RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


serpica -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (10.5.2013 8:31:59)

Ja danas idem na depilaciju,u prosloj tudnoci nisam ni znala da smem pa je bilo cudo posle pet dana u bolnici[sm=zmeden.gif] dlake na sve strane,uzas.
E sad znam da smem i sve skidam,mnogo mi je lakse jer mene ionako niko ne sme da obrija[sm=smiley36.gif] a ja se "ne vidim dole"




dunja RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (10.5.2013 8:37:11)


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Crnjak je što posle jednog brijanja, dva čekinje se vrate u punoj gustini!!!



Jao bre, pa sada zagledam ove moje tri čekinje i pitam se kakve će biti uskoro [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (10.5.2013 8:40:51)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Crnjak je što posle jednog brijanja, dva čekinje se vrate u punoj gustini!!!



Jao bre, pa sada zagledam ove moje tri čekinje i pitam se kakve će biti uskoro [sm=jezicek.gif]



Uskoro ih nećeš videti [sm=jezicek.gif]




doktorkakristal -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.5.2013 18:38:13)

Meni je isto brijanje katastrofa ,koza mi se upali i sva s iskasapim,a nakon tri dana nista opet porastu,tako da zivela depilacija i glatka koza.
Sto se ostali hemikalija tice ,kako moj dragi ginekolog KOJI SE TAKODJE BAVI STERILITETOM ,kaze ne mozes pod stakleno zvono,tako da opusteno,no nismo sve iste ,a i to sa VTO je drugacije




anci kv -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.5.2013 21:23:56)

a ja depilaciju prepona nepodnosim,prag bola mi je nula.polako se ucim brijanju bez gledanja a posle cu ogledalo uzeti za pomoc.rta cu,moram da se snalazim.a mrsko mi da me mm sredjuje dole




dunja RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.5.2013 21:29:37)


Joj Anči, mene to tek čeka, ali snaći ću se valjda [sm=smiley36.gif]




janabons -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.5.2013 21:50:02)

Ja juce bila na depilaciji.Mnogo me vise boli od kad sam trudna,ali to mi je jedini spas, jer se od brijanja sva upalim, a i efekat je mnogo kraci.
Idem za dve nedelje opet,pa valjda mi vise nece uskoro trebati[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (12.5.2013 9:22:57)


IZVORNA PORUKA: anci kv

a ja depilaciju prepona nepodnosim,prag bola mi je nula.polako se ucim brijanju bez gledanja a posle cu ogledalo uzeti za pomoc.rta cu,moram da se snalazim.a mrsko mi da me mm sredjuje dole


Podsetila si me na moju bivšu koleginicu koja pred depilaciju popije bensedin. Ja očigledno imam različite ''prgaove'' za određene delove tela [sm=jezicek.gif] kad me čupaju (i taj, prvi put posle 3 godine neprestanog brijanja) smejem se kao blesava, ali zato kad mi rade pedikir - imam urasle nokte, tad se derem kao da mi kožu deru, prebledim, malo fali da povratim.




doktorkakristal -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (13.5.2013 16:42:54)

mene je bolelo zavisno od perioda ciklusa,to sam bas primetila




dijana1* -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.11.2013 21:29:45)

Sutra idem na pregled pa sam morala da dovedem gospoju u red[sm=smiley36.gif]
Jaooooo muke moje, prvo sam pokusala na slepo ali ne ide. Na kraju sam uzela ogledalo i polako[sm=smiley29.gif]




vikiveki -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.11.2013 21:42:09)

[sm=smiley36.gif] Isto tako sam i ja[sm=smiley36.gif] kad se samo setim...od stomaka ništa nisam mogla da vidim[sm=smiley36.gif] samo sam noge videla




dijana1* -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (11.11.2013 21:46:18)

Zivelo ogledalo[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Bitno je da sam nasla taktiku, ako ja sve lepo sredim za porodjaj eskiviracu onaj bolnicki brijac[sm=smiley11.gif]




Mille -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (21.12.2013 10:37:08)

Ja depiliram prepone toplim voskom, tj to mi radi moja kozmeticarka. Bas sam je pitala za depilaciju u trudnoci jer ima dosta zena koje joj dolaze i sa dosta njih je izgurala njihove trudnoce. Uvek me zeza - videces kakve su to poze kad naraste stomak. Ona je depilirala zene i par dana pred porodjaj bez problema. A sa mnom ili nesto nije u redu ili mi je prag bola pomeren, ali sasvim normalno podnosim depilaciju prepona. Neki delovi bole vise od drugih, ali cini mi se manje sad u trudnoci nego pre. Noge sredjujem aparatom za epilaciju. Sta cu kad naraste stomak, ne znam. Inace ja radim brazilsku depilaciju, skidam sve, tako da cu taman biti spremna a rekla je da ce mi srediti i stomak pred termin za ne daj boze ako budem morala na carski.




Jole84 -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (21.12.2013 13:18:24)

Bogami ja se sve manje vidim od stomačića,ukoči mi se vrat [sm=jezicek.gif]




buba m -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (24.12.2013 11:39:11)

Ja sam do trudnoće praktikovala brazilku. Sve sam skidala. Od kad sam trudna brijem se. Međutim, sad ne vidim a niko neće da me brije, tako da mi depilacija ne gine. Svakako, ako ne pre, pre porođaja ću se izdepilirati. ne mogu da zamislim na šta liči kad te briju sestre u porodilištu.




Didy -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (24.12.2013 11:56:28)


IZVORNA PORUKA: buba m

Svakako, ako ne pre, pre porođaja ću se izdepilirati. ne mogu da zamislim na šta liči kad te briju sestre u porodilištu.


Ja sam se depilirala na dan porođaja.[sm=smiley4.gif] Mislim, nisam sama, već me je sestra, ona je kozmetičarka i inače me depilira. U 11h se još depilirala, u 13.30h se porodila.[sm=smiley4.gif]




Mille -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (24.12.2013 18:01:09)

Didy, sjajno. Svaka cast. Ja se nadam da cu takodje uspeti neposredno pred porodjaj da odem na depilaciju, videcemo :-)




Didy -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (24.12.2013 21:35:05)

Iskreno, ja sam bila ubeđena da ću se poroditi na svoj rođendan jer mi je tad bio i termin i nisam htela ranije da se depiliram. Međutim, gospođica "poranila" šest dana i onda je bilo na brzinu, pošto je i ona htela na brzinu da se rodi. Sestri baš i nije bilo svejedno, malo joj je bila frka.[sm=smiley36.gif]




Mille -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (29.12.2013 11:08:15)

Verujem da nikom ne bi bilo svejedno. Sva cast i tebi i sestri. [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (19.4.2014 21:29:38)

Ja ipak u 6. mesecu odradih kod tetke u salonu jednu depilaciju nogu, bez prepona. I bolelo je iako me nikada ne boli. I crvenilo se par dana posle.
Mislim da neću ići do porođaja više (slabo mi rasto, malo ću se bricnuti u međuvremenu), a i tada ću odraditi noge + plitke prepone, ostalo brijanje [sm=smiley1.gif]




Mille -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (21.4.2014 20:34:25)

Ja se depiliram svaki mesec, pogotovo prepone, uradi mi moja Vesna intimnu, lepi skine sve, tako cu i kaf se priblizi termin. Boli malo vise nego inace iako sam mislila da ce prag bola u trudnoci biti veci i da depilaciju necu ni osetiti.




ivaMark -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (7.6.2014 11:50:44)

Didy, svaka cast tebi i sestri [sm=bravo.gif]

Depilirala sam se redovno do prvog porodjaja...
Onda je nesto kvrcnulo u mojoj glavi i sada nema sanse da se depiliram, ne mogu da zamislim da me boli [sm=smiley13.gif] a ranije sam i brazilku radila depilatorom, eto.
Sada kremom skidam dlacice.




Didy -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (7.6.2014 14:14:23)

Ja ne radim duboku depilaciju prepona voskom, ne mogu toliko da izdržim da skinema baš sve voskom. Izdržim koliko mogu, ostalo skinem kremom za depilaciju.




Maraj -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (14.2.2015 9:31:12)

Jedno pitanjce[sm=smiley1.gif]
da li u trudnoci skidate sve dole? Ja imam trimer i trimerom skinem sve a noge i prepone izdepiliram sa depilatorom.
Da li je ok skidati sve dole u trudnoci? Pitam zbog infekcija, da li se povecava mogucnost ka infekciji ako skidam sve dole? Inace sam u 7.nedelji




serpica -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (14.2.2015 10:26:22)

Maaraj ja skidam,obzirom da u trudnoci dlake sporije rastu mirna sam duze od mesec dana,ja idem na depilaciju toplim voskom,taj vosak se baca ne pretopi se opet kao onaj sa nogu recimo,ali sam izbegavala da idem prva tri meseca na depilaciju,vec od 4.normalno svakog meseca. epilatror nikad nisam koristila lakse mi da drugi to odradi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>