RE: Tragovi krvi u stolici (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 16:57:17)

I Ika je imao jedno vreme takvu stolicu, samo bez krvi. Proslo je isto samo od sebe. Isto, kada je imao stomacni virus pa posle toga je dugo imao takvu stolicu, retku, zutu, zelenu, smrdelo je jako. Tek dve nedelje nakon toga je pocela da mu se sredjuje stolica.

Degu, i meni to lici na neki stomacni virus. Ako ima cesto retke stolice nije ni cudo sto ima krvi u stolici. Jel mu dajes neki probiotik?




branki* -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 17:25:40)

sad vratih postove svoje,meni je boka isto imala mesec i po dana tacno kad se to desilo.da uvedes i neki probiotik,degu?




degu -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 17:29:19)

Dajem mu biogaju,sad cemo probati Waya kapi. Iskreno i meni vise lici na stomacni,ali ni jedna analiza nije pokazala. Jos on nije imao ni grceve neke, mozda 2 puta da je imao neke grceve. Teodora se izvijala id bolova od alergije, a stolice su joj bile bolje od njegovih. Za sad je bolje to sto nisu tako ceste, imao je 3 danas. Zadnja 3 dana je imao 10 i vise.




Sanjica26 RR -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 20:58:18)

Degu najbolje su ti bulardi. Znam da je skoro moja poznanica bila sa detetom u bolnicu i da je dr rekla samo bulardi. I mom tati su to dali. Moja sestra je davala to cerki kad je imala problem sa stomakom.




Sanjalicaaa -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 21:07:22)

Meni je najbolji probiotik Linex i za klince i za nas starije. Odmah pomaže.




Maraj -> RE: Tragovi krvi u stolici (13.2.2017 21:15:28)

Linex je i L pio ali kad je ta "situacija'' bila , dr nam je rwkla da uzmemo bulardi sa cinkom




degu -> RE: Tragovi krvi u stolici (14.2.2017 5:00:49)

Sad sam uzela Wayu, to sam koristila sa T dok je imala alergiju,citala sam malo o tim sojevima bakterija i navodno ta bakterija iz Waye je najbolja kod alergije, bulardi uz antibiotike, sve valjda ima svoje.
Konacno je imao jednu zutu kasastu stolicu, tragovi krvi su na stolici, verovatno je iziritiran sam analni otvor ili malo dublje unutra,jer spolja ne vidim pukotine.




IvanaSK RR -> RE: Tragovi krvi u stolici (14.2.2017 6:38:10)

Degu, divno za žutu stolicu. Bice dobro malisa.




branki* -> RE: Tragovi krvi u stolici (14.2.2017 21:22:48)

degu,znaci ide na bolje!da,to su i mene pitali,da li sam krv videla na stolici po povrsini ili unutar.




emicaa -> RE: Tragovi krvi u stolici (14.2.2017 22:11:06)

I ja Davidu daje Bigaja kapi,znaci iste kao i tu samo slovo manje u nazivu i zadovoljna sam.Bez njih jos ne moze.
Degu jel mu se smirila guza?




degu -> RE: Tragovi krvi u stolici (14.2.2017 23:26:50)

Guza se smirila, ali stolice posle one jedne zute opet grozne,zelene, ali krv je definitivno na stolici sad. Nervira me sto je i dalje ovako gadna,ajde nadam se sutra nekom pomaku.




Srecko47E -> RE: Tragovi krvi u stolici (3.12.2017 1:47:21)

Posle uvestalih stolica mize doci do iritacije guze ne koristim manje lepe nazive.
Samo treba obratiti paznju da li je unutrasnje ili spoljasnje.




Dora89 -> RE: Tragovi krvi u stolici (6.3.2018 9:26:35)

Ako je sveža krv, a tvrda stolica, to je verovatno zbog tvrde stolice. Sačekajte da vidite da li će da se ponovi.
Ako je tamno crvena, ili izgleda želea od maline, ili je stolica crne boje, pogotovu ako se ponavljaju takve stolice, ili ako su praćene bolom u stomaku i drugim simptomima, javite se lekaru!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]