RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 8:25:37)

Didy, moja deca imaju 4 i 5 godina, tako da nam neko veliko pesacenje nije bas opcija. Najbolje da ima i sadržaja i prirode

I gde sad da idemo? 
Mama Jo, vi ste bili na Tari jel? 




mama Jo -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 8:39:31)

Ja bih se slozila sa Didy, mada se meni Suncana reka svidela, ali ja bih je preporucila za jednodnevni izlet. Stvarno ne znam sta bi tamo radili 2 ili vise dana... Mi smo bili jedan dan, jos smo se i kupali, pa nam je brzo proslo. Dosta je skupo, pa jedan maleni, maleni krug jahanja je 250 din., voznja kvadom isto. A znate decu - hocu jos jedan krug, hocu jos jedan krug...
Za jedan dan je super, lepo je to igraliste, lepaim je hrana (malo skuplja)... Zanimljivo je sto nekoliko konja tako slobodno seta, pa tako udju u decijije igraliste i setaju bukvalno pored vas ☺️

Mi smo bili na Tari, i nekoliko dana u Bajinoj Basti. BB je na super mestu, svasta odande ima da se vidi. Jedino sto sve mora autom, ali sve je nekako blizu. Mi smo bili u sred leta pa smo dosta vremena provodili na plazi Raca, na Drini.

I moja deca su jos relativno mala za neka duza pesacenja, ali gledali smo da budemo u sumi sto duze.




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 8:41:35)

Mama Jo, hvala ti. Moja dobra drugarica je iz Bajine Baste, pa bih mogla nju da pitam, ali ke bih bas da se vozamo autom ta tri dana.


Iako ga ne volim, gledala sam i Zlatibor, cekam neke ponude pa cu videti. 




Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 8:46:56)

Jess, vidi konaciste Dabic na Zlatiboru. Smestaj i hrana odlicni. 




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 8:57:12)

Fil, odmah. Hvala ti. 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 11:46:23)

Kod njih 65€ pp, ok prihvatljivo, iako sam nasla apartman za 25€, pa kontam ne mozemo bas pojesti 40€ za dorucak i veceru.


Sad bas razmisljam, ja kao najveca cicija pisem postove, ali iskreno meni je sve to preskupo. Jbt da za vikend potrosis preko 300€??? Pa to je necija plata




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 11:49:01)

Pa Jess u pravu si. Skupo je to. 





mikica88 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 12:43:18)

Skupo je. Mi kad odrmo do Ade sa decom sestrinom slupamo dosta para, gde god da odes kosta.




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 12:57:36)

Sanjice, onda 1000€ za more ispadne smesno, kad ovde za 2.5 dana potrosis 300€. Ne mogu da kazem, mm ima visoku platu, ali radi samo on i ni od koga nemam pomoc. Masim temu, znam, htela sam svasta da napisem, ali sam odustala.


Verovatno cemo na Zlatibor, ok je cena 25€ po danu. 




Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 22:25:39)

Obrni-okreni, dođosmo do zaključka da je samo more odmor, ostalo su kompromisi. 😂
Lepa je Sunčana reka, ali da provedeš u njoj par sati. Meni je taman kao usputna stanica.
Zlatibor volim kao bazu - da se smestim tamo i da obilazim okolo, u centar da ne svraćam, gužvu da zaobilazim. Ja sam bila pre mesec dana sa drugaricama na Zlatiboru u Gajevima. U centar nismo uopšte otišle nijednom. Obišle smo Uvac, Zlatar, na Tari Banjsku stenu, jezero Zaovine, vozile se Šarganskom osmicom na Mokroj gori, Mećavnik, krenule do Višegrada i vratili nas sa granice, jer je drugarica zaboravila saobraćajnu u apartmanu, jedan dan smo išle u Sirogojno, do Stopića pećine, do Gostiljskih vodopada i do Tornika, provozale se žičarom. To smo sve spakovale u tri dana. 😁 Takođe volim prirodu Zlatibora jer je pitoma, možeš otići gde god pogled baciš, na bilo koji proplanak.




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.9.2020 22:27:38)

Didy verovatno ce tako i biti, cekam odgovore za neke apartmane, pa cemo verovatno tamo.


A za more i kompromis, apsolutno se slazem. 




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (15.9.2020 12:38:33)

Nasla sma neki apartman Nada, 25€. Pise da je sve novo i u centru, verovatno cemo ga rezervisti. 





Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 1:43:58)

Bežite od centra! Centar je gradilište.





Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 6:35:56)

Jess, pisi Dabicima direktno. Nama su uzeli 50e dnevno za apartman sa dve spavace sobe gde je uredno moglo da spava 4-5 osoba. A racunali smo da u slucaju da uzmemo samo smestaj ( oko 25e) sigurno cemo da pojedemo vise od 25e dnevno. Mada sve bi trebalo da bude jeftinije posto je vec polovina sept. Inace moja drugarica drzi odlicne apartmane kod pijace, autobuske stanice, ali nema dvoriste ni hranu i ulica je raskopana. Sto kaze Didy mi nismo ni isli u centar vec sve po sumi. Jedino smo zbog D isli u Dino park koji je deci bas interesantan. Dva  puta smo bili do Tornika. Zicaru zaobidji, ako se plasite visine. Moj J je beba i bas se uplasio dok smo se vozili. 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 8:46:48)

Fil, pisala sam im. 65€ polupansion. Ne znam vise ni sama. Sto vise gledam manje znam. Mm ima mnogo posla pa je sve prepustio meni. 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 8:52:24)

Fil, 50€ za pp ili all in? 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 9:09:23)

Opet ja ovde. Sad sam gledala preko booking-a, ima bas mnogo apartmana za 20€ noc, sa dobrim ocenama.


Danas necu nista, cekam da vidim sta ce nam dr reci sutra, ako M sutra skine gips, odmah cu nesto rezervisati.




Filadendronka -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 15:41:25)

Jess, nama je bilo 50e polupansion. Hrana odlicna, domacini za preporuku. Cisto do perfekcije. Ali 65e je vec preskupo. 




Ana RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (16.9.2020 15:46:43)

Jess, ja sam našla super smeštaje na Zlatiboru za max 40 evra samo što nije bilo slobodnih onda kada je meni trebalo. Mi smo bili jednom prilikom u vili Narcis, moja preporuka klik




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (18.9.2020 8:51:28)

Ana, gledala sam bas i to i svasta nesto, ali eto nista od Zlatibora. Videcemo kad M skine gips. 





Sanjalicaaa -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (23.9.2020 21:33:06)

Mi smo prosli vikend isli Palic i Suboticu. Setali Suboticom, bas lep gradic. Isli do vinarije Zvonka Bogdana, Zoo vrt, jezero.Bas smo se lepo proveli i klinci su uzivali.




jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.9.2020 8:32:18)

Sanjalice, zoo na Palicu je mnogo lep, a i Subotica. Bili smo nekoliko puta. 





pari -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.9.2020 8:34:28)

Da, i meni se ide ali mi daleko iz Bg...ranije sam iz Ns isla bas cesto





Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.9.2020 14:17:53)

Mi sad nismo bili neko vreme na Paliću i u Subotici. Mm ima rodbinu tamo, pa odemo i do njih. Lepši mi je zoo vrt na Paliću nego u Bogradu jer je u prirodi. Imam osećaj kao da šetam kroz park i nailazim na životinje. Čula sam da se dosta smanjio broj životinja. Neke su uginule, a nisu nove kupljene. 





jess021 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.9.2020 14:22:12)

Didy, u pravu si. Ja znam samo za slona da je umro, za ostale ne znam. Mi smo bile proletos, bas je bilo lepo. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>