RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 12:43:25)

Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 12:47:39)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Zivota vam, kako depilatorom sredite celu gospođicu? Ja sam probala par puta, ali sve kožu čupam i pravim podlive. Gornji deo nije problem, to mogu, ali prepone i ostale delove nema teoretske šanse



E ovo i mene zanima. Mogu možda da popracim eventualno ono malo kad krene da mi raste dok sam na moru, ali to su par dlačica. I meni posle depilatora mnoooogo urastaju dlačice!




Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 12:49:52)

Meni i posle depilacije urastaju dlake. Nego nasla sam neki super losion, maze se par dana posle depilacije i spas mi je.




nikiteki -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 12:59:00)

Ja brijem noge ne depiliram




emicaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 12:59:16)

Trćo nisam baš toliko dlakava ali su jake po ljepojki a po nofama trčiš trčiš pa dlaka.Prorijedile su se od epilatora samo što ga više ne koristim




IvanaSK RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 17:05:57)

Emice, ako nemas puno dlaka, onda i nece toliko boleti. Zakazi i probaj. Ako ti bude strasno, ti odustani.
I meni od epilatora urastaju dlake. Od depilacije mi ponekad urasta na donjem delu nogu.
Sanjalice, sa cim mazes?




Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 17:11:54)

ovim ne znam jesam li uspela lepo da ubacim pošto sam preko telefona.




IvanaSK RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 21:54:39)

Pomaze? Koja mu je cena i gde ga uzimas?




Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (16.3.2016 22:02:04)

Odlican je. Samo neka budem lenja pa me mrzi da mazem. Kupila sam ga u trznom centru City Passage na obilicevom vencu. Cini mi se da je 4. sprat, a radnja se zove Depil Shop.




IvanaSK RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (17.3.2016 10:32:59)

Hvala, Sanjalice :)




choopa choops -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (17.3.2016 15:01:23)

Ja sam čitala po forumima da je ovaj losion ekstra, ali kod nas nema da se kupi a moje noge skroz u tačkicama od uraslih dlaka i ožiljaka[sm=smiley13.gif] Prvom prilikom kad budem išla za BG ima da ga kupim [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (17.3.2016 16:25:52)

Choopo, i ja sam citala po forumima pa resila da probam jer ga bas hvale. I stvarno je super. Obavezno ga kupi kad dolazis




Trcosava -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (17.3.2016 17:32:29)

Ja ne dobih odgovor na pitanje - kako vi izdepilirate celu gospo'icu depilatorom[sm=zmeden.gif] i kad niste trudne, kamo li kad ste trudne




emicaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (17.3.2016 21:42:14)

Trćo epilator u ruke i isprobavaj dok ne uspiješ [sm=jezicek.gif]
Jesam li ja jedina ovde koja još nikad nije bila na depilaciji [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (18.3.2016 7:29:32)

Nisi emice i ja nikad nisam bila na depilaciji




Anck Su Nmaun -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (18.3.2016 7:43:17)

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao [sm=smiley36.gif]


A ne gospodjicu samo brijacem, a sve ostalo epilatorom.
Ali meni ne traje dugo, caka je u samo u tome da se Redovno epiliras, znaci nemoj da cekas da izrastu dugacke i guste vec cim vidim da ih ima odradis posao, bice ti mnooogo brze i bezbolnije.
Dlake rastu u serijama i onda kad pustis sve vise boli, takodje i kad su duze vise boli.

Ja noge i ruke zavrsim za 20 tak min.




Sanjalicaaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (18.3.2016 9:45:42)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, kako uspes epilatorom da sredis pprepone? Ja dok noge sredim epilatorom umerm i pola ispreskacem, i bas dugo traje. Ovako lepo odem na depilaciju, stisnem zube 5 minuta i cao [sm=smiley36.gif]


A ne gospodjicu samo brijacem, a sve ostalo epilatorom.
Ali meni ne traje dugo, caka je u samo u tome da se Redovno epiliras, znaci nemoj da cekas da izrastu dugacke i guste vec cim vidim da ih ima odradis posao, bice ti mnooogo brze i bezbolnije.
Dlake rastu u serijama i onda kad pustis sve vise boli, takodje i kad su duze vise boli.

Ja noge i ruke zavrsim za 20 tak min.


Probacu tako. Ja uvek pustim da izrastu, pa tek onda epilatorom.




emicaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 10:31:44)

Depilirala sam ljepoticu kad smo bili u Doboju,mislila sam da ću ispustit dušu ali evo me [sm=smiley36.gif]
Nego koliko treba da prodje izmedju dvije depilacije i koliko ste zadnji put pred porod išle




IvanaSK RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 10:37:26)

Hihihihi, vidis da si ziva :)
Ja idem na 3 do 4 nedelje. Za porodjaj cu videti, sto blize terminu da me tamo ne bi brijali.




BubaBubica -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 10:48:30)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Trćo epilator u ruke i isprobavaj dok ne uspiješ [sm=jezicek.gif]
Jesam li ja jedina ovde koja još nikad nije bila na depilaciji [sm=smiley36.gif]

A ja se pitam da li sam jedina koja se uopšte ne depilira niti brije u toj zoni? [sm=zardeva.gif]




IvanaSK RR -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 10:51:42)

Bubi, ti volis čupavo? [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 11:57:41)

Bubice ja ne trudna brijem svaka tri do četri dana,nikako ne podnosim dlake dole.
Nešto kontam da će mi na zadnjoj depilaciji i krenuti porod [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 12:01:47)


IZVORNA PORUKA: emicaa


a) Nego koliko treba da prodje izmedju dvije depilacije i

b) koliko ste zadnji put pred porod išle


a) zavisi koliko brzo ti rastu dlake, s obzirom da si se sad prvi put depilirala između obično prođe duže (oko mesec dana), a kasnije definitivno zavisi koliko brzoti rastu i koje su jačine. Evo ja sam išla posle prošle menstruacije i sad jedva da imam nešto, bude po neka, ako je baš velika čupnem pincetom [sm=jezicek.gif]

b) zajebah se i nisam otišla 3-4 dana pred porođaj - rekla dr da nemam ništa [sm=jezicek.gif] jao kako sam se onda kajala (imala sam tu privilegiju da znam dan kad ću se poroditi) Tako da moj konačan odgovor i savet - što manje da prođe od depilacije do porođaja.




choopa choops -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 15:03:51)

Koje ste vi srećnice! Ja se poslije brijanja noga/prepona moram opet za 2 dana, a poslije depilacije za 5 do 7 dana maksimalno [sm=smiley13.gif] Isto važi i za nausnice [sm=smiley13.gif] 5 dana maksimum poslije depilacije i to bi oglo i ranije, ali mi je koža više ogrubjela pa se trudim da to radim rijeđe.




emicaa -> RE: Brijanje/depilacija u trudnoći (22.4.2016 15:41:39)

Meni je danas sedam dana od depilacije i tek malo se osjete da počinju rasti.Prošli put su bile prekratke pa je malo i ostalo i rekla mi je da sad malo pustim da budu duže.
Ah da,nadam se da će ovaj put malo manje bolit [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]