RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Bibilib -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 20:26:03)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodna[sm=smiley36.gif] sa obzirom koliko god. imam[sm=smiley36.gif]


Pa nekom moze biti hobi ali ko se profesionalno bavi time onda bude i zanimanje,bukvalno bude kao posao ide se na takmicenja,placa se,osvajaju se nagrade i svasta nesto....




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 20:30:24)

[sm=bravo.gif] pa da,ako je neko jako uspešan u hobiju, onda mu to postane i pravo zanimanje.




Bibilib -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 20:32:16)


IZVORNA PORUKA: mila83


IZVORNA PORUKA: veselica

Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.


Bas ! [sm=smiley29.gif] a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!



Drage ne zelim da me pogresno razumete,ne znam ni sama dal bih volela da imam zensko dete i ona bude trbusna plesacica ali ima osoba koje se bave trbusnim plesom i to im je zanimanje jer se bave ozbiljno time ... Kao sto sam rekla treniraju,vezbaju, idu na takmicenja itd.

A muski trbusni plesaci mi se ne svidjaju,deluju mi kao pederi [sm=smiley29.gif][sm=smiley22.gif]




Bibilib -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 20:35:11)


IZVORNA PORUKA: jovana jojo

[sm=bravo.gif] pa da,ako je neko jako uspešan u hobiju, onda mu to postane i pravo zanimanje.

Hvala draga sto me razumes sta hocu reci....[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 22:12:36)

Bibilib razumele smo se odlično,...znam ja da to može biti zanimanje,to sam negde već i pomenula,ako je neko uspešan u hobiju kojim se bavi to vrlo lako može da preraste u zanimanje tj. profesiju.Ali svi smo se složili da našim devojčicama ne bih baš ovako od malih nogu tu mogućnost predočila.[sm=smiley36.gif] Više volim da moju ćerku usmeravam prema nekim zanimanjima kojam su nepisanim pravilom određena za devojčice,doktorka,advokat,pravnik,apotekar...što naravno ne znači da ću je sutra sputavati ako izabere nešto što se meni ne sviđa. Ona je ionako odavno izrazila želju da bude arheolog[sm=smiley36.gif] ja sam je na vreme upozorila da mora biti najbolja u svemu da bi negde uspela da se zaposli kao arheolog




amdn -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 22:39:25)

uf ja bi volela da znam da plesem bilo kako, nekao nema ritma za to, a i sramota me je,
meni cak i te trbusne plesacice i ako je to sport ili sta vec nekako uopste ne izgledaju privlacno sa tim slaufom oko struka, ali ako je radi sporta ok, ali sad se sve to pretvorilo u nesto drugo.
meni je npr. umetnicko klizanje bas super,
a volela bih da znam da njisem kukovima[sm=smiley36.gif]
ali nisam sigurna dali bih volela da mi cerka pokazuje stomak na taj nacin ipak je to zavodnicki ples, odmah pomislim na starkelje koji gledaju




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 23:39:02)


IZVORNA PORUKA: amdn

uf ja bi volela da znam da plesem bilo kako, nekao nema ritma za to, a i sramota me je,
meni cak i te trbusne plesacice i ako je to sport ili sta vec nekako uopste ne izgledaju privlacno sa tim slaufom oko struka, ali ako je radi sporta ok, ali sad se sve to pretvorilo u nesto drugo.
meni je npr. umetnicko klizanje bas super,
a volela bih da znam da njisem kukovima[sm=smiley36.gif]
ali nisam sigurna dali bih volela da mi cerka pokazuje stomak na taj nacin ipak je to zavodnicki ples, odmah pomislim na starkelje koji gledaju

[sm=smiley36.gif] amdn i ja na to odmah pomislim ,kako neke starkelje gledaju te plesačice




wivern -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (22.7.2015 23:43:30)

Meni ova tema malo bljaks [sm=smiley36.gif], cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 0:16:20)

Znamo i mi da su te njihove želje promenjive i ko zna šta će nam deca raditi




Bibilib -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 0:26:21)

Ma da su nam oni zivi i zdravi a nek se bave cime god hoce,jer kolko god da ih savetujemo ipak ce raditi sta oni misle da je prava stvar za njih...a mi smo tu da ih podrzimo u dobru i nedaj Boze u zlu....




aleksandrici -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 0:58:24)

U pravu ste,samo nek su zivi i zdravi,odluke se menjaju.




aleksandrici -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 0:59:40)

Valjda ce moci da izaberu,vremena se menjaju,nekako teze je za posao,nekako je sve promenilo izgled.Ali bice bolje,nadamo se...




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 7:33:12)

Pa da,ne zna se šta nosi dan a šta noć[sm=smiley36.gif] sećam se samo koliko sam samo ja različitih zanamanja promenila,počev od doktorke do manekenke.




LP mama -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 12:03:01)

Mariya, ubeđen je da se taj posao staklorezca prenosi sa kolene na koleno, pa pošto
taja ima radnju, mora i on da bude kad poraste. Ne znam samo kako bi sekao staklo sa
fantomkom i pištoljima u gaćama i rancem punim nekih špijunskih alata što mu je u poslednje vreme
svakodnevna oprema [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 12:06:14)

IZVORNA PORUKA: wivern

Meni ova tema malo bljaks [sm=smiley36.gif], cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.


Da znas da si u pravu,mada danas ima roditelja koji svom detetu namecu da bude sve ono sto oni nisu uspeli da ostvare,sto je uzasno.




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 17:30:58)

Slažem se sa vama, dans ima svakakvih roditelja




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 17:37:40)

Roditelji često misle da su njihova deca samo njihovi produžeci i da treba da rade ono što oni očekuju




jovana jojo -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 21:35:50)

Ja se trudim da svoju decu vaspitam da razmišljaju svojom glavom i da oni odlučuju a ne ja umesto njih.Trudiću se da ne utičem puno na izbor škola u koje će ići tj. zanimanja kojima će se baviti




Mariya -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (23.7.2015 23:50:56)


IZVORNA PORUKA: wivern

Meni ova tema malo bljaks [sm=smiley36.gif], cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.


wiv,vidiš da se zezamo,malo negodujemo za plesacice[sm=smiley36.gif] tema je više da opišemo izjave naših malisana i da se nasmejemo,pa nioni još ne znaju sta će biti,a nama je interesantno da pogadjamo!
ko mama,mogu da ga zamislim,špijun staklorezac[sm=smiley36.gif]




bojana92 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (6.12.2015 2:23:36)

Volela bih da budu fakultetski obrazovani,i da jedan od njih bude doktor,:)




IvanaSK RR -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (1.3.2016 14:03:28)

Moj sin bi da bude fudbaler :)




superm -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (1.3.2016 14:14:32)


IZVORNA PORUKA: superm

IZVORNA PORUKA: superm

1. naucnik, 2. sportista[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Ovo sam napisala pre skoro godinu dana, i dalje isto mislim! S tim sto dodajem da ce mladji sin, sportista biti rukometaš! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]


Ostaje isto za dečake[sm=smiley36.gif] a moja curica...pa ja bih volela da bude lekar[sm=smiley1.gif]




Petkovici -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (1.3.2016 21:32:03)

Jedino sto ne bih volela za svoju devojcicu, je da bude lekar, ili bilo sta vezano za medicinsku struku. Previse zahtevno i stresno za zenu, narocito ako zeli da bude posvecen roditelj. A i ona ne pokazuje neku preteranu zainteresovanost :)




Mala Elena -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (1.3.2016 21:36:56)

Ja bih volela da bude stjuardesa, jedna od njih...ova druga mozda neki model ili da se bavi knjizevnoscu...[sm=smiley1.gif]




Nimfa -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (1.3.2016 21:40:48)

I ja bih da mi se cerka bavi medicinom , da bude zubarka ili tako nesto




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>