RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.1.2012 21:23:10)


Baš nešto razmišljam, koliko treba do Segedina? Do Ljubljane kolima 5,5-6 sati. Do Segedina možda 4-5 sati, jel?

Znma da je nama kolima pre dve godine do Subotice, ali po velikom snegu trebalo 4 sata ...




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.1.2012 22:58:09)

ja nisam uspela da odem opet u segedinhtela sam pre nove godine ali mm otisao na teren i propali mi planovi[sm=hudicek1.gif]

zna li neko hoce li biti snizenja u januaru,negde sredina januara otprilike?




Bela medvedica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.1.2012 23:00:38)

Obicno kazu od pred katolickog bozica pa do kraja januara su snizenja ali treba proveriti kod nekog ko stalno ide ja sam ovo samo cula.pozdrav!!




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.1.2012 23:08:06)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Baš nešto razmišljam, koliko treba do Segedina? Do Ljubljane kolima 5,5-6 sati. Do Segedina možda 4-5 sati, jel?


Od Novog Sada do Segedina ravno 125km.




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.1.2012 23:45:14)


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Baš nešto razmišljam, koliko treba do Segedina? Do Ljubljane kolima 5,5-6 sati. Do Segedina možda 4-5 sati, jel?


Od Novog Sada do Segedina ravno 125km.


A vremenski? Doduše nama je iz Bg-a trebalo 4 sata do Subotice, a jel Segedin u tom pravcu?




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.1.2012 0:02:11)

IZVORNA PORUKA: slavica.

Zene a jel vredi tamo ici i po opremu tipa kolica,krevetac...?






Ako ćeš tražiti povraćaj AFE onda se isplati. Npr, kolica koja smo mi uzeli su bila 45.000 i ovde i u Mađarskoj, ali kad smo vratilili afu izašla su nas 33.000 din.  Mi smo sve (kolica, posteljinu, peškire, flašice, tex. pelene, ma sve) kupili u Segedinu,sve je malčice jeftinije (npr nukova duda koja kod nas košta 180, tamo je 150 din.) ali nameštaj mi nije bio jeftiniji nego kod nas. Ja sam kupovala u "Baby center"-u, to je oko 100m od Seged plaze i jeftiniji je od brendona.
Evo, možda vam pomogne, ovo je adresa baby centera http://yoops.hu/




viking -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.1.2012 0:37:17)

Meni do Ljubljane 4 ipo sata, do Segedina malo više od 2, zavisi od gužve na granici.

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Baš nešto razmišljam, koliko treba do Segedina? Do Ljubljane kolima 5,5-6 sati. Do Segedina možda 4-5 sati, jel?


Od Novog Sada do Segedina ravno 125km.


A vremenski? Doduše nama je iz Bg-a trebalo 4 sata do Subotice, a jel Segedin u tom pravcu?






viking -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.1.2012 0:47:57)

Ne zaboravite da uračunate troškove benzina, pića, hrane pa i roamiga ako mnogo telefonirate, tako da se često ispostavi da ono što izgleda jeftinije u stvari i nije ili je jeftinije za cifru za koju se i ne isplati ići... Naravno, sve zavisi šta i koliko kupujete.

IZVORNA PORUKA: Mariya

IZVORNA PORUKA: slavica.

Zene a jel vredi tamo ici i po opremu tipa kolica,krevetac...?



Ako ćeš tražiti povraćaj AFE onda se isplati. Npr, kolica koja smo mi uzeli su bila 45.000 i ovde i u Mađarskoj, ali kad smo vratilili afu izašla su nas 33.000 din.  Mi smo sve (kolica, posteljinu, peškire, flašice, tex. pelene, ma sve) kupili u Segedinu,sve je malčice jeftinije (npr nukova duda koja kod nas košta 180, tamo je 150 din.) ali nameštaj mi nije bio jeftiniji nego kod nas. Ja sam kupovala u "Baby center"-u, to je oko 100m od Seged plaze i jeftiniji je od brendona.
Evo, možda vam pomogne, ovo je adresa baby centera http://yoops.hu/





New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.1.2012 15:02:34)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Baš nešto razmišljam, koliko treba do Segedina? Do Ljubljane kolima 5,5-6 sati. Do Segedina možda 4-5 sati, jel?


Od Novog Sada do Segedina ravno 125km.


A vremenski? Doduše nama je iz Bg-a trebalo 4 sata do Subotice, a jel Segedin u tom pravcu?


Beograd-Novi Sad-Subotica-Horgoš-Segedin, autoputem.
Nama obično treba između sat i po i dva, ali pod uslovom da nema gužve na granici.




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.1.2012 15:14:40)

IZVORNA PORUKA: viking RR

Meni do Ljubljane 4 ipo sata,
do Segedina malo više od 2, zavisi od gužve na granici.




WOW, kako tako brzo? Jeca-guppy je svo vreme brzo vozila, i sa pauzom stiže za 5,5-6 sati.

Svaka čast Viking:=)




Lucijano -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (9.1.2012 0:29:58)

Drugari, jel moze neko da objasni malo detaljnije tu stvar sa povracajem poreza, na granici? Isla bih da kupujem na veliko,pa me zanima kakva je situacija na granici, da li zadrzavaju, ako nadjem sve sto mi treba, verovatno cu dosta novca potrositi, kome i gde se tacno obracam za taj povrat "Afe" ili kako se vec zove :) i ja sam dosta puta porucivala preko facebooka stvarcice, ali neke sam dugo cekala, neke mi nisu ni poslali, jer izgleda rade samo po porudzbini, a ako ne nadju -zalim slucaj, ostade ja bez stvarcica za mog bebca! Zato sam resila da uzmem stvar u svoje ruke, odem i nakupujem mu sve sto mu treba, a i malo da sebi i muzicu obnovim garderober :)) tako mi se napravio spisak A4 formata,jer su se prikljucili i siri clanovi porodice,kome sta trebam da donesem :) hvala vam unapred za info[sm=bravo.gif] :)




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (9.1.2012 0:31:40)

KLIK




maja27 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (12.1.2012 20:13:19)

Dobro vece!!

Da li je neko bio skoro u Segedinu, kakva su snizenja?




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.1.2012 9:03:31)

Evo mi smo bili 7.1.I proveli 6.5 sati u TESCO.. tj. u Tesku :)
Ima jeftinijih stvari od odece, hrana bas i nije nesto posebno jeftinija, cak se nesto na pijaci kod nas nadje jeftinije.
Za povratak pdv-a trebate da potrosite 52000 forinti ili nesto malo preko.
Mi smo na 20 000 dinara dobili nazad 25 evrica.

Ne pitajte sta smo pazarili za toliko [sm=smiley29.gif]
Koristili smo karticu i ode pola plate, ali izvucicemo se.

MM je kupio cipele koje su spolja kozne, kostale su oko 1500,00 dinara, pantalone je uzeo po 550 dinara... ja sam sebi neki lep sal za 700 (sve pisem u dinarima) i npr. majicu za 800,00, prsluk za prelazno vreme za nesto manje od 1000,00, a MM za 1600,00.. a ja sam uzela roooziii da se utonim sa cerkom [sm=smiley36.gif] (kasnim za onom modom kada se nosila samo roza i plava)

Za Emu bodici po 3 kom. zajedno idu i kostali su nesto manje od 1000..i pidzama sa zatvorenim stopicama (sto sam svuda trazila i najzad nadjoh samo su duze nogavice, a gore je ok..) isto 3 za 1000,00

I tako..

Posle mi bilo toliko lose da sam povratila kuci kod mojih, a izgledala sam kao avet... tako da.. jedite i pijte nesto ljudi tokom sopingovanja, a ne ko ja luda.. [sm=jezicek.gif]




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.2.2012 19:37:48)

Da li je neko bio u Segedinu ovih dana, ima li snizenja?




viktori -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (22.2.2012 20:00:04)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Da li je neko bio u Segedinu ovih dana, ima li snizenja?

to i mene zanima...




MicinaMama -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (22.2.2012 20:09:04)

Ovde kod nas u C&A ima lepe odece za trudnice,gledala sam na netu sta ima pa cu sada jedan dan ici da kupim sebi koji komad odece za trudnice,snam sigurno da cu uzeti 2 pantalone,helanke,i nekakve dve majice....haljine necu,nemam zivaca da ih nosim sada...I moram sebi da nadjem salonke sa melenom stiklicom ili polu cizmice....




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (22.2.2012 22:01:35)


IZVORNA PORUKA: viktori


IZVORNA PORUKA: Mariya

Da li je neko bio u Segedinu ovih dana, ima li snizenja?

to i mene zanima...

Bila ja prošli četvrtak. Posebnih sniženja nema, samo ako nađeš nešto zaostalo od zimskle kolekcije, jer su već došle kolekcije proleće/leto.
Inače, nekako nam sve skuplje izašlo ovaj put, mislim da su cene ipak nešto digli.
Primera radi, komplet od 5 bodića u Tesco-u koji je bio od 3-8 evra, sad je od 10-15. OK, još je jeftinije nego kod nas, ali postoji razlika u odnosu na primer na septembar kad sam bila prethodni put.




Victoria -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.3.2012 13:18:40)

Caos mame jel neka od vas bila u Tescu u Segedinu u sopingu i jel mi moze reci jel im kolica za bebei jesu cene povoljnije nego kod nas??Ili gde jos ima u Segedinu kolica i opreme za bebe? Hvala :*




Victoria -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (1.3.2012 15:00:42)

E i da pitam jos nesto ko je bio u ovom butiku F&F u Tescu jel su cene slicne ovima kao sto je na ovom engleskom sajtu ?
http://www.clothingattesco.com/women/shoes+boots/icat/womens-footwear/

Recimo za ove sandale dati 25 e ili 30 e je bas puno s obzirom na to kako izgledaju...Ja licno ne bi nosila ni jedne a kad bi morala ne bi dala vise za njih od 10,15e nekako izgledaju kao od pre pet sezona modeli...Jedino su mi se na ovom sajtu dopale haljinice...




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (4.3.2012 0:34:03)


IZVORNA PORUKA: Victoria

E i da pitam jos nesto ko je bio u ovom butiku F&F u Tescu jel su cene slicne ovima kao sto je na ovom engleskom sajtu ?


Otprilike su iste cene. Ono što je ovde 12 funti, tamo je 3500 forinti, znači isto košta.




Maya21 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (17.3.2012 9:23:48)

zna li neko gde je najpovoljnija hrana u Segedinu? Gledala sam nesto Tesco, jeste povoljniji ali ono sto je na akciji... karticu za METRO nemam pa ne mogu tamo... Neki predlog[sm=zmeden.gif]




slavica. -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (17.3.2012 10:16:12)

Mayo,ja jedino sto mogu da ti kazem na tu temu jeste to da su moji svekar i svekrva u ponedeljak bili u Cori,i ne znam kako,ali uspeli su da prodju skuplje nego sto bi ovde u bilo kojoj radnji....jedino je neka sunka koju su kupili jeftinija,a jako ukusna....




Maya21 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.3.2012 18:19:32)

Mi se upravo vratismo iz TESCOa. Ovog mog velikog sina sam obukla za prolece, malom skoro da nista nisam kupila jer ima sve od starijeg, kupila hrane dosta dosta, castila sebe nekim farmerkama i sve to za manje od 200e i ja sam prezadovoljna [sm=smiley1.gif] Pogotovo sto sam opet dosla do dizonskog senfa i globus kecapa [sm=smiley36.gif]




New Mom -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.3.2012 19:25:21)

[sm=smiley36.gif] O, konačno pasoši, a?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>