RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


dunja RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (17.10.2019 12:24:06)

Idu u upravu mame iz naše grupe jer kažu da je bilo isto u za ekskurziju prosle godine, prvo otkazivanje pa novi termin pa opet odlaganje. Agencija je pravila problem a sada se opet ide preko iste. Mi smo do sad isli samo na izlet nismo na tu ekskurziju pa ne znam. Tako da logično da idu upravu da se žale, to je prva instanca i zakazali su im sastanak u upravi.

Kazu da je Draguljce otišao tamo gde smo i mi trebali, ista lokacija. Za 2 meseca je planirana ekskurzija id 10 dana na Zlatibor. 




vonavoj -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (17.10.2019 16:51:58)

Nama je ekskurzija pomerena za 25.10..promenili su agenciju sad...kaze direktorka da ce tuziti ovu agenciju,ne moze tako sa decom,ako prodje prodje..kao nekog su pustali sa potvrdama,pa sy mislili i njih ce.




kamičak -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (17.10.2019 19:41:09)

Foliraju se svi, uglavnom te izlete organizuju agencije-anonimusi u burazerskim kombinacijama da direktorima skola i vrtica.




dunja RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (29.10.2019 10:50:35)

Odose jutros na izlet, konacno! Uboli su poslednju priliku ja mislim, mada u Vojvodini su mozda ih i uhvata nevreme, nadam se da nece.





vonavoj -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (29.10.2019 10:56:00)

Dunja,nadam se da nece. Nasi su isli 25.10. Bilo im je super.Inace,na Bukulju ide njih 21..imaju 5 godina,sjajno!




dunja RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (30.10.2019 15:01:16)

On je oduševljen, kaže da je bilo super, bili su na aeorodromu u Zrenjaninu, divne u im fotke. Posle su bili negde u prirodi, istrčali se pa u Kaštel Ečka, obišli dvorac, konje i ručali tamo. Vreme ih je poslužilo.




smeško -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (30.10.2019 17:43:08)

Дуња и наш вртић је у уторак ишао тамо. [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]