RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Verolina -> RE: Da li sam trudna? (24.4.2014 22:00:58)

Test uradis na dan kad treba da dobijes ili kad ti zakasni jedan dan.




niko bitan -> RE: Da li sam trudna? (15.11.2014 23:07:15)


Dobar dan, ja sam ovde nova, iamala bih pitanje za vas... pila sam tablete za kontracepciju godinu i po dana, par puta mi se desilo dA dobijem menstruaciju za vreme pijenja, al samo malo braonkasto, popar tackica, ginekolog mi je rekao da je sve to ok... posednji put sam na 12 tableti dobila menstruaciju, al bas bas, trajala je 1, 2 dana... prestala sam da ih pijem ima nedelju i po dana, od tada, odnos sa deckom sam imala 2 puta, naravno nije svrsio u mene, ai od tada, imam bolove u levom jajniku, cesce idem u wc da mokrim, vise sam zedna nego obcno, bole me ledja u donjem delu kao kad treba da dobijem, kao da mi je donji deo stomaka malo veci, i ka pritisnem kao da imanesto unutra :) znam da su sanse mnogo vece za trudnocu kada prekines sa tabletama, pa sad ne znam da li ja umisljam ili sta... trenutno koristim macmiror vaginalete... non stop razmisljam o tome... hvala vam




mali_mis -> RE: Da li sam trudna? (16.11.2014 7:06:02)

niko bitan, koliko ti kasni? Ako ti vec kasni, zasto ne kupis test i ne uradis ga, tako ces saznati u kojoj si situaciji, ili uradi betu. Ako si vec prestala sa tabletama, zasto niste koristili kondom, ako ne zelis da ostanes trudna. Metoda prekinutog snosaja, nije pouzdan vid kontracepcije.




niko bitan -> RE: Da li sam trudna? (18.11.2014 21:02:27)

mali_mis... ne, nisam se dobro izraila, kada sam prestala sa ih pijem, dobila sam redovno, posle menstruacije sam imala odnos, nego su me zbunile tegobe i to sto sam dobila pre toga na 12 tableti, ako me razumete...




Torbica -> RE: Da li sam trudna? (18.11.2014 21:09:55)

I ja bih uradila test ili betu kako kaze mali mis, u pravu je. Prekini agoniju, pa ces videti sta dalje. Srecno!




niko bitan -> RE: Da li sam trudna? (18.11.2014 21:11:46)

Torbice, a da li mogu test da uradim ako koristim vaginalete?




Almimaza -> RE: Da li sam trudna? (25.11.2014 13:17:05)

Drage zenice,

I ja sam nova, a moja istorija je malo komplikovanija. Posle godina pokusavanja da suprug i ja dobije dete, posle 2 neuspele inseminacije, posle silnih zdravstvenih problema, neizlecive bolesti s kojom se nosim vec gidnu i koji mesec, uradjena je 3. inseminacija prosli utorak. Medjutim ta gadna eserihija koja me je za malo ubila doslobno prosle godine, opet se pojavila u besici. Kako bih znala da li smem da koristim antibiotike i da li sam u drugom stanju, uradila sam juce (7. dan od inseminacije) Beta HCG. Bio je 16.8
Nalazim toliko kontradiktornih informacija o utvrdjivanju trudnoce perko Beta HCG u krvi... Neko kaze moze dan nakon oednosa, neko 7 dana, neko 2-3 sedmice... Sta bi po Vama znacio moj nalaz? Jesam li ili ne...[sm=rozacrtici.gif][sm=zmeden.gif]




Maslacak15 -> RE: Da li sam trudna? (25.11.2014 21:21:03)

da li si primila pregnil ? pre inseminacije ? Ako jesi onda proveri betu jos za dva dana da vidis dali raste.Moguce je da je pregnil jos u malim kolicinama prisutan u cirkulaciji samo sedam dana posle davanja. Ako nisi, trudna si definitivno. Pozitivna beta znaci uvek trudnocu. Moguce je da je vec doslo do implantacije..... Odredjeni antibiotici su dozvoljeni u trudnoci, konsultuj se sa lekarom.




Almimaza -> RE: Da li sam trudna? (26.11.2014 10:09:20)

Draga Maslacak, primila sam pregnil dan pred inseminaciju... Jutros sam ponovo dala krv za Beta HCG pa cemo videti. Presrecna bih bila jer je trudnoca i zdravo dete nesto sto zelimo od srca i duse vec dugo ali me strah antibiotske terapije u trudnoci, posebno znajuci moje probleme (hronicne urinarne infekcije, sistemska bolest i slicno)... Ali dobro, hrabrim se nekako da ako nam Bog da, dace i nacin da se sve lepo resi.
Hvala na savetu i javicu novosti bilo da je [sm=rozacrtici.gif] i [sm=bravo.gif] ili da je [sm=smiley19.gif]




soni -> RE: Da li sam trudna? (26.11.2014 11:00:31)

Navijam !!!!




Almimaza -> RE: Da li sam trudna? (26.11.2014 11:43:16)

[sm=smiley20.gif] hvala ;)




Almimaza -> RE: Da li sam trudna? (26.11.2014 16:12:29)

Nalaz od jutros je nizi... tako da na zalost, Maslacak je bila u pravu... Ostaci Pregnila... Umesto da se udvostruci on se smanjuje. Jako mi je tesko.
Hvala Vam puno na podrsci i savetima!
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




pipi_coco -> RE: Da li sam trudna? (26.11.2014 17:51:07)

Almimaza žao mi je, znam da ti je teško, drži se [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Da li sam trudna? (3.12.2014 12:27:38)


IZVORNA PORUKA: nalencee

KASNI MI 2 DANA IMAM GORUSICU I KAO PULSIRANJE U STOMAKU KADA MOG DA URADIM TEST?





dijana1* -> RE: Da li sam trudna? (3.12.2014 22:17:45)

Ako si trebala da dobijes pre dva dana onda vec mozes da uradis test. Srecno[sm=smiley1.gif]




OleLolle -> RE: Da li sam trudna? (23.12.2014 10:22:10)

Pozdrav svima.
Moja dilema je sledeca... menstr.obicno dobijem 24-30 dana. Danas je 32 dan i jos uvek nista. Juce sam radila test ibio je negativan. Zbunjena sam, ciklusi su mi inace redovni, imam bebu koju jos uvek dojim i dugo posle njenog rodj.nisam ni dobijala. Bojim se da radim betu, i ako nismo planirala trud.bila bih jako razocarana da je negativna. Sta vi mislite? Najmanje sumnjam na trudnocu, ali ne vidim drugi razlog izostanka menst.




serpica -> RE: Da li sam trudna? (23.12.2014 11:28:47)

Olelole,mozda se hormoni jos sredjuju,pa je zato zakasnila M. Ili si rano uradila test ako je bila kasna O.
Ponovi test za dva dana..ili betu,pa bar da znas na cemu si. Pozdrav.




OleLolle -> RE: Da li sam trudna? (23.12.2014 12:24:31)

Hvala ti na odgovoru. Da li betu mogu uraditi bilo kad u toku dana?
Vise se bojim izostanka zbog porem.hormona nego trud. Jer posle por sam bas bila haoticna taj period dok nisam dobijala, ali dr nije hteo da reaguje jer dojim i jer je krvna slika uvek bila perfektna. Kaze sve je to ok. A ja kao balon, svaki dan pms...




Maraj -> RE: Da li sam trudna? (23.12.2014 16:15:52)

Da mozes betu uraditi tokom celog dana




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 9:19:22)

Pozdrav svima, prvi put sam ovde i imam jedno pitanje ;) Naime imala sam zadnju menstruaciju 6.12. a 16.12 sam imala nezasticen odnos gde je decko svrsio u mene. Da li postoji sansa za trudnocu?? Hvala vam puno [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 9:24:21)

Anonimna, realno mislim da postoji, ali moraćeš da sačekaš dan kad treba da dođe pa uradi test ili betu malo ranije, koji dan pre očekivane menstruacije




nata11 -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 9:42:13)

Postoji naravno.




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 10:25:07)

Jako bih volela da ne dodje i da budu [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 19:17:50)

Po meni postoji sansa ali manja jer ti je tp bio 10. dan ciklusa. Koliko ti traju ciklusi?




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (24.12.2014 19:51:53)

Pa uglavnom su bili 28, mada sad zadnja 3,4 meseca varira, nekad 23, nekad 25.Tako da ne mogu tacno sad da odredim plodne dane. Zato sam pitala da li postoji sansa.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>