RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


jaja45 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.2.2018 18:18:57)

nisam odmah krenula sa lijecenjem jer nije izgledalo tako strasno mislila sam da je iritacija samo dok se nije pojavilo nesto kao osip i te mrlje bijele ali nista nije na unutar ili na vaginalnom podrucju vec okolo sa uutrasnje strane bedra




IvanaSK RR -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.2.2018 18:35:13)

Razumem, da.
Brzo ce se to resiti. Javi sta je bilo.




jaja45 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.2.2018 18:43:14)

hocu, hvala na pomoci




Srecko47E -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (22.2.2018 0:19:15)

Dok ne dodje do svraba sve je ok.Po nekom mom.
Vec znam sta sledi.Mada treba odmah do ginekologa cim krene




mama Jo -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (2.5.2018 17:26:49)

Ja sam bas imala problem u trudnoci. Samo vaginalete sam koristila




MimaKos -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (2.5.2018 17:29:06)

Jako neprijatno i cesta pojava , ali normalna..




mama Jo -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (2.5.2018 17:29:54)

Jeste, jos ako je pracenja avrabom uzas.




MimaKos -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (2.5.2018 17:32:02)

Kos menw nije ali bez uloska nigde nosam mogla :(




pari -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (4.5.2018 7:12:10)

I ja ga imam vec par meseci...dr mi je rekla da je to normalno jer beba pritiska i lucenja su jaca...
Vadila sam briseve pre par dana...sve je u redu




peca -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (12.6.2018 20:14:34)

Bila sam kod ginekologa, trudnoca je 7nedelja po uz, pozalila sam mu se na bolove u stomaku I pomenula a I sam je video pojacan sekret. Do juce je bio beo, od danas je beo sa zuckasto braonkastom primesom... bilo je I na krevetu kad sam ustala... dao mi je zbog bolova utrogestan, a zbog sekreta polyginax vaginalete I naglasio da u uputstvu pise da nisu za trudnice ali da se ne obazirem na to.... Nisam briseve nikakve radila ovako mi je dao, a inace imam eserihiju u urinu, I pijem cefaleksin 2x po 2 ne znam da mi to ne bude previse :/




Maraj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (12.6.2018 20:28:09)

Peco uvek mozes caj Josif Pancic za trudnice




mama Jo -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.6.2018 14:20:03)

Ja sam ga pila u prvoj trudnoci jer sam muku mucila sa Eserihijom, jedino mi je on pomogao, antibiotik kako prrstanem da pijem tako se vracala... uzas!!




IvanaSK RR -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (12.11.2018 8:59:07)


IZVORNA PORUKA:  mastalina
A jel neka koristila polygynax vaginalete u trudnoci? Dr mi ih prepisala onako odokativno, pa ne znam da li da ih stavljam ili ne...🤔







IvanaSK RR -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (12.11.2018 8:59:43)


IZVORNA PORUKA:  Misha i Ljisha
ja sam koristila pred sam kraj. U prvoj nisam i u prvoj trudnoci mi je beba kuburila s ocima non stop mesecima. u drugoj trudnoci mi pred kraj dadose i mali nije imao problema. Daju prevenetivno da beba ne pokupi sve dok prolazi kroz porodjajni kanal







BubaBubica -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (27.11.2018 19:50:23)



Mamice pomozite, zabrinuta sam, pisala sam na temi trudnice, već nedeljama imam neki sluzav svetlo smeđi iscedak. Sad sam primetila da se pojavi nakon serija bezbolnih ali neprijatnih kontrakcija. Popih sad dve magnezijum kapsule pa se smirilo al odmah taj iscedak. Prvo je imao normalan miris, onda neprijatan miris kao ustajala mast a sad je kiseo. Ja sam odlučila da menjam dr i sutra ujutru da idem dok drugog da mi radi bris ali bi mi sad značile reči utehe da li neko zna šta bi moglo biti.




Amela_89 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.10.2019 7:22:46)

Drage moje moze li mala pomoc . Stari sam clan ali slabije budem na forumu. 

Druga mi je trudnoca i 4 mjesec je. Doktorica mi propisala Ginodaktanol vaginalete i juce u jutro se pojavilo malo nesto sluzavo i na rozkasto ide pa me zabrinulo... Jel se nekoj to desavalo ??




kamičak -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.10.2019 10:03:18)

Imas gljivicnu infekciju i terapiju, trebalo bi da prodje za par dana.




Amela_89 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.10.2019 10:08:20)

Znam da imam gljivicnu infekciju i da je to terapija ali onako brine me to sto se malo pojavilo nemam bolove osim sto cesce mokrim




kamičak -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.10.2019 10:10:32)

Gljivice nagrizu vaginalnu sluznicu i moguce je da zbog toga vidis sukrvicu, trebalo bi ubrzo da se ocisti sve.




Mirko Svirko -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.10.2019 10:11:21)

Ja imam stalno neki sekret. Ali cini mi se da je pjacano u perjodu ovulacije. Davali mi svasta od vaginaleta..Ali smiri se neko vreme i opet. Cak i odnose smo pokusavali sa zastitom eto da i to iskljucimo. Ali isto bude. 
Mozda sam takva ili ne znam ni ja.Brisevi i sve ostalo je bilo u redu. U trudnoci sam cesto radila briseve i svi su bili ok,i pored pojacane sekrecije.




Gaga06 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (29.3.2022 17:21:13)

Imam jedno pitanje na pocetku trudnoce sam 5 nedelja, pojavio mi se beli sekret bez mirisa je. Da li je to normalno na pocetku i imam neki pritisak u stomaku kao kad treba da dobijem. Brinem se jer sam prvi put imala spontani, nadam se da ce sad da bude sve ok.. Betu sam radila ona je nakon 5 dana kasnjenja 961.7..




QueenJ -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (30.3.2022 8:11:32)

Gago, i ja sam na početku trudnoće. Isto mi je bio malo pojačan sekret, bez mirisa, bez svraba i drugih tegoba. Ali je bris pokazao kandidu, baš sinoć sam počela terapiju canesten 3 vaginaletama. Verovatno će ti ginekolog dati na prvom sledećem pregledu da izbadiš neke rezultate krvi i bris, makar je moj meni dao. Ako ne predloži sam, pitaj. Ja pretpostavljam da sam je dobila u januaru, imali smo koronu, pao imunitet, mnogo lekova itd. Ranije nisam imala problema. Što se tiče pritiska, osećam isto, ali kaže dr da je to normalno, materica se priprema i dešava se mnogo nekih procesa. Nadam se da će biti sve u redu. Lep pozdrav.




Ana RR -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (21.2.2023 17:29:24)


IZVORNA PORUKA: anaticko

Cao zenee, tema o vaginalnom sekretu je zakljucana i nisam nasla slicnu pa izvinite sto otvaram novu temu.27. nedelja trudnoce, pre mesec dana je poceo belicas_ti sekret koji je nekad kremast, nekad tecniji, ali mi je dole uvek vlazno. Nikad mi ne iscuri na ves. Plasim se da nije plodova voda jer kad sam piskila pa kad sam opet sela na solju dve kapi su mi kapnule, nije cista voda nego ooooobilan beli vodeni sekret. Isla sam tri puta kod doktora zbog toga, kazu da nije, nijedan test mi nisu radili. Sramota me je vise da idem jer sam zatvorena, grlic dobar ali sam citala da moze i tako da curka. Brisevi sve cisto, nema svrab ni peckanje... Ne znam sta da radim, preplasena sam, od fluomizina je maloooooo bolje bilo ali je sekret obilan i plasim se da nije plodova voda





Kata90 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (25.2.2023 13:22:50)

Ma nije to nista samo opusteno.I meni zna nekad biti tako,pa hormoni sada rade kao ludi 😁 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]