RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


DadaM -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 22:32:01)

pa da nije se placalo uopste....a sad[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Cecana -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (21.11.2011 22:47:37)

Isidora ides starim putem preko Ceneja,Siriga,Vrbasa,Srbobrana,Feketica,Backa Topola,Mali Beograd pa prodjes pored Subotice i ides na Horgos.Mislim da je to to.
mi smo isli autoputem,putarina je 320din. U jednom smeru,put je konacno otvoren tako da je skoro ceo put sa dve trake u jednom smeru.
mi smo bili krajem oktobra u Segedinu,nakupovali smo i garderobe i hemije cak i hrane dosta.Isplati se ici,posebno sto ja nemam zivaca da trazim po radnjama danima nesto,ovako u jednom danu obavim svu kupvinu.
Jedino me je malo iznervirala guzva na granici,mislim da smo cekali oko sat i po u povratku posto je mm overavao papir za povracaj afe.

Nismo bili u tom novom trznom centru,nasa putanja je Metro,Cora,Tesko i na kraju trzni centar Plaza u kome mi se najvise svidjaju C&A i H&M.




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (22.11.2011 12:05:55)

pih a ja cula da je besplatno parkiranje kod arkadauser posted image tj. i na njihovom sajtu procitah to
IZVORNA PORUKA: isidora88






pa da, prvi sat jeste besplatan. a ni supermen ne bi mogao da sve završi za sat vremena a ne žena[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ideš starim putem preko vrbasa ili srbobrana, bitno je da stigneš u bačku topolu, odatle ideš za suboticu, palić pa  GP horgoš. kaže mm da prave naplatnu rampu pre granice, ako možeš da saznaš da li je proradila onda možeš da je izbegneš ako odeš za hajdukovo, bački vinogradi i mesto horgoš, pa odatle na granični prelaz horgoš




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (22.11.2011 12:12:51)

hvala zene,moracu ovo da prepisem negde da ne bih zaboravila mada u principu trebalo bi da se snadjem [sm=smiley1.gif] prolazila sam tuda dosta puta,valjda nisam zaboravila[sm=smiley1.gif]




MishMash -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (23.11.2011 23:37:57)

Da li bih i ja mogla da dobijem kontakt od te devojke?
IZVORNA PORUKA: ribizla

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: ribizla

Onda mi se bas ne isplati da idem .. Videla sam neku zenicu na fb sto donosi stvari iz Madjarske , vise mi se isplati da dam njoj 20% nego da idem iz Bg u Pestu ..
Jel neko mozda narucivao stvari preko nje ?



Ako misliš na Radu, i ja sam gomilu puta naručivala i kupovala od nje, super je


I Rada i Tijana a sad narucujem od jedne devojke iz Subotice ona je ubedljivo najjefinija .






Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (24.11.2011 8:19:08)

Mi smo u utorak bili u Archadu skoro tri sata i nismo ništa platili parking! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ali smo toalet u Archadu platili 50ft [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Inače, sve je tako lepo praznično okićeno, milina!!! Sledeći put vodimo i Mićka, on će se nauživati-sve šareno za klince!




anaanaana -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (26.11.2011 21:20:59)

Jel moze neko da mi prosledi kontakt od Rade?




anaanaana -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (26.11.2011 21:21:51)

Kad pocinju Novogodisnja snizenja u Segedinu?




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (26.11.2011 22:41:10)


IZVORNA PORUKA: anaanaana

Kad pocinju Novogodisnja snizenja u Segedinu?

Od 10.decembra idu 50 posto dole cene.




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (26.11.2011 22:54:57)

i ja sam bila u sopingu svasta sam nakupovala ali izbor brojeva 86 i 92 je nikakav,skafandera za decake nema nijednog[sm=smiley13.gif][sm=hudicek1.gif]
u tesco nisam otisla jer nisam znala u koji(jedan na mars ter-u nam je bio najblizi ali su nam rekli da tamo nema nista od odece[sm=zmeden.gif)] a bili smo u frci sa vremenom.
planiram ponovo da idem ako budem dosla do malo vecih para sledeci mesec[sm=smiley1.gif]

sto se tice hrane cene su kao kod nas (bila sam u cori,promasaj dana)

gde je najjeftinija kozmetika,hemija i hrana,ima li nesto tompa ili tako nesto i gde je to?




nada78 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 13:09:54)

Da li je neko isao u Beč u kupovinu? Čula sam od nekoliko poznanika da je navodno jako povoljno ali oni su svi prosečne visine, a veće brojeve nisu ni gledali. Ima li negde u Vojvodini mesta gde se mogu pronaći ogromni brojevi cipela za muškarce (br 48-49)i garderoba (za visinu preko 2m)?




mihi -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 13:18:53)

Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.




*Alexx* -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 13:20:43)

Zar nije na proleće?
IZVORNA PORUKA: mihi

Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.





nada78 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 13:36:46)

Da li je ca samo za decu ili za odrasle. I opet moje pitanje - da li tamo ima jako velikih brojeva?




mihi -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 17:32:23)

Mislim samo za odrasle, ne znam čini mi se da sam pročitala januar 2012?




Alexis79 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 17:38:32)

Mi planiramo opet za Madjarsku do kraja godine ili za N.Godinu.
Kad pocinju popusti i do kad traju ?
I kakvo li je radno vreme za praznike (ako bismo isli 30.12)?




Cecana -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 19:06:59)

U C&A ima velikih brojeva,mislim da idu do 50 ili 52,ja sa br.44 tamo mogu da biram.
Inace ima i garderobe za decu,mozete da vidite na njihovom sajtu c&a.de,mada ima i garderobe koje nema na sajtu.Sto se tice decje garderobe ima skoro svega sto je prikazano na sajtu.Cene su nize nego na sajtu.
Sto se tice vecih brojeva,ja bih toplo preporucila Tesko u kom ima bas dosta garderobe,ja tamo uvek nadjem super stvari.




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 19:24:14)

gde je najjeftinija kozmetika,hemija i hrana,ima li nesto tompa ili tako nesto i gde je to?
IZVORNA PORUKA: isidora88









Tompa ti je mesto u koje prvo stižeš kad prelaziš granicu preko kelebije. Čisto sumnjam da tu mima nekih radnji, to je neko selo-varoš,  a na nekoliko metara od graničnog prelaza tompa imaš 2 prodavnice koje su valjda jeftine, baš što se tiče hrane, hemije i kozmetike, tu kupuju oni što prodaju stvari iz mađarske na buvljaku, ali izbor je ograničen, ima samo ono što se nosi na buvljak, a ako ne tražiš povraćaj afe izlazi te isto kao da uzmeš na buvljaku.




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2011 19:56:03)

mi smo isli preko horgosa,a afu nisam uzimala niti planiram.
gde onda da kupujem hranu i kozmetiku? cora i mewtro uopste nisu povoljni,da li je pijaca u segedinu snabdevena hranom i kozmetikom?[sm=smiley1.gif]
i u kom tescu je najbolji izbor odece,mi nismo stigli da odemo a tamo niko nije znao da nam objasni gde se nalazi[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 19:46:02)

na buvljaku, jer ako ne uzimaš afu isto je ili čak skuplje nego od nas! Eventualno tamo u tom šopu kod tompe, kažu da je jeftin, nisam bila pa ne znam. mi kupujemo u metrou i cori, ali samo sitnice kojih nema kod nasili je tamo stvarno jeftinije. npr. dr. oetkerov musli, začini, čips, slatkiše, gluposti. sve ostalo - hranu, kremice, gelove, kafu, čokoladu - na buvljaku u Su. 




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 22:54:52)


IZVORNA PORUKA: isidora88

i u kom tescu je najbolji izbor odece,mi nismo stigli da odemo a tamo niko nije znao da nam objasni gde se nalazi[sm=smiley13.gif]

Tesco extra (preko puta Meka drive in, ne onaj na ulazu iz pravca Roskea). Jesi li ti pročitala tu moju pp uopšte skroz?




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 22:56:00)

IZVORNA PORUKA: mihi

Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.


Koliko će da nas deru sa cenama??? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Maya21 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 22:58:27)

imam jedno, mozda glupo pitanje( mozda vec postoji odgovor tu negde a ja ga ne pronalazim... ) od kog iznosa moze da se trazi povrat poreza-te afe ili sta vec??? i da li uopste ima veze koliki je iznos?
ako uspemo ove godine da napravimo pasose isli bismo preko[sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 22:59:44)

Mislim da na jednom računu mora biti najmanje 125 evra (bar su mi u H&M-u tako rekli).




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (30.11.2011 23:01:01)

http://www.ringeraja.rs/forum/m_200218/mpage_1/key_/tm.htm#200218




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>