RE: Mašina za sušenje veša (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


suzi kju -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 14:20:07)

Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 




suzi kju -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 14:21:12)

Haha sta napisah, naopako 😆😆😆, kada je sunce i viidm da je sunce. Razumete sta sam htela reci 🤭🤭🤭




vonavoj -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 15:11:24)



IZVORNA PORUKA: suzi kju

Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 


Palices je i tad,videces! Ves bude meksi,nema peglanja..




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 15:13:53)

Kunem se u tu masinu!!!




IvanaSK RR -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 19:01:45)

Ja ne palim sušenje kad je lepo vreme. Osim ako mi nesto treba hitno ili namerno skupim peškire da ih operem i osusim jer su divno mekani posle susenja.




Ivanka 75 -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 19:11:54)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja ne palim sušenje kad je lepo vreme. Osim ako mi nesto treba hitno ili namerno skupim peškire da ih operem i osusim jer su divno mekani posle susenja.



Ni ja ne ukljucujem susilicu kad je lepo vreme. Danas se dve masine prosuslile napolju, ubacene u susilicu na zavrsni susenje, sklopljen ves u spakovan. 




nata11 -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 20:16:56)



IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: suzi kju

Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 
  Palices je i tad,videces! Ves bude meksi,nema peglanja..




A i ulenjis se pa ti lakse 😀
Retko kada prostirem ves, bas onih dana kada je +40 pa se brze osuse na suncu nego u masini. 
A peskire ne bih susila van masine, ma ne dolazi u obzir. 




Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 20:19:21)

Jao sto me navodite na tanak led, da i ja kupim tu susilicu...




Ivanka 75 -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 21:00:32)

A sto volim kad u sred zime operem cebad ujutru pa ih mirisne stavim uvece 👍👍👍




vonavoj -> RE: Mašina za sušenje veša (10.2.2019 22:01:09)

Nato,bas tako,ulenjis se.kakvo sirenje vesa,da se ukruti!




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (11.2.2019 20:43:46)

Ivanka i ja i jaaaa, a mekani a divan miris se siri.




suzi kju -> RE: Mašina za sušenje veša (13.2.2019 6:47:31)

Masina stigla, uključila sam je da opere i osusi, i bas je bilo cudno, vadim suv ves iz masine 😆 lep mirisljav i mekan. 




vonavoj -> RE: Mašina za sušenje veša (13.2.2019 8:11:35)

Pazi samo sta stavljas,da se ne skupi.




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (14.2.2019 8:12:45)

Suzi Kju [sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif] napravila si najpametniji potez.




Rosita -> RE: Mašina za sušenje veša (15.2.2019 19:49:35)

Meni je za sada dobra. Jedino me nervira što deo za prašak moram bar svako drugo veče da vadim i perem, ima ostataka praška sklonih stvrdnjavanju. Volela bih da se vrata otvaraju na drugu stranu, ali to je do kupatila. Ona vlakna od veša nakon sušenja vidim, ali nemaju uticaja na veš. E jednom sam ubacila jastuk na 15 minuta i pokupio je sva zaostala vlakna, nalepila se na njega i nisam mogla da skinem.




Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (15.2.2019 21:25:40)

Ne znam da li ima kod nas da se kupi, ja sam to koristila u Kanadi - kao neke maramice (izgledaju kao onaj skupljač boja) koje mirišu i sprečavaju da se veš naelektriše i da se tako lepi svašta za njega. Vidi Rosi, možda ima nešto slično kod nas.




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (15.2.2019 22:30:13)

Za sakupljanje vlakana ne znam, znam da ima parfimisanih Lenor maramica za masinu za susenje, odlicne su.




nata11 -> RE: Mašina za sušenje veša (16.2.2019 8:57:20)

Maramice sam uzima u DM i ne vrede. Bukvalno stavim po 2-3 i jedva se oset_i miris. 





gagana83 -> RE: Mašina za sušenje veša (17.2.2019 10:25:46)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Za sakupljanje vlakana ne znam, znam da ima parfimisanih Lenor maramica za masinu za susenje, odlicne su.


Ja za ovo prvi put cujem. Bas cu da potrazim. Jako me nervira sto masina za susenje ubije miris omeksivaca. Kad smo kod maramica, ja masinu za pranje gotovo i da ne ukljucujem bez njih.




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (17.2.2019 10:44:23)

Gagana, Fox hemija, ima Lenor maramica, uymi na komad, probaj. Ja sam stavila, I to one koje su mi vec dugo bile otvorene, prelomio se miris, osetilo se.
Idem u temu omeksivaca, sada cu ti napisati sta koristim I ta dva se extra osecaju na vesu kada se iyvuku stvari iz drohera.




Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 13:34:02)

Zene drage treba mi vasa pomoc
I dalje se dvoumim da li da uzmem kombinovanu masinu ili samo ha pranje vesa. Odvojena ne dolazi u obzir, nemamo mesta.
Dakle, kakva su vam iskustva sa kombinovanim? Bili smo sad u Tehnomediji prodvac kaze ne nikako kombinovane i ne nikako Candy [sm=zmeden.gif] a ja bas htela kombinovanu j Candy. Moja mama ima candy ali obicnu masinu, ona se ne cuje kad radi...
Kakve su vase Candy kombinovane? Da li ok suse/peru?
Da li su bucne? To mi je bas bitno, da me budu bucne...
I jesu lk vam se kvarile?




lesli -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 13:37:07)

Moji imaju Candy masinu i vrlo su nezadovoljni. Njihova komsinica takodje ima Candy i mama kaze da bas kuka na nju. Obe masine su samo za pranje...




Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 13:38:24)

Npr Ova sta joj fali? Sadvidim da je cena niza u coolshopu...al moze k meka druga..svejedno...




Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 13:41:17)


IZVORNA PORUKA: lesli

Moji imaju Candy masinu i vrlo su nezadovoljni. Njihova komsinica takodje ima Candy i mama kaze da bas kuka na nju. Obe masine su samo za pranje...

Lesli i mojima se kvarila i svekrvi. Isti kvar...grejac...masina je osetljiva na nas kamenac izgleda...




Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 13:54:18)

Ja imam loše iskustvo sa Candy, nikad više.

Drugarica ima LG kombinovanu, kupila je prošlog leta i za sada je baš zadovoljna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>