RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Didy -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (22.11.2021 22:14:01)

Mi bili letos, ali samo na ručku i prošetali malo okolo. Deluje mi da je uredno i čisto, iako nisam zagledala. Hrana i usluga u restoranu su bili odlični.





Peace* -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (23.11.2021 9:21:27)

Mi smo bili produženi vikend u Homoljskim planinama.
Ako volite divlje šetnje kroz šumu - extra je. Priroda je diiiivna.
Preporuka za smeštaj: Restoran Gornjak sa prenoćištem.




nata11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 8:15:47)

Peace turisti Crne svadbe [sm=smiley36.gif]

Hvala Peace pisala im culi se ali mi nije sigurno oko grejanja zbog deteta.

Trazim nesto za NG vikend. Za sada nasla Brzece apartman sa super grejanjem ali mozda i promenim ako nema snega. MM opet kaze sta se maltretiramo umesto da odmorimo. Radim 31-og do 15h pa pocinjem 3.[sm=smiley13.gif]




Peace* -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 8:32:32)

Mani me Crne svadbe, ne bih da mračim, ali ja sam bila bolesna 3 dana, i sve je prošlo kako smo krenuli kući. Rekla bih da sam se baš baš natripovala, a ne mogu da kažem da verujem u magiju. [sm=smiley1.gif]

Što se grejanja tiče, bilo je extra. Ja sam svako veče otvarala prozor na kant jer je bilo pakleno. Gasili su grejanje noću, posle ponoći, ali ako tada zatvoriš prozor, ne rashladi se do jutra. Znači, nije bilo hladno.




dddaca -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 9:38:21)


IZVORNA PORUKA: Didy

Mi bili letos, ali samo na ručku i prošetali malo okolo. Deluje mi da je uredno i čisto, iako nisam zagledala. Hrana i usluga u restoranu su bili odlični.




Delim misljenje sa Didy. I mi smo bili letos, ali nismo nocili tamo. Hrana je dobra, higijena u restoranu takodje, smestaj ne znam kakav je. Svaka brvnara je ogradjena ogradicom, tako da imate neko malo dvoriste, lepo izgleda. Leti radi bazen, pa postoji mogucnost za zabavu, a zimi ne znam kakve su mogucnosti za zabavu i istrazivanje okoline.




dunja RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 15:03:32)

Peace, baš lepo deluje, mi obožavamo divljinu, samo možda bih pre na proleće.

Mi smo bili za raspust u Sokobanji, 5 dana, i uglavnom smo vreme provodili u šumi, šetali ka Ozrenu, u centru Banje, uveče na bazen.
Priroda je fantazija, vazduh divan, mislim da je u proleće tek lepo, ja sam tu odrasla, jer mi je pokojni deda Sava iz tih krajeva, pa smo stalno sa njim dolazili, ali nisam bila 30 i kusur godina.




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 17:15:06)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Peace, baš lepo deluje, mi obožavamo divljinu, samo možda bih pre na proleće.

Mi smo bili za raspust u Sokobanji, 5 dana, i uglavnom smo vreme provodili u šumi, šetali ka Ozrenu, u centru Banje, uveče na bazen.
Priroda je fantazija, vazduh divan, mislim da je u proleće tek lepo, ja sam tu odrasla, jer mi je pokojni deda Sava iz tih krajeva, pa smo stalno sa njim dolazili, ali nisam bila 30 i kusur godina.


Хотел је на лепом месту. Од пре коју годину је реновиран. Манастир Горњак је одмах у близини.




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 17:16:14)


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel neko poset_io Moravske Konake Velika Plana?
Kakvo je grejanje i higijena?


Кад сам била пре него што је избио пожар допала ми се храна. Куће су у етно стилу и сам ресторан.
Сад кад су реновирали, нисам била. Верујем да је још лепше. Нато, могу да ти се распитам.




nata11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 17:56:54)

Sanjice znacilo bi hvala. 





nata11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (24.11.2021 17:57:26)

Dunja jeste bili u hotel Sunce?Jesi zadovoljna?




Peace* -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.11.2021 8:06:28)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Peace, baš lepo deluje, mi obožavamo divljinu, samo možda bih pre na proleće.




Mislim da je lepše na proleće. Nas je vreme služilo, taj vikend je bilo 15-16 stepeni, ali priroda je u gašenju.
Recimo, išli smo do Krupajskog vrela, i bzvz je prizor. Bara, voda nije one boje kao na slikama na netu, vodopad je presušio. Vrv je sve to mnooogo lepše u proleće. Taman će do tada da završe prilaz, jer istog trenutno nema.
Ideja je bila da pravimo izlet do Despotovca da vidimo Manasiju, Resavsku pećinu, Prašumu, međutim, to je na sat i po vožnje, bilo je bzvz gubiti lep dan na auto, pa je ostavljeno za neki naredni odlazak u taj deo Srbije.




dddaca -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.11.2021 11:14:45)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi smo bili produženi vikend u Homoljskim planinama.
Ako volite divlje šetnje kroz šumu - extra je. Priroda je diiiivna.
Preporuka za smeštaj: Restoran Gornjak sa prenoćištem.

Cula sam da je manastir Gornjak sa okolinom prelep ali nikad nisam bila. Pretpostavljam da je prolece pravo vreme za posetu tom kraju




Sanjica26 RR -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.11.2021 11:23:01)



IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Peace, baš lepo deluje, mi obožavamo divljinu, samo možda bih pre na proleće.




Mislim da je lepše na proleće. Nas je vreme služilo, taj vikend je bilo 15-16 stepeni, ali priroda je u gašenju.
Recimo, išli smo do Krupajskog vrela, i bzvz je prizor. Bara, voda nije one boje kao na slikama na netu, vodopad je presušio. Vrv je sve to mnooogo lepše u proleće. Taman će do tada da završe prilaz, jer istog trenutno nema.
Ideja je bila da pravimo izlet do Despotovca da vidimo Manasiju, Resavsku pećinu, Prašumu, međutim, to je na sat i po vožnje, bilo je bzvz gubiti lep dan na auto, pa je ostavljeno za neki naredni odlazak u taj deo Srbije.



Mi smo do Vrela isli letos sa kumovima. Isli smo sto puta. Sad smo vodili kumove. Inace svekar je iz tog kraja. Bas ima imanje tik uz vodu. Lepše je svakako na prolece. 




milicicak -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (14.2.2022 19:59:34)

Ni mm ni ja ne radimo sutra, potpuno neplanirano. Elem, hoću da vodim mini bubu u Ljubičevo. Jel to radi u ovo doba godine, mogu da se jašu konji? Jel ima još nekih sadržaja okolo?




nata11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (2.10.2023 22:04:23)

Jel ko bio do Kursumlijske banje nakon renoviranja? 




nata11 -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (11.10.2023 9:04:13)


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ko bio do Kursumlijske banje nakon renoviranja? 



Da preporucim banju i renovirani Hotel.
Odlicna usluga, 8 bazena sa toplom vodom i sve sto je potrebno za jedan vikend.




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (25.10.2023 18:23:46)

Hvala Nato na preporuci.Da vidimo na leto i mi da odemo sad kad dete sve bolje podnosi vožnju.Mada,ona bi volela u Italiju da idemo.Opet,dakeko je,strah me,ali ako ona reši odosmo.




medamisko -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (27.10.2023 10:58:18)

Mi putovali skoro, Golubacka tvrdjava, manastir Tumane.
Odusevljenje.




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (27.10.2023 11:12:20)



IZVORNA PORUKA: medamisko

Mi putovali skoro, Golubacka tvrdjava, manastir Tumane.
Odusevljenje.
To je moj kraj.Drago mi je da ti se dopada.





Srecko47E -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (27.10.2023 15:24:13)

Mi planiramo ozbiljnu eskurziju,samo da posluzi vreme.
Taj kraj mi je predivan,a nismo bili nikad.





flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (27.10.2023 15:39:42)

Super.Javite utiske,mada,sigurna sam da će vam se dopasti.




Srecko47E -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (28.10.2023 9:21:00)

Hoce sigurno,jer smo delimicno obilazili,ali sve na dan,dva.
Sad planiram duze.
Minimalno sedam dana,bez jurnjave i zurbe,da lepo sve pogledamo.




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (28.10.2023 9:36:36)

Ako.Uživaćete.Nije što sam iz tog kraja,ali je stvarno prelepo.




Srecko47E -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (28.10.2023 9:41:08)

Po meni,nepravedno zapostavljen deo Srbije sa toliko prirodnih lepota i atrakcija za obici, zanimljivih informacija...




flamingos -> RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji (28.10.2023 9:42:48)



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Po meni,nepravedno zapostavljen deo Srbije sa toliko prirodnih lepota i atrakcija za obici, zanimljivih informacija...
Upravo tako.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>