RE: operacija krajnika (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Anoniman -> RE: operacija krajnika (1.7.2012 23:05:15)

Naravno , zelim vam da sve bude ok [sm=smiley1.gif]
I pridruzi nam se na ostalim temama ! [sm=smiley1.gif]




Jecatwins -> RE: operacija krajnika (15.4.2013 14:31:34)

Treba mi pomoc ili neki savet.Cerki mi je zakazana operacija sva tri krajnika i stavljanje cevcica u oba uha,uhvatila me je panika skroz,volela bih da cujem iskustva iz prve ruke!




Anck Su Nmaun -> RE: operacija krajnika (11.6.2013 14:09:37)

Znam da se krajnici pre 3 god ne operisu, treci je operisala u oktobru ali ja bih i ova dva da uklonimo jer stalno ima problema!
Njena Dr opste Prakse nas je savetovala da sacekao do jeseni...sto nemam pojma....




Jecatwins -> RE: operacija krajnika (17.6.2013 22:27:50)

Evo da se javim,operacija je odlicno prosla.Malena se nije zalila na bolove skoro uopste.....Malo je bilo frka sto nije smela sve da jede,a bas tad joj se jelo,ali sve u svemu odlicno je podnela[sm=bravo.gif]




lanajelena -> RE: operacija krajnika (18.6.2013 15:07:19)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Znam da se krajnici pre 3 god ne operisu, treci je operisala u oktobru ali ja bih i ova dva da uklonimo jer stalno ima problema!
Njena Dr opste Prakse nas je savetovala da sacekao do jeseni...sto nemam pojma....

Jer se leti uglavnom ne operise a i kako je meni objasnila nasa deca su trenutno (meni zbog treceg,logicno ne bi trebalo da ima veze sa ova dva)) u nekoj fazi kada se to leti kao popravlja(ala sam objasnila [sm=smiley29.gif])




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (10.2.2014 9:46:32)

Celu zimu kuburi sa afticama na krajnicima, nije bilo strasno sa velikim T ali dovoljno cesto je hvatalo [sm=smiley13.gif] Da ne govorim koliki su [sm=smiley13.gif], da skoro resicu dodiruju, a i nocu hrce.
Odlucila sam ponovo da pokrenemo pricu o vadjenju istih, idemo kasnije da se posavetujemo sa Dr.

Razmisljam bolje dok je mala da joj to odrade jos dok se radi u totalnoj anesteziji nego kasnije ( ja sam imala grozno iskustvo kad sam ih operisala sa 20 god)




mamin mish -> RE: Operacija krajnika (10.2.2014 9:51:25)

Mojoj Teodori su sa 2 g izvadili sva tri krajnika i dete se preporodilo. Niti je bolesna Pocela je bolje i da jede ma preporodila se.
Anck Su Nmaun Ako ima ceste probleme trazi od dr da ti da uput za deciju bolnicu za ORL.




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (10.2.2014 10:47:16)

Pa ona je vec operisala ali samo treci krajnik, i tada je pedijatar dao predlog sva tri ali eto oni to nisu odradili, neznam sto... valjda sto je bila suvise mala za sva tri. Ali sad definitivno moramo [sm=smiley13.gif]




lanajelena -> RE: Operacija krajnika (17.3.2014 18:09:28)

zakazani za jun,sva tri vadimo [sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (18.3.2014 7:34:29)

LJ gde u decijoj? Kod koga?




lanajelena -> RE: Operacija krajnika (18.3.2014 7:47:43)

Ubi me sad ako dobro napisem,kod Lili DZivaldzijeve u decijoj bolnici




Tiziana -> RE: Operacija krajnika (1.4.2014 22:34:21)

Da li je neko detetu vadio treci krajnik kod dr.Zutica na klinici Zutic? Ako jeste,molim vas za iskustva. Hvala.




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (23.4.2014 13:05:26)



Nama zakazana operacija za 7 Juli... kad ih je videla zgranula se, spojeni su [sm=smiley29.gif]




vonavoj -> RE: Operacija krajnika (23.4.2014 13:47:00)

ANck,posle operacije ce biti bolje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
sta sve radi uvecani krajnici![sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (23.4.2014 14:22:38)

Znam ja sam imala to uzasno iskustvo s njima, non stop sam navlacila upale i prehlade...dok se nisam njih resila!




mamin mish -> RE: Operacija krajnika (23.4.2014 22:48:43)

Anck Posle operacije ce vam biti puno lakse .Kazem iz iskustva.

Lanajelena dr Lili Dzilvidzijeva je i nas operisala i ja sam prezadovoljna sa njom.




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (24.4.2014 7:12:48)

Znam znam...zato sam ja i pokrenula to oko operacije. Da je samo cujete kako malo dete hrce....kao neki dedica, i prica kroz nos [sm=smiley13.gif] O prehladama necu ni da govorim.

Mi smo kod Dr. Vlaski, ona nam je operisala i treeci krajnik ja sam prezadovoljna s njom.




dijana1* -> RE: Operacija krajnika (12.5.2014 15:20:59)

Definitivno moramo da ih vadimo[sm=smiley13.gif]
Pre dva ipo meseca je jedan dr rekao da mora pod hitno da ih vadi i narucio nas za 7 dana na kontrolu ali je bila druga dr koja ga je pregledala i rekla da treba da ih vadi da bi nakon 7 dana rekla da ipak ne treba. Jos 2-3 puta smo isli kod nhe na pregled i svaki put bi mi govorila da je dobar i da nema potrebe da mu vadimo krajnike. Ali nedade mi djavo mira i danas smo bili kod druge dr koja ga je pregledala i rekla da pod hitno mora da ih vadi i da mu je nalaz za usi jako los. Navodno je treci krajnik izvrsio pritisak na usi. U ponedeljak zovem dr i odredjujemo termin za operaciju. Kaze da mu je desni krajnik ogroman i da su se spojili[sm=smiley13.gif]
Da vam ne pricam koliko krklja i hrce, ima podocnjake, dise na usta. Ma dete se bas muci. Jedva cekam da ih se resimo.




dijana1* -> RE: Operacija krajnika (20.5.2014 0:01:32)

Danas sam zvala da zakazem termin za operaciju ali mi rekose da pozovem sutra i da ce ga naruciti za sedmi mesec. Ne znam sta da radim , da li je dobro vaditi krajnike u julu?




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (20.5.2014 8:01:15)

A sto ne bi bilo nama je zakazana za 7. Juli? Kakve veze ima?
Jos sam ja trazila da bude sto pre, da ne docekam zimu u bolnici.




vonavoj -> RE: Operacija krajnika (20.5.2014 9:01:40)

evo i mene opet ovde,u februaru je operisala treci krajnik,a sad joj se ova dva spojila..a nikad sa njima nije imala problema..ni upalu grla,krajnika..sad hrce uzas..da li je moguce da je od ta dva krajnika..ranije je hrkala od treceg,ali posle operacije je divno spavala!~




Anck Su Nmaun -> RE: Operacija krajnika (20.5.2014 9:12:15)

Jeste, i moja hrce da je komsije mogu cuti [sm=smiley36.gif] a treci smo izvadili. I dr. nam je rekla da je od ta dva !




vonavoj -> RE: Operacija krajnika (20.5.2014 9:31:53)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




dijana1* -> RE: Operacija krajnika (27.5.2014 0:29:36)

Narucila nas je dr. za kraj juna. Oko 15-tog juna treba da izvadimo sve potrebne nalaze i najverovatnije da ce nas primiti 26.6.[sm=smiley1.gif]
Samo da prodje sve kako treba.




lanajelena -> RE: Operacija krajnika (2.6.2014 10:14:14)

Ostalo je jos deset dana do operacije a ja sam takva kukavica [sm=smiley19.gif],znam da je rutinski ali srce mi se [sm=smiley28.gif],ne znam kako cu preziveti [sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>