RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (12.11.2011 14:01:35)

Kakav je tržni centar KAMPONA? Bio neko?




gagana83 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (12.11.2011 14:11:30)

Vidi OVDE Dunjce




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (12.11.2011 14:14:12)


Hvala Gagi, deluje da ima svašta:)




*Alexx* -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2011 15:21:16)

Dado, koja ti je marža? [sm=smiley2.gif]




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2011 16:57:05)

Alexx,cene stvari koje vidis na sajtu neke robne marke su iste samo na bilo koji iznos je 10% samo zbog mog puta.Ako se razumemo mislim da se isplati.




Grega -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (16.11.2011 21:46:28)

Posle mnogo istrazivanja sam otisao u Budimpestu da kupim garderobu za decu i nesto hrane.Vecina foruma daje potpuno pogresne informacije valjda zato sto su kriterijumi razliciti.
Prvo sam bio u trznom centru Westend(u sklopu Njugati zeleznicke stanice,adresa Vaci put 1-3 ne Vaci ulica) koji nije najveci i nikako ga ne preporucujem jer nema nicega i sve izgleda ko kod nas na Bazaru.Tamo sam trazio jedinu NEXT radnju u Evropi van Engleske koja nije nista snabdevenija od Okaidi u Beogradu ali snasao sam se. Najveci TC je Arena plaza koji je dugacak najmanje 300 metara.Za razliku od Westenda tamo ima ogroman C&A iz jednog nivoa koji podseca na one iz Beca pa moze da se nesto probere. Tesco supermarket nije bio lose snabdeven ali postoji i bolje u inostranstvu. Ne znam kakve su cene u Zari jer zbog ove nase preskupe ni ne ulazim kad odem preko. Sprinfield je isto skup kao kod nas a stvari isto polu trule




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (17.11.2011 16:17:56)

Grega nisam bas toliko sigurna u cene negde u inostranstvu.Ali sto se tice Madjarske,tj Segedina,nisu cene strasne.Moji kriterijumi nisu veliki,npr za majicu u Segedinu ne bi dala vise od 300din a kod nas nisu ispod 500 itd.Tako da sto se mene tice cene nisu strasne a ima svesta da se nadje naravno ima i skupljih stvari zavisi gde gledas i sta trazis.Ne kazem da nisi u pravu samo sam ja imala drugacije iskustvo.Pritom se nisam informisala na forumima vec sam na sajtovima radnji nasla sta sam htela.inace Tesco je za odecu povoljan ali ne toliko za hranu to je istina.mada je najbolje ici na snizenja.




Jele -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2011 23:53:02)


IZVORNA PORUKA: ribizla

Onda mi se bas ne isplati da idem .. Videla sam neku zenicu na fb sto donosi stvari iz Madjarske , vise mi se isplati da dam njoj 20% nego da idem iz Bg u Pestu ..
Jel neko mozda narucivao stvari preko nje ?



Ako misliš na Radu, i ja sam gomilu puta naručivala i kupovala od nje, super je




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 13:41:00)


IZVORNA PORUKA: Grega
Tamo sam trazio jedinu NEXT radnju u Evropi van Engleske

Tamo ima Next!? Sjajna informacija![sm=smiley1.gif] Hvala!
Ali btw, nije jedina radnja van Engleske, bila sam na Kipru npr. letos, tamo ih ima gro.




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 14:53:10)

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: ribizla

Onda mi se bas ne isplati da idem .. Videla sam neku zenicu na fb sto donosi stvari iz Madjarske , vise mi se isplati da dam njoj 20% nego da idem iz Bg u Pestu ..
Jel neko mozda narucivao stvari preko nje ?



Ako misliš na Radu, i ja sam gomilu puta naručivala i kupovala od nje, super je



Jel moze neko da mi prosledi kontakt od Rade?




lanajelena -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 14:56:15)

Dado imas pp [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 14:59:41)

Hvala lanajelena




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 16:40:52)

ima li neko neki kontakt tel. od neke agencije koja radi soping u segedinu? ako ima pisite mi na pp[sm=smiley1.gif]
planiram u petak ili subotu da idem ako nadjem prevoz




Malecka074 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 18:59:22)

Da li je neko bio skoro u Segedinu? Kakve su cene odece? Jesu li poceli oni njihovi veeeliki popusti? Hvala!




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 21:15:18)

kao sto sam i napisala u prethodnim porukama ja idem za segedin i koliko znam nisu jos mislim da pocinju kad i katolicki bozic samo znam da 25 i 26-tog trzni centar arkad nece raditi.Meni su cene odece super pogotovo za decu i bebe,a i za nas ima super stvari.




Malecka074 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (19.11.2011 22:11:36)

Hvala puno!




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (20.11.2011 9:40:26)

u petak idem u segedin[sm=bravo.gif]
mama i ja cemo ici kolima.
moze li neko da mi napise da li placamo autoput ili tako neke troskove,da li se placa parking kod tesca,arkada i ostalih trznih centara?
sta sve da obidjem,idem u kupovinu za bebca i da se kupim jaknu ako nadjem i naravno nesto kozmetike,hemije...




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (20.11.2011 18:28:22)

Kod nas se placa autoput a kod njih nista,garaze i parkinzi se ne placaju a evo savet ako gledas jaknu c&a ima lep izbor takko i tesco u tescu ne znam da li su pocela snizenja ali na internetu sam gledala da su jakne zimske po 20eura,naravno mozda nisu jos snizenja kada stignes visedeces.Pozdrav




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 11:51:48)

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: ribizla

Onda mi se bas ne isplati da idem .. Videla sam neku zenicu na fb sto donosi stvari iz Madjarske , vise mi se isplati da dam njoj 20% nego da idem iz Bg u Pestu ..
Jel neko mozda narucivao stvari preko nje ?



Ako misliš na Radu, i ja sam gomilu puta naručivala i kupovala od nje, super je


I Rada i Tijana a sad narucujem od jedne devojke iz Subotice ona je ubedljivo najjefinija .




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 14:55:15)

Gde vi nalazite sve te zenice sto donose robu?Kako to porucivanje funkcionise kod njih.




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 15:06:28)

ribizla mozes li mi na pp poslati kako da nadjem tu devojku?trebace mi jos nesto iz madjarske sledeceg meseca pa mozda od nje da narucim nesto[sm=smiley1.gif]




DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 15:13:42)

Ako moze i meni posto Rada ne odgovara na face.Hvala




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 21:11:28)


IZVORNA PORUKA: isidora88

u petak idem u segedin[sm=bravo.gif]
mama i ja cemo ici kolima.
moze li neko da mi napise da li placamo autoput ili tako neke troskove,da li se placa parking kod tesca,arkada i ostalih trznih centara?
sta sve da obidjem,idem u kupovinu za bebca i da se kupim jaknu ako nadjem i naravno nesto kozmetike,hemije...

Ne plaćaš vinjetu jer ideš samo oko 500m autoputem i skrećeš sa njega. Parkinzi se ne plaćaju.
A za kupovinu, rekoh ti sve u onoj pp.




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 21:58:44)

Isidora, svi parkinzi su besplatni osim kod Arkad-a, mm je bio prosle nedelje, prvi sat je besplatan, drugi 300 ft, 3.sat 300,  a za ceo dan 1000 ft




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 22:09:00)

NM nadjoh pp,zaboravih skroz[sm=smiley31.gif]
moze li neko da mi kaze kojim putem da idemo od novog sada do granice,da izbegnem placanje autoputa[sm=smiley1.gif]
pih a ja cula da je besplatno parkiranje kod arkada[sm=hudicek1.gif] tj. i na njihovom sajtu procitah to




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>