RE: Anksioznost, panični poremećaj (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje

Poruka

Sanjalicaaa -> RE: Anksioznost, panični poremećaj (11.3.2017 14:59:32)

Nimfa, nasla sam je sad. Ima 103 strana. Procitacu je.

emicaa RR -> RE: Anksioznost, panični poremećaj (11.3.2017 20:36:32)

Ecika ja sam to imala i prije nego sto je pocelo sa bolesti.Ja ako idem sama u Bazel mene uhvati panika [sm=smiley36.gif]

choopa choops -> RE: Anksioznost, panični poremećaj (12.3.2017 16:40:16)

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Degu, ja se suocavam sa tim. Nema mi druge jer je mm po ceo dan na poslu, ne moze ni po G u vrtic, niti da nas recimo odveze kod lekara ili gde treba. A prevozom sa njima malima je bas tesko. Otkad vozim osecam da sam dosta smrsala, osusila sam se.

Mozda ce nekome biti smesno, ali meni parkiranje ne ide i kada znam da idem negde gde je problem sa parkingom, ili ga nema ili je skuceno, ceo dan sam uznemirena i muka mi je. Kada se sve to zavrsi i vratim se kuci, kao nova sam.

Sanjalice, da znaš da ima gorih [sm=smiley36.gif]

Elem ja sam to u pocetku rjesavala tako sto bih se u toku voznje sklonila negdje da me mimoiđu auta, npr mislila sam da im ne smetam, jer nisam brzo vozila. A što se parkinga tiče, u početku bih išla na prostrane parkinge koji se plaćaju, pa neka je i skuplje i dalje, ja parkiram i lagano bez panike [sm=smiley36.gif] Tako da pokušaj da nađeš način da ne budeš pod stresom dok vpziš, vidjećeš vremenom će da popusti[sm=smiley1.gif]

Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]