RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 8:32:27)

Nisam znala za ovo. Izgleda zanimljivo. Stavljeno na listu. 




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 9:37:32)

Mama Jo,divno.Sanjalice,ne znam odakle si i da li ti je blizu Golubac,manastir Tumane.Taj kraj da obiđete.Svraite na Srebrno jezero.Nadam se da sam bila od pimoći.❤





Mirko Svirko -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 9:44:08)

Boze sto je ovo lepo..

Roze jezerce 😊




mama Jo -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 10:47:35)

Sanjalice, i mi smo isto stavili na listu, mnogo lepo izgleda. Mi mozemo otici na jednodnevni izlet do tamo, nije nam daleko, i planiramo.
Mnogo lepo izgleda.
Kazu da mogu i flamingosi da se vide, 😊

Flamongos super, hvala na preporuci 😊




Mirko Svirko -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 11:05:11)

Kad vec idete u Tumane idite i u Donji Milanovac.. Kapetan Misino zdanje, zatim Kovilovo.. pa onda se vozite pored Dunava.. Valja Prerast kamene stene.Pa stizete i do Belog Izvorca.I jedna fantasticna ekskurzija.A ima i Arheolosko nalaziste Lepenski Vir u blizini.




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.7.2020 11:33:09)

Da Mirko,lep je taj kraj.👍Nema na čemu,mama Jo.❤





Ana RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.8.2020 12:17:49)

Devojke, da li neko ima preporuku za smeštaj na Zlataru npr?




Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (15.8.2020 9:19:23)

Ana, mi smo bili na Zlataru, ali smestaj nije bas za preporuku. Jeste li nasli nesto?





zivka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (15.8.2020 22:57:30)

Rece mi drugarica da je bas velika guzva u Pačir banji. Čak ni iz auta nisu izašli...Oktenuli auto iotišli su na Palić.

Mis mo pre dva dana išli na ekskurziju 🙂. Išli smo prvo u Resavsku pećinu, zatim vodopade Lisine (tu smoručali uz vodu restoran Vodopad),. Potom smo obišli manastirManasiju i na kraju prirodnjački muzej u Svilajncu. Muzej je odličan 5''+.




Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (20.8.2020 20:47:03)

Muzej u Svilajncu je odličan. Mi smo bili nekoliko puta. 





Ana RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.8.2020 9:16:03)

Mi planiramo jedan dan izlet kao vaš, Zivka.

Sanjalice, našla sam bila na Zlatiboru ali sam otkazala. Nećemo moći nigde da noćimo.




ivaMark -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (21.8.2020 10:19:08)

I od mene preporuka za Prirodnjacki muzej...odlican...zivka, i mi smo tu turu obilazili...s''tim sto smo bili na Viteskom festivali u Despotovcu, Manasija, Resavska, Lisine...tu je i onaj grad maketa uz put.




mikica88 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (8.9.2020 15:37:00)

IvaMark obilazili smo i mk , Resavsku j Lisina j rucalj j podnozju, prelepa i divlja prirods.




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 21:32:44)

Mi smo hteli negde na produzeni vikend, pa sad citam temu i ne znam da li je do mene ili cene nisu normalne. Gledam to Gostoljublje, pp za nas cetvoro 80€, pa zar to nije mnogo? 





Misha i Ljisha -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 21:35:33)

Jess i ja mislim da su cene mahom preduvane ove godine u Srbiji. Bezveze. Mi kad god smo racunali neki odmor ispalo uvek da mozes opusteno do Beca na vikend za manje novaca





Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 21:55:41)

Mi smo juce bili u Trsicu i Banji Koviljaci.

Samo jedan dan, ali treba otici makar dva. Etno selo Sunceva reka je prelepo. Klinci su se super proveli. 




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 21:58:29)

Sanjalice, bas sam glasala Suncevu reku. Poslala sam im upit, a na bookingu nocenje sa doruckom od pon do pet 106€, to je sasvim ok. Videcu sta ce mi odgovoriti 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 21:58:45)

*gledala





Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:19:41)

Jess, mislim da biste se tamo bas lepo proveli. Ima sta i da se obidje. Mi cemo se definitivno vratiti neki vikend, i tamo cemo spavati. 





mama Jo -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:19:58)

Mi smo, isto, u povratku sa Tare jedan dan proveli u Suncanoj reci. Prelepo je zaista, jos je taj dan bio bas topao pa smo se i kupali u Drini, tamo ima ona predivna Sotrina plaza.
Samo sto su skupi, i jelo, i sve one zezancije okolo.
Jess, ja sam njima pisala jer amo mi hteli da idemo na 3 nocenja tamo jos u junu i isto mi je biko preskupo. Ne secam se sad tacno, ali mogu pronaci mail sa njihovim odgovorom.
Jos plus, za jedan dan je suoer, a sad bas tri dana tamo da provedemo ako nije vreme za kupanje, samo bi vrteli u krug jedno te isto.




AnaTamara -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:22:33)

Evo da se i ja javim posle duzeg vremena. Pored Suncane reke, Trsica, mozete poset_iti manastir Tronosu, Gucevo, kao i samu Banju Koviljacu. Sve je na 15-ak minuta voznje





Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:29:00)

Sve smo to izobilazili, i Mackov kamen, Kosturnicu. 




Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:43:22)

Meni Sunčana reka nije ništa posebno. Svratili smo par puta kad smo išli na Taru prošlog leta i zimus kad smo išli i kad smo se vraćali s Jahorine. Dobra mi je kao usputna pauza, da svratiš na sat - dva maksimalno, zimus smo samo na kafu i palačinke svratili u restoran, nismo ni šetali.





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 22:44:19)

Ih u persun, sad ste me pokolebale. Dajte onda predlog, gde da idemo. 





Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (13.9.2020 23:07:28)

Pa ne znam šta volite i šta ste planirali. Meni je npr. bolji provod i odmor negde u prirodi gde ima šuma ili proplanci po kojima možeš da šetaš, ne treba mi nikakav sadržaj. Sunčana reka je mala, obiđeš je za 10-15 minuta sa svim detaljisanjem, a nemaš baš gde mnogo da šetaš okolo. Krajem nedelje najavljuju zahlađenje, tako da na kupanje u Drini ne računaš.






Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>