm=smiley1.gif]
neko je spominjao borsko jezero.da malo hvalim svoj kraj[sm=smiley36.gif]
lepo je,hotel je predobar,mada su ga kupii kinezi,ali ima smestaj i ovako,motel,na samoj plazi,a izdaju se i kuce sa dvoristem.ujedno da se obidje i zlotska pecina,i tamo je lepo za jednodnevni izlet.




Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.6.2020 14:01:36)

Branki, mi dugo planiramo da obidjemo tvoj kraj i nikako. Lazarev kanjon i Lazareva iliti Zlotska pecina su mi na spisku zelja 😃





dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (2.7.2020 16:40:35)

Fil, jesi videla Zorka i Cicu, kod Lepog Brke u novoj emisiji na TV n:)

Baš me zanima da li rade sada, mi planirali u avgustu da doemo, ako nas ne zatvore [sm=hudicek1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (2.7.2020 21:31:28)

Ja sam gledala tu emisiju Dunja, i set_ila sam se kako si mi pricala o njima 🙂





dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (3.7.2020 13:40:49)

Sanjice, jesi videla Zorka, baš se vidi da je dobričina, Cica je malo opasnica [sm=smiley1.gif], ali su dobri ljudi i divno im je tamo. Ako uspemo avgusta da odvedem malo decu, bila bih baš srećna.




Ana RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (3.7.2020 13:57:52)

Koja je to epizoda bila?




dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (3.7.2020 14:03:29)

Anči, epizoda koje je išla ne ovaj sada vikend već prošli, odmah na početku epizode je pričao Zorko, pa je Cica onda kuvala, a onda na kraju te epizode je bila Marija iz Gostoljublja, gde smo bili krajem prošlog leta, isto je vrh, vajati, priroda, bazen. Kod Zorka i Cice je nešto mirnija varijanta, pa bih sada tako nešto, ako uspemo u avgustu.




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (3.7.2020 14:12:56)

Da, da bas se vidi da je mila žena.


Anci gledaj Emisija




Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 13:41:05)

Hej Dunja, nisu radili tokom prvog talasa korone, deca su im bila tu. Gledala sam emisiju. :) Moj tata im napravio sto za stoni tenis. :) Mogu da ih pitam, pa javljam. 




Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 13:45:54)

Zaboravih da pitam. Da li je neko isao u Vrdnik, etno selo Vrdnicku kulu na FG? Isli bismo sutra, ali ne znam kako je za decu, tek se spremam da guglam. 





mama Jo -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 14:16:48)

Pogledacu i ja tu emisiju posto uopste ne znam o cemu i kome pricate 😊

Ja nisam bila u Vrdnickoj kuli od kada su se napravili da tako kazem, ali nema ko ne preporucuje. Navodno je super i svasta ima za decu..
Fil, ako odete bas nam javi utiske




dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 15:53:29)

Fil i mene to zanima, jesenas sam citala recenzije da li na bookingu ili tripadvisoru I puno loših komentara je bilo ali ne znam da li su nesto radili u medjuvremenu. Ali za Fruske terme sam cula sve najbolje.


Javni za Zorka da li ce raditi u avgustu, hvala ti puno! 




physio70 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 17:24:48)

Lep je restoran u etno stilu. Postoji decije igraliste pored. Moze da se ode na rucak sa decom npr.




dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (4.7.2020 17:41:17)

Bacih pogled sada, i dalje među najsvežijim komentarija jako loša iskustva, e sada da li je baš tako, baš me zanima KLIK OVDE

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil i mene to zanima, jesenas sam citala recenzije da li na bookingu ili tripadvisoru I puno loših komentara je bilo ali ne znam da li su nesto radili u medjuvremenu. Ali za Fruske terme sam cula sve najbolje.


Javni za Zorka da li ce raditi u avgustu, hvala ti puno! 





Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (5.7.2020 11:35:43)

Ipak ne odosmo u Vrdnicku kulu, kazu da je igraonica na suncanoj strani sto je presudilo da ne odemo tamo. Sat vremena voznje na +30 stepeni zahteva kasniju debelu hladovinu. Tako da smo dosli na Adu, na NBg stranu. Nasli smo odlicno igraliste koje nam odgovara, hladovina, cisto, uredno. Vozic ceo krug oko Ade vozi 40min, cena karte 120 din koga zanima. Nema neke guzve tj. svako moze da nadje kutak za sebe. 




Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (6.7.2020 8:22:32)

Mi smo ovog vikenda bili u Sokobanji. Obisli izletiste Lepteriju, vodopad Ripaljku, pecinu u blizini. Vozili bajseve, set_ali. Bas smo se lepo proveli. 





branki* -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (7.7.2020 7:55:49)

super,sanjalice!bas mi je drago sto si uzivala.inace,kad resis da dodjete u moj kraj,cekam vas[sm=smiley1.gif]




bikicaV -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (10.7.2020 9:02:13)

A šta mislite uo odlasku ppo banjama u ovoj situaciji, mi smo hteli preko vaučera da idemo i zakazali ali me je strah nešto:




Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (10.7.2020 23:45:46)


Dunja, rade C&Z celo leto, naravno prilagodjavaju se trenutnoj situaciji. Slobodno kad budes htela samo im se javni. Svakako sam tu da te preporucim/najavim, mada kod njih svi imaju sjajan tretman.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil i mene to zanima, jesenas sam citala recenzije da li na bookingu ili tripadvisoru I puno loših komentara je bilo ali ne znam da li su nesto radili u medjuvremenu. Ali za Fruske terme sam cula sve najbolje.


Javni za Zorka da li ce raditi u avgustu, hvala ti puno! 






doramar11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (12.7.2020 17:20:50)

Volela bih da odemo porodicno na Staru planinu kad se situacija sa koronom popravi.




Duškić -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.7.2020 12:38:33)


IZVORNA PORUKA: doramar11

Volela bih da odemo porodicno na Staru planinu kad se situacija sa koronom popravi.



Dormar i ja imam želju da idem tamo, da se popravi situacija pa u obilazak.




physio70 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.7.2020 12:42:04)

Staru planinu bi vredelo videti. Ima Srbija svasta da ponudi.




dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.7.2020 23:18:00)

Hvala Fil na informaciji! [sm=smiley27.gif]

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Dunja, rade C&Z celo leto, naravno prilagodjavaju se trenutnoj situaciji. Slobodno kad budes htela samo im se javni. Svakako sam tu da te preporucim/najavim, mada kod njih svi imaju sjajan tretman.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil i mene to zanima, jesenas sam citala recenzije da li na bookingu ili tripadvisoru I puno loših komentara je bilo ali ne znam da li su nesto radili u medjuvremenu. Ali za Fruske terme sam cula sve najbolje.


Javni za Zorka da li ce raditi u avgustu, hvala ti puno! 








flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.7.2020 9:06:43)

Volela bih da odem gde god,lepa je naša zemlja.Ali,zbog problema koje imamo sa A sa putovanjem za ssda je to nemoguće.Biće prilike.Planine su divne.Ma i banje-samo da odem negde.





mama Jo -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (20.7.2020 20:54:36)

Meni je ovo potpuno novo, sjajno otkrice.
Jeste videli? Je l' bio neko?

Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>