RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


zmajče -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.12.2013 12:25:04)

Imam pojačan sekret radila sam vaginalni i cervikalni bris i zbog osetljivosti grlića malo sam prokrvarila spolja a grlić je zatvoren trenutno sam u 16 nedelji malo sam se uplašila tj malo više ima li neko savet da li treba mirovati?




Ed83 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.12.2013 12:43:39)

Napisah poruku i odeee[sm=smiley13.gif]

Sve u svemu, ne moras da se sekiras... Ja sam trenutno u 35. nedelji i imala sam nekoliko puta to krvarenje sa grlica. Moj gin kaze da je to normalno jer u trudnoci je dole sve bolje prokrvavljeno (ne znam kako se kaze na nasem, sustina je u tome da je dole trenutno dobra cirkulacija:D) i da zbog toga dolazi do tog krvarenja a posebno kod uzimanja brisa... Meni npr. on svaki put pre nego uzme bris kaze da moze da dodje do krvi ali da nije nista strasno.... Ja nisam morala zbog toga nikad da lezim...Prosli put je kod mene to npr. trajalo 2 dana i onda proslo... On cak kaze da moze da dodje i od trenja kod hodanja do takvog krvarenja i da to nije nista za uzbudjivanje...
Znaci, opusti se, nemoj da se sekiras :)
Nadam se da ce ova poruka sad otici :)




zmajče -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.12.2013 13:19:34)

joooj hvala draga Ed smirila si me bila sam se ufrkala reko sta je sad ovo.reci mi na koliko se obično kontroliše vaginalni bris?Meni je stalo za 1 dan evo danas nema ok je ,ali nije prijatno uopšte




Ed83 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (10.12.2013 18:01:16)

Ma nema na cemu, znam kako se covek prepadne kad je krvarenje u pitanju[sm=smiley1.gif]...

Sto se briseva tice, to stvarno ne znam... Ja zivim u inostranstvu i meni je do sad 3 puta uzimao briseve...Jednom na pocetku, jednom na sredini i pre 3 dana jos jednom.. E sad da li je to standardno, ne znam...

Drago mi je da ti je krvarenje stalo... Uzivaj ostatkui [sm=nosecka.gif]




tijatija -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (29.4.2014 14:03:40)

Nisam trudna ali nisam znala gde da postavim ovo pitanje [sm=zmeden.gif] Od proslog meseca par puta sam videla dok sam se brisala da ima malo sukrvice. Zakazala sam kod dr. tek 16.05 a do tada mogu samo da [sm=smiley13.gif]. Dali je to alarmantno i da podjem kod privatnika ili pak mogu cekati ( nesto mi se ne daje 50e)




lesica -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (15.8.2014 12:38:27)


IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Trudnicice, da li je normalno imati malo jaci sekret u trudnoci?Meni je radjen vaginalni bris na pocetku trudnoce, i nije bilo nekih stetnih bakterija, samo one sto su inace deo vaginalne flore...
Pocetkom septembra radic mi cervikalni i Pappu...U medjuvremenu rekla mi je da stavljam Utrogestan vaginaletu jednom dnevno uvece (ali kontam da one nemaju veze sa lecenjem potencijalnih bakterija). Sutradan ujutru to meni malo iscuri,ali to vidim da je od toga.Medjutim ponekad mi se desi da bude kao ono u ovulaciji skroz providna tecnost ili belo pranje,promenim nekad i 2-3 gacica dnevno...Nekad se cak zabrinem da ne curi plodova voda, jer bas bude mokro :(




IZVORNA PORUKA: Štetica

Ipo normalno je da bude pojacan sekret,sve dok je bez boje i mirisa sve je ok.
Daco javi se....



IZVORNA PORUKA: mika79

Ipokrisia ja sam imala pojačan sekret, sve dok je bez mirisa i ako te ne pecka je normalno. Takođe sam non stop menjala gaćice što od utrogestana koji iscuri a i od sekreta, ako će ti dr raditi bris u septembru znaćeš pravo stanje.




IZVORNA PORUKA: miimiica_28

[sm=smiley31.gif] veliki pozadrav , tako sam se i ja brinula u vezi sekreta al sve je normalno samo ako je drugacijeg mirisa tj.neprijatog javiti se odmah doktoru . Meni se desilo da mi se sekret jako zgusnuo i razvlacio izvinjavam se na objasnjenu i otisla sam odmah doktoru koji je potvrdio da je to sve normalno zbog povecane tempetarure tjela u trudnoci . Vazno je samo da nesvrbi i pece, da nije neprijatnog mirisa i druge boje...





wivern -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 17:55:44)

Ja imam malo cudan problem, brisevi su mi uredni sekreta imam normalno, nista previse nema nikakav miris ali je meni taj sekret najeo gomilu gacica. Ja stalno moram nove da dokupljujem.




vonavoj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:00:26)

To je valjda normalno..evo meni je danas pojacan..ali zato sto sam pakovala stvari,sve preko stomaka...[sm=smiley1.gif]
Svaki napor,eto mokrih gaca!




srculence25 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:19:59)

imam gai ja bas pojacano.Neki put pomislim da se nisam upiskila [sm=zz_redface.png]
Nekad bude beo a od nedavno malo i zuckast ali bez mirisa.
Dr mi je dao da stavljam neke vaginalete zbog neke blaze upale




Trcosava -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:28:29)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

To je valjda normalno..evo meni je danas pojacan..ali zato sto sam pakovala stvari,sve preko stomaka...[sm=smiley1.gif]
Svaki napor,eto mokrih gaca!

buhahahaha Von!!!

Nego meni je isto bio katastrofalan, poplava. PA mi dr dala ginodaktanol i mnogo je manje nego inače. Ali sam isto primetila, bilo koji napor (usisavanje, uz stepenice i sl) meni mokre gaćke




wivern -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:30:12)

Ma na mokre gace sam oguglala, ali ne mogu da oguglam na rupe na gacama [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:33:10)

Ne od sekreta,nego znoja..debela zena!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:35:37)

Pa Von omasila si temu, ovo nije tema o znojavim gacama [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:35:59)

wiv,ja ne razumem,kako ti je sekret najeo gace[sm=zmeden.gif]

ja imam sekret kako kad..nije bas da nije bez mirisa,ima neki miris,ali to je moj standardni miris tamo dole,brisevi su uredni i sve drugo..sta znam.




Trcosava -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:36:17)


IZVORNA PORUKA: wivern

Ma na mokre gace sam oguglala, ali ne mogu da oguglam na rupe na gacama [sm=smiley36.gif]

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!




vonavoj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:40:19)

umrecu od smeha![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:40:45)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!

Jedino ako gace nosim naopacke [sm=jezicek.gif] I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing [sm=bravo.gif]
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.




vonavoj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:47:47)

Promeni proizvodjaca gaca[img]http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif[/img]




Trcosava -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:51:17)


IZVORNA PORUKA: wivern

Jedino ako gace nosim naopacke [sm=jezicek.gif] I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing [sm=bravo.gif]
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.


PA meni, kome hahah možeš i Lesici i Dunji [sm=smiley36.gif]

Elem, šalu na stranu. MEni ćega nisu imale rupe, ali mi se dešavalo da mi izblede. Uglavnom nosim crni veš i imam par gaćki koje bukvalno imaju svetlu fleku.

p.s. ćega su prane [sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:56:05)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Promeni proizvodjaca gaca[img]http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif[/img]

Hihihii [sm=smiley20.gif]
E Trco tako i meni krece, to je to.




Trcosava -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 18:59:12)

Ali meni se tu zaustavilo. Nije se tanjilo. Kažem, jedino ti ostaje da turaš one mrežaste uloške.




Sanjalica1980 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.9.2014 20:27:26)

Joj i ja imam pojacan sekret. Ponekad pomislim da sam se upiskila kako mi gace budu mokre [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (27.10.2014 19:00:19)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!

Jedino ako gace nosim naopacke [sm=jezicek.gif] I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing [sm=bravo.gif]
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.



Pa vi niste normalne!!!! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Ali acid sekret! Suze mi idu [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]




Maraj -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (13.2.2015 21:09:59)

Evo i mene ovde. Ja kao da sam se upiskila. Danas sam promenila jedno 6 pari gaca. Malo malo iscuri mi vodenasto kao da sam se upiskila. Inace sam u 7.nedelji sada. Jer i kod vas ovakva situacija? Nista me hvala Bogu ne pece i ne svrbi al gace su mi malo malo mokre....




micaubica83 -> RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći (20.2.2015 13:39:49)

Ja sam u 11 nedelji i imam problem kao Maraj.Uplasila sam se da nije to plodova voda a kontolu imam tek 9 og marta???




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>