RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


iva80 -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 13:42:36)


IZVORNA PORUKA: ivekpivek
imam slicne simptome kao ti bez braon iscjedka


Pre svega BRAVOOOOOOOOOO ZA CRTICE!!!!!!! pa Ivek TRUDNA SIIIII!!!!!!!! [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Taj braon iscedak mi je bio samo u jednom trenutku i više se nije pojavio...kod mene i dalje status kvo [sm=smiley1.gif]
Sl nedelje ću saznati šta se dešava [sm=smiley1.gif] nemam ama baš nikakve simptome...a možda je i rano...
Ivek Koliko ti je kasnila?
I još jednom BRAVO I NEKA JE SA SREĆOM!!!!! (jedva čekam da doživim taj osećaj!)




ivekpivek -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 13:48:47)

hvala,iva nemam pojma ciklus mi se poremetio al pratila sam bazalnu predpostavljam da sam trudna oko tri tjedna valjda




ivekpivek -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 13:50:39)

iva koji ti je dpo danas meni 17dpo predpostavljam




iva80 -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 18:16:09)


IZVORNA PORUKA: ivekpivek
iva koji ti je dpo danas meni 17dpo predpostavljam

od prilike i meni. Trebalo je da dobijem prošle subote... [sm=zmeden.gif]




ivekpivek -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 19:19:11)

ajde vadi test pa nas obraduj ajde ,ajde




pandina -> RE: Da li sam trudna? (24.3.2013 19:40:45)

Ivekpivek, cestitam! Sve ce biti kako treba!




NadaR -> RE: Da li sam trudna? (27.6.2013 20:11:49)

IZVORNA PORUKA: Cecaaaaaaa

E imam pitanje jer sam imala odnos sa muzem i poslije odnosa, kada sam ustala imala sam krvarenje malo, a kasnije kao malo svijetlo smedjkaste tecnosti na dnevnom ulosku.Da li je moguce da se zacece desi tako brzo ili sta je vec u pitanju pomagajteee?




Ana RR -> RE: Da li sam trudna? (27.6.2013 22:08:58)

Začeće nije moguće odmah nakon odnosa, krv može biti od pucanja folikula (ako je bila ovulacija) ili od nečeg drugog, to već ne znam.




sonjanikola -> RE: Da li sam trudna? (30.6.2013 9:22:39)

Ja sam ovde nova ali zelim podeliti srecu sa nekim, tj ako mogu i da potvrdim [sm=duda.gif] Kasni mi 7 dana...na dan kada sam trebala da dobijem imala sam jedva dve braonkaste tackice i to je to...radila sam 4 testa do sad i svaki je sa dve crte :))) samo je ta druga na svakom malo bledja...da li je to ok?HVALA




Sanja90 -> RE: Da li sam trudna? (30.6.2013 9:25:21)

Sonjanikola cestitamo trudni ste[sm=bravo.gif]




sonjanikola -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 5:48:20)

Jeeeeeeeeeeej :))))))))))))))))))))))[sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]




cvećka -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 8:51:51)

Naravno da je OK imenjakinjo, cestitam ti, uradi i betu neki dan, da budes 100% sigurna!! [sm=bravo.gif] i uzivaaaaaj [sm=smiley31.gif]




Bekilic -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 19:27:05)

Nova sam ovde i imam problem,dobila sam u maju 22og trag krv ali samo na papiru samo ujutru,sutradan samo uvece i bilo je braon,to braon je trajalo do 26og posle se pretvorilo u roze i to je trajalo do 5og juna. Usput sam imala jake bolove u stomaku 30og i povracanje uvece,bolovi su se nastavili do sutra ujutru. Sledece sto se desilo je da sam 18.6.povracala ujutru. Zatim 19.6 opet povracala i onesvestila se,20og sam uradila test i negativan je,potom 25og i opet negativan. Ne znam sta je od toga bilo menstruacija (mislim na taj period od 22.5.do 5.6.) da bih odredila kad je sledeca,ali po svim proracunuma kasni,nikad ne dobijam na 28 ili 32 dana,nego nesto cudno cetvrtkom i sedom naizmenicno,pa je to nekad 28,nekad 30 dana i uvek mi je ovlacija 14 dana pred (osetim bol u jajniku). Verenik i ja zelimo bebu i radimo na tome 3 meseca. Ne znam da li sam poranila sa ova dva testa?




Trcosava -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 19:54:07)

Bekilic, mislim da je najbolje da odeš kod lekara jer nije normalno ni da menstruacija traje 14 dana (ako ja dobro izračunah)

Za testove ne mogu ništa da ti kažem jer ne znam kada ste imali potencijalni odnos. Ipak, kao što rekoh, najbolje kod lekara da odeš.




Malena29 -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 20:16:46)

dobila sam 27 dan tj u petak,danas je ponedeljak a meni kao da je prosla vec,naduo mi se stomak kao da sam[sm=nosecka.gif],ujutro jedva ustanem,malo mi muka,ja i mm smo bas muckali ovog meseca,jel postoji sansa da sam trudna a da imam[sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif]




Bekilic -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 20:58:59)

Hvala Trcosava sto si mi odgovorila. Mislila sam da mi je to zato sto sam stalno putovala poslednja 2 meseca. Ako kazemo da mi je ono prvo bilo menstruacija 22og trebalo je da dobijem 19.6. sto znaci da kasni 12 dana,ali to ni nije bila m nego trag samo na papiru koji je prvog dana bio roze,posle braon i pred kraj opet roze i nikad nije curilo. Negde sam citala da je krv braon boje ustvari spontani pobacaj,ali pise da to prate jaki bolovi. Nemam zdravstvenu knjizicu jer sam student a imam vise od 26 godina i ne mogu u dom zdravlja,a nisam trenutno zaposlena i ne znam kako se krecu cene kod privatnika,na sajtovima ne postavljaju cenovnik. Jel znas koliko je pregled i dal se odvojeno placaju testovi?




Maslacak15 -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 21:18:05)

Bekilic,
Ako si u mogucnosti uradi u bilo kom labu u BEogradu ß HCG i progesteron. Nebi trebalo da te kosta mnogo vise od 1000 dinara zajedno. B HCG ceti nedvosmisleno dati odgovor da li si trudna ili ne trenutno. U slucaju da je HCG negativan progesteron ce ti reci da li je uopste bilo ovulacije u ovom ciklusu. Time ces razjasniti mnoge dileme.




Bekilic -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 21:31:19)

Hvala ti Maslacak 15,ovo mi je mnogo pomoglo,cila sam za taj bHCG ali nisam znala da moze da pokaze da li je bilo ovulacije




žgebana -> RE: Da li sam trudna? (1.7.2013 21:41:25)

Pozdrav svima. Nova sam ovde. Ne znam sta da mislim vise[sm=zmeden.gif] Kasni mi 5 dana, mada mi nisu ciklusi tako redovni. Juce sam radila test i negativan je. Taman kad sam se pomirila sa tim da ponovo nista od moje[sm=rozacrtici.gif] danas mi se pojavio taj famozni braon iscedak samo malo i nema ga vise... Od siptoma imam sve kao i u PMS-u samo sto me ledja ubijaju... Nisam pametna vise... Cekam[sm=hudicek1.gif] da dodje vise i da se smirim a ono nista..... Da li je neko imao slicno iskustvo? Hvala unapred.




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (10.7.2013 17:20:53)

E ovako imam jedno pitanje... posto imam redovnu M koja traje 7 dana, ovaj mjesec mi je trajala samo 2 dana bilo je ugrusaka i samo odjednom prestala... imama nekakvo pulsiranje u stomaku prvi put u zivotu..da li je moguce da sma trudna?




viking -> RE: Da li sam trudna? (10.7.2013 18:21:41)

Ja mislim da jeste, zbog tog pulsiranja, ali dok ne uradis test ne mozes da budes sigurna.... Ako ti je vec proslo nekoliko dana od kad je trbalo da dobijes, test vec moze da pokaze. Kupi ga danas pa uradi ujutru s prvom jutarnjom mokracom....

Zgebana, sta je s tobom?




Emicaaaa -> RE: Da li sam trudna? (28.7.2013 17:53:34)

Molim vas pomozite mi. :)
Moj muz i ja smo imali odnose bez zastite jer zelimo bebu. Sada osecam nekakvu malaksalost, dva puta sam pala u nesvest i stalno osecam vrtoglavicu. Stolica mi je bila redovna, sada me tera na wc ali kad dodjem nista [sm=smiley29.gif] Grudi me ne bole, mislim ne osecam nikakvu promenu, ali zato dva dana osecam laganu mucninu i gadi mi se pita sa sirom koju sam pre obozavala. Ne znam sta je u pitanju. Vase misljenje ? Hvala unapred [sm=smiley27.gif]




Sanja90 -> RE: Da li sam trudna? (28.7.2013 20:53:49)

Emicaaaa vrtoglavica,mucnina moze biti od ove vrucine. Gadjenje na hranu moze biti znak trudnoce. Ukoliko ti kasni menstruacija uradi test pa ces videti[sm=smiley1.gif] Srecno.




Emicaaaa -> RE: Da li sam trudna? (28.7.2013 22:05:16)

Trebam da dobijem ovih dana, videcemo sta ce biti. I da zaboravila sam da kazem da ne mogu da zivim od belog pranjaa [sm=smiley7.gif] Hvala na odgovoru.




viking -> RE: Da li sam trudna? (28.7.2013 22:59:02)

Ako smo nešto naučili ovde, onda je to da ne postoje dve osobe sa istim simptomima [sm=smiley1.gif] Ovo što ti kažeš, mogu da budu znaci trudnoće, ali i ne mora. Kažu da test pokazuje rezultat već 10-11 dana nakon začeća, a test iz krvi već posle dve nedelje (nekad i koji dan ranije).




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>