RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Bibilib -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 15:43:16)

Ne znam ko je za a ko protiv trbusnih plesacica ali ja se njima odusevljavam kako igraju i sta sve mogu sa svojim telom,to mi je tolko lepo da nekad pozelim da to znam i ja,ali na zalost kasno je za mene.I kolko znam one nisu gole vec imaju svoje kostime i nisu mazane uljem...a moram priznati da sada ima i "normalnih"devojaka i devojcica koje se ne bave nikakvim plesom a dupici i sisici im sevaju na sve strane kao sto sam juce vide par njih,meni je to ruznije sto ide gradom i svako je gleda nego da glepa Trbusnu plesacicu dok izvodi svoju tacku i mene obori snogu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ali cerku za sada nemam pa ce moji sinovi biti ko zna sta,jedan ima zelju da bude vojik a drugi cacka struju i kablove....[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 15:51:14)

Moj sin menja skoro svaki dan sta ce da bude[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 15:59:30)

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodna[sm=smiley36.gif] sa obzirom koliko god. imam[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 16:43:18)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja mislim da će moj najmlađi biti definitivno bubnjar u nekom rok sastavu[sm=smiley36.gif]

A moja S je rok zvezda [sm=smiley36.gif] eto Viki nama benda[sm=smiley36.gif]




aleksandrici -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 17:05:04)

I ja isto mislim,jesmo staromodne,hahahhaha,ali ipak samo hobi i to je stvarno prelepa umetnost,trebas biti nadaren da bi savladao tehniku plesacica,verujte,probala sam,ali na zalost bezuspesno.




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 17:17:38)

Ma nek su oni živi i zdravi svako će naći nešto što ga zanima i ispunjava,bar se nadam.




amdn -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 17:32:02)

mi isto menjamo svaki dan, sad bi da bude veterinar da pomaze zivotinjama, a boji se osice jer ga bocnula skoro




Mariya -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 19:39:09)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodna[sm=smiley36.gif] sa obzirom koliko god. imam[sm=smiley36.gif]


Viki, slažem se. Da mi za 12 godina dođe jedna od njih i kaže da će biti trbušna plesačica[sm=zz_eek2.png] i tako zarađivati za život, ne znam šta bih radila ali sigurno mi se ne bi dopalo[sm=smiley13.gif]
Juče sam Luciji rekla da će sigurno biti advokat jer ona uvek na sve ima odgovor i iz svega zna da se izvuče rečima[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 22:44:03)


IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodna[sm=smiley36.gif] sa obzirom koliko god. imam[sm=smiley36.gif]


Viki, slažem se. Da mi za 12 godina dođe jedna od njih i kaže da će biti trbušna plesačica[sm=zz_eek2.png] i tako zarađivati za život, ne znam šta bih radila ali sigurno mi se ne bi dopalo[sm=smiley13.gif]
Juče sam Luciji rekla da će sigurno biti advokat jer ona uvek na sve ima odgovor i iz svega zna da se izvuče rečima[sm=smiley36.gif]


Slazem se Mariya. Isto bih reagovala.daleko bilo ! [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 23:06:48)

Mariya izgleda da je plesacica danas popularno zanimanje,na prethodnoj stranici jedna clanica rece da je fino da se plese sa pevacima [sm=zz_eek.png][sm=zz_eek2.png] Strasno zaista [sm=smiley29.gif]




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 23:08:47)

Ne znam,možda to jeste popularno,ali od toga leba nema,osim ako ne bude vrhunska plesačica.




veselicaa -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 23:12:38)

Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.




mila83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 23:38:17)


IZVORNA PORUKA: veselica

Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.


Bas ! [sm=smiley29.gif] a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!




aleksandrici -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (21.7.2015 23:42:39)

Tehnicar za drumska vozila,sta god to znacilo?




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 0:01:00)

Mila, to još nisam videla,ali u današnjem svetu ništa me više ne može iznenaditi...prave vrednosti su pale na niske grane.




Mariya -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 0:03:05)


IZVORNA PORUKA: veselica

Mariya izgleda da je plesacica danas popularno zanimanje,na prethodnoj stranici jedna clanica rece da je fino da se plese sa pevacima [sm=zz_eek.png][sm=zz_eek2.png] Strasno zaista [sm=smiley29.gif]


Ja tu odmah pomislim na one ćurke što igraju u grandu i sličnim emisijama,pa koji. Roditelj bi to želeo svom detetu[sm=zmeden.gif]
al' jes',ima nas raznih...




Mariya -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 0:06:48)

IZVORNA PORUKA: mila83

Bas ! [sm=smiley29.gif] a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!


Ej,to još nisam videla?kakvi su?jesu li izdepilirani trbusnjaci ili dlakavi pivski stomaci?[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
a jes'' i to nešto sto bih pozelela svom sinu,da bude trbusni plesač,ahahah[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 0:42:17)

ahahahahahahaha[sm=jezicek.gif]
Videla sam cini mi se u nekom tv sou ,valjda Ja imam talenat,tada sam prvi put cula za to.ne secam se kakav je bio tacno stomak,nisAM mogla dugo da gledam ! !




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 7:58:46)

Setila sam se i ja sad.To je bilo u Ja imam talenat...mislim da su bili izdepilirani stomaci[sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 8:41:23)

Moja ćera za sada ne pokazuje nikakve želje.Voli da se lepo oblači i doteruje,zna da se našminka[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 15:45:04)

Jovana onda će tvoja ćerka biti manekenka[sm=bravo.gif]




LP mama -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 16:37:10)

Kod nas se menja ali najduže želi da bude specijalac, žandarm i tajni agent [sm=smiley1.gif]
Juče je rekao da bi mogao biti veterinar a inače kad je bio manji nabrajao je tri zanimanja
policajac (što uopšte nije daleko od trenutnih želja), fizioterapeut (kao moja sestra) i staklorezac, kad
sam pitala zašto rekao je "pa moram valjda, i tata je" [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 16:45:36)

srecice male oni bi svaki dan drugo zanimanje, ja da treba ponovo da biram sta bi ja bi verovatno opet izabrala nesto sto ne donosi pare[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 18:40:15)


IZVORNA PORUKA: LP mama
kad sam pitala zašto rekao je "pa moram valjda, i tata je" [sm=smiley36.gif]


Hehe[sm=smiley36.gif]
jao, kad se samo setim, šta sam je sve htela da budem kad sam bila mala...pa šta sam htela da radim kad sam završila srednju, a na kraju šta postadoh[sm=smiley36.gif]
lu je izjavila da neće biti doktorica ili medicinska sestra[sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 20:12:41)

[sm=bravo.gif]Neka ih neka samo biraju,na kraju će znati makar šta neće hteti da budu[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>