RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Jole84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 10:59:43)

Hankić javljaj šta je bilo [sm=bravo.gif]
Na kc je ludnica,ja juče čekala Jasminu 5 sati [sm=smiley29.gif] ona i Dejan su preuzeli Batine pacijente pa se ne zna ko pije ko vodu nosi [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 12:05:21)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Hankić javljaj šta je bilo [sm=bravo.gif]
Na kc je ludnica,ja juče čekala Jasminu 5 sati [sm=smiley29.gif] ona i Dejan su preuzeli Batine pacijente pa se ne zna ko pije ko vodu nosi [sm=smiley36.gif]


Znaci zato ja nikako da odem na pregled [sm=smiley36.gif] Cekam vec 2 nedelje da mi zakazu termin kod nje. Bar da znam u cemu je caka [sm=smiley36.gif]

Hanka [sm=bravo.gif]




Jole84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 12:40:41)

Nato samo strpljivo [sm=smiley36.gif] trebaće ti konjski živci za Jasminu al isplati se [sm=bravo.gif]




hanka -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 13:47:41)

Nato moj predlog za Jasminu je da odes privatno kod nje u Mirabilisu na razgovor,kazes onako na finjaka kako pokusavas kod nje na KC sa uputom ali kako je ogromna guzva,a onda licno odes tamo i zakazes i ona te posle fino primi [sm=smiley1.gif]

E sad ja sam od jutros konacno mirna [sm=pikapoka2.gif] U decembru kad dobijem da se javim i pocnem sa mikroginonom i tad ce mi odraditi histeroskopiju a vto u februaru [sm=sloncek.gif]
Izabrala sam Mitica, set_io me se sa komisije jer sam jednoroga [sm=jezicek.gif] i mogu reci da sam zadovoljna.........barem za sad,videcemo dalje [sm=zmeden2.gif]
Jole bila je nenormalna guzva ali nekako meni nije nista smetalo [sm=smiley16.gif]




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 20:45:15)

Hanka super [sm=bravo.gif]
Ma tamo i zakazujem ali cekaju da im se javi da utvrde termine. Ovi moji iz DZ nema sanse da mi daju upute. Po njima bi ja trebala da cekam do 35 posto je 'sve uredu'.




Štetica -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.11.2013 21:39:32)

Hanic brzo ce februar,posle histero odmah ides na vto tako da ces nam odatle pravo na trudnicke teme.




Jole84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (30.11.2013 14:45:25)

Hankić ti i ja s našim rogovima smo karakteristične [sm=jezicek.gif]
Bravo,proći će vreme brzo,jedva čekam [sm=bravo.gif]




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (1.12.2013 13:43:36)

Ja na zalost se necu pridruziti Joletovom klanu pobegulja posto sam isla 26.11 kod dr.Jasmine na uz i nisam trudna,radela sam i betu bila je 1.37.Nesto je videla pa se plasi da nije mozda miom mada ga nije videla pre na uz a endometrijum mi je 8mm iako pijem Mikroginon.Tako da ni sada nije sigurna zato sto nije mogla dobro da vidi prednji zid materice ali je videla nesto.
Rekla mi je da radi OGTT Insulinemiju jer moji rezultati hormona su ok i ne pokazuje PSCO kao sto se vide na mojim jajnicima.Inace sam radela TSH i sada je 2.6,a bio je 2.7 pa mi je endokrinolog rekao da pijem svaki dan do Subote 50mg a u Nedelju ne i krajem Decembra da ponovim TSH.
09.12 idem da radim OGTT kod nas u Domu Zdravlja pa videcu tada da odradim vs i cb i da idem kod Interniste za saglasnost za vto.
Ja prekosutra zavrsavam sa prvom kutijom Mikroginona i pravim pauzu nedelju dana,rekli su da im se javim kada krenem sa drugom kutijom pa ce tada da mi kazu kada krecem sa injekcijama.Jos malo i bicu [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]




Jole84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (1.12.2013 14:12:57)

Ivanice žao mi je što nisi među pobeguljama,baš sam se ponadala,ali biće to sve ok,dobićeš ti novogodišnji paketić,a možda i dva [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




anita -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (1.12.2013 16:19:48)

Zdravo svima,
Potrebna mi je mala pomoć u vezi vto. Bila sam u petak u socijalnom i Dr.Lidija mi je dala onaj papir koje sve analize su potrebne za prvostepenu komisiju za besplatnu vto.
Interesuje me da li je moguće proći prvostpenu komisiju ukoliko je npr.neki bris loš?
Kada se bira klinika na kojoj bi radili vto ili ti iz socijalnog kažu da moraš da ideš u neku kliniku?
Još me interesuje gde se ide na drugostepenu komisiju u KC Niš ili na klinici koja se odabere? Hvala unapred [sm=smiley13.gif]




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (1.12.2013 17:18:42)

Anita dobro dosla na RR.E ovako je kod nas u Zajecaru a verujem i u Nisu.Brisevi moraju da ti budu ok kao i ostali rezultati npr.Rubela,hiv,toxoplazma itd da ne nabrajam.Kada sve sakupis ides u socijalno i oni ti daju papir sa klinikama u kojim mozes da radis proces vto(BMPO-tako se to zove sada) izaberes kliniku u kojoj zelis da radis vto i tvoj muz i ti potpisujete papir(ranije je bilo samo zena a sada mora i muz) Onda zoves da zakazes drugostepenu u Nisu i tada odlazis sa svom medicinskom dokumentacijom.Ako imas jos neko pitanje,a ja znam da ti odgovorim tu sam pitaj slobodno.Koji je vas problem?Poozzzzzz




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (1.12.2013 17:20:46)

Dace bog Jole da se to ispuni i da imam najlepsi poklon novogodisnji,i ovako obozavam novu godinu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ljubim te




anita -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (2.12.2013 19:04:25)

Evo i mojih problema:
Jajna celija ne dostize odredjenu velicinu za dan ciklusa.
AMH mi je 1,04 a prvi rezultat je bio 0,70.
HSG - jedan jajovod propusta kontrast a drugi je zacepljen. Kod mog dragog su sperm.slabo pokretni ...
Mi smo u martu bili u Spebo klinici i oni su nam rekli da ja uradim HSG a suprug da ponovi spermogram i eto nam rezultata. Sledeci korak je da moja dr.u ambulanti izda sve upute koji su mi potrebni...( nadam se da nece praviti problem [sm=smiley6.gif] )




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (2.12.2013 20:09:16)

Anita ja mislim da se sa stimulacijom za vto sve to nastima oko jajnih celija,tako da nemoj da brines sredice to dr.A sto se tice HSG-a i Spermograma vi ste bas zbog toga u vto prici.I mi imamo problem muskog steriliteta,a eto ja sam ostala trudna prirodno i pored naseg loseg spermog.Da li si ti ostala trudna prirodno?Nama je sve ok,ostalo.Ja na svoj zahtev pijem lek za stitnu zlezdu zato sto je ona 2.7 sto u normalnim okolnostija je dobra ,a za vto bas dr.Nebojsa iz Speba mi je rekao da je bolje da bude ispod 2.Gde ti radis vto? Sta je rekao dr.Nebojsa za vase rezultate?




anita -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.12.2013 17:39:51)

Ja do sada nisam ostajal trudna. Planiramo da vto radimo u Spebu. Dr.Nebojsa je i preporucio vto. Sakupljamo papirice pa na komisiju. Videcemo sta ce reci.




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (5.12.2013 16:02:29)

E da cure ja sam u utorak popila zadnju tableticu Mikroginona za prvi deo,sada cekam mecu pa od 10.12 pocinjem sa drugom kutijom i receno mi je da ih tada pozovem.Pocinjem sa rezultatima od ponedeljak da skupljam za vto,jos malo pa idem po nasu [sm=duda.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




hanka -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (7.12.2013 10:38:00)

Ivanice[sm=bravo.gif]




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (7.12.2013 17:41:54)

Da li ste videle da je Spebo opet za vto o trosku fonda.Znam da je neko pisao za njih da bi isli tamo.

Ja sam dobila mecu tacno treci dan od prestanka kontracepcije sada je normalna,pa od utorka pocinjem drugu kutiju Mikroginona.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




perici -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (7.12.2013 22:34:27)

da li mozes reci gde mogu pogledati taj spisak sa privatnim klinikama koje rade vto o trosku fonda...




hanka -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (7.12.2013 22:55:49)

klik




perici -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (8.12.2013 20:49:17)

hanka hvala... ali da li je moguce da nema u ni jedne iy Nisa...[sm=smiley19.gif]




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (9.12.2013 16:23:12)

ali ipak ima Spebo,bolje ista nego nista.To je 40-tak km od Nisa.Prosli put je bila isto neka Jevremova iz Nisa medju privatnicima




Jole84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (9.12.2013 16:27:13)

To je Mirabilis Jevremova,mislim da vto tu radi dr Ljubić iz Beograda [sm=smiley1.gif]




ivanicasale -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (9.12.2013 19:49:12)

E jeste Jole ta klinika je sada sam nasla papir sto su mi poslali tada.




Lepterija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (9.12.2013 20:16:27)

Trenutno lezim na patologiji u Nisu, pored kancelarije dr Jasmine. Prolazi danas kraj mene i seti me se, naprosto ostade zapanjena da sam ostala trudna u Spebu, a oni nas iskljucili jer mm navodno nema zdrave spermice.
[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>