RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


buba m -> RE: Da li sam trudna? (29.7.2013 11:52:55)

Slažem se sa Vikingom. Ja dok nisam ostala trudna svaki mesec imala sam sve simptome trudnoće. U ciklusu u kom sam zatrudnela nisam imala ni jedan simptom osim izostanka veštice. Tako da, sve je moguće i sve smo različite.




Malena29 -> RE: Da li sam trudna? (18.8.2013 13:02:41)

ja sam danas ustala sa takvim bolom u stomaku da sam pomislila da sam ovog trena dobila,ja tamo kad ono nista,posle sam primetila samo braon iscedak,ciklusi su mi redovni na 27 dan,i jako sam malaksala,samo mi se spava sto kod mene nije obicaj i nisam imala iscedak na pocetku ciklusa,jednostavno kad krene krenula je,suta koa treba da stigne ta ,[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]necu da ocajavam,posle ciklusa odmah na macinu travu
[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Da li sam trudna? (21.8.2013 23:12:07)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav svima! Molim vas ako mi netko može odgovoriti, muči me to već dva dana i pronašao sam ovaj forum i vidim da ovde ima zaista svakakvih iskustava pa se nadam da sam na pravom mjestu. U vezi sam sa devojkom za koju znam da me voli i da se silno želi udati i osnovati porodicu ali ja na to još nisam spreman i ne želim još djecu pa svaku akciju završavam "vani", tako i neki dan, na njenom stomaku. Nakon par minuta vratio sam se u sobu i sa vrata vidio da moje plivače [sm=jezicek.gif] uzima prstima sa stomaka i gura ih znate gdje. Po mojoj proceni tad joj je bio plodan dan. Ma jel moguće da bi tako mogla zatrudneti?
[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Ima li netko takvih iskustava??






Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (21.8.2013 23:15:08)

A tu smo sad! Imam za čitat celu noć! Hvala!




buba m -> RE: Da li sam trudna? (21.8.2013 23:21:58)

Mislim da je verovatnoća mala. Pogotovo ako niste pogodili ovulaciju. Ipak, priroda je čudo pa treba biti na sve spreman.




Janncica -> RE: Da li sam trudna? (21.8.2013 23:24:53)

Ma sta ces citati? Ako nije trudna,menjaj devojku pod hitno i koristi ZASTITU. Ja i dalje ne mogu da verujem sta ljudi rade.




smeško -> RE: Da li sam trudna? (22.8.2013 4:32:28)


IZVORNA PORUKA: Janncica

Ma sta ces citati? Ako nije trudna,menjaj devojku pod hitno i koristi ZASTITU. Ja i dalje ne mogu da verujem sta ljudi rade.


[sm=smiley20.gif]




andrijana anci -> RE: Da li sam trudna? (2.11.2013 15:02:52)

poz svima ja sam nova ovde ???? jedno ptanje koje me zbunjuje imala sam 8 oktobra. imam problem sad neznam dal sam ostala u drugom stanju jel imam promene . grudi su mi se povelale na dodir me bole tokom tusiranja isto stomak me isto boli u vc idem na svakih 10 minuta sta to znaci ako moze neko da mi pomogne vec dve nedelje se to desava pozzzzz[sm=smiley19.gif]




smeško -> RE: Da li sam trudna? (2.11.2013 20:28:46)

Ne mora baš ništa da znači. Ne postoje sigurni rani znaci trudnoće, osim nivoa hormona iz krvi. A što uplani smajli?




snjeski -> RE: Da li sam trudna? (3.12.2013 19:51:44)

Pozdrav, prvi put sam na ovom forumu te bih vas molila za malu pomoc. Godinu dana sam pila Logest i sa partnerom sam vec vise od godinu. U petak 22.11 sam popila zadnj tabletu iz pakovanja. U nedelju 24.11. sam imala nezasticen seksualni odnos, a u utorak 26.11 sam kao sto je i uobicajno po tabletama dobila menstruaciju koja je trajala cetiri dana. Znaci imala sam nezasticen odnos prije devet dana, a menstruacija mi je prosla prije cetiri dana. Interesuje me da li sam mogla ostati trudna. U apoteci su mi rekli da je previse rano da radim test za trudnocu i da moram sacekati da mi menstruacija kasni barem jedan dan. S obzirom da mi je tek prosla nekako nemam strpljenja cekati slijedecu menstruaciju. Bila bih vam zahvalna ako mi vi mozete nesto reci u vezi ovoga.Hvala




madre -> RE: Da li sam trudna? (3.12.2013 19:59:42)

nisi trudna!




snjeski -> RE: Da li sam trudna? (3.12.2013 20:29:54)

Hvala Madre




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (26.3.2014 21:54:03)

cao svima,imam jedno pitanje za vas treba mi pomoc???prosli mesec smo moj muz i ja imali odmos i on je zavrsio u mene,a ovog meseca 2 puta je zavrsio u mene,a edan od tih dana je bio dan pred ovulaciju,od poslednjeg puta je proslo 13 dana,a treba da dobijem za 3 dana,ali imam mucnine od juce i blagu vrtoglavicu,inace pusim cigare i nikad mi nije bilo muka od njih ali od juce mi je strasno muka kad zapalim cigaru,ne znam dali da radim test,ili da sacekam jos mala???[sm=smiley13.gif]




IVA 11 -> RE: Da li sam trudna? (26.3.2014 22:01:20)

Sačekaj da ti 1 dan zakasni ili na dan kad treba da dobiješ, tad će ti pokazati validan rezultat.




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (26.3.2014 22:04:17)

hvala punoo[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Da li sam trudna? (26.3.2014 22:07:27)

I ja mislim da je rano za test,ali verovatnoca za trudnocu postoji pogotovo ako znas da si imala odnos dan pred ovulaciju..
Mozes eventualno da uradis beta hcg iz krvi vec sutra jer ona pokazuje ranije trudnocu.U svakom slucaju srecno..[sm=smiley1.gif]




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (26.3.2014 22:10:12)

da i ja mislim da postoji verovatnoca za trudnocu i volela bih da je tako..hvala na savetima i na srecno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (27.3.2014 23:43:55)

Devojke ako moze mala pomoc. .ovako nisam sigurna sta se desava ..test sam radila par dana pre menstruacije videla se bledunjva crtica...posle ga nisam ponavljala jer sam cekala da mi ciklus izostane. medjutim menstruacija je stigla bila je uobicajna ali mene brine sto me treci dan poceo bolero jajniku uzasno ko za vreme ovulcije..ne znam sta da mislim da li ima vajde da radim test sta mislite?




amelia -> RE: Da li sam trudna? (28.3.2014 16:40:53)

draga...ako ti je menstruacija trajala kao i inace mislim da nisi trudna ...jel imas sad jos koje kakve simptome bolne grudi mucnice ? Za svaki slucaj ti ponovi test do sad biti odmah pokazao [sm=rozacrtici.gif] ako si trudna ili jos bolje izvadi betu HCG iz krvi cisto da budes mirna..puno te pozdravljam




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (29.3.2014 19:04:32)

cao svima,imam jedno pitanje za vas treba mi pomoc???prosli mesec smo moj muz i ja imali odmos i on je zavrsio u mene,a ovog meseca 2 puta je zavrsio u mene,a edan od tih dana je bio dan pred ovulaciju,od poslednjeg puta je proslo 13 dana,a treba da dobijem za 3 dana,ali imam mucnine od juce i blagu vrtoglavicu,inace pusim cigare i nikad mi nije bilo muka od njih ali od juce mi je strasno muka kad zapalim cigaru,ne znam dali da radim test,ili da sacekam jos mala???

Danas sam dobila,a nadala sam se da sam trudna,boja je nekako cudna,previse jaka,dali ima razlog za brigu?




Trcosava -> RE: Da li sam trudna? (29.3.2014 19:47:29)

Kako misliš jaka boja?

Ako ste tek počeli da radite na bebi i ovo ti je prva menstruacija od kako radite, meni se dešava da sama krv bude drugačija, svetlija. Po meni nema razloga za brigu, ali ako misliš da nešto nije ok, posavetuj se sa lekarom.




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (29.3.2014 20:20:28)

da mislila sam svetla[sm=smiley36.gif],da ovo je prva menstruacija od kako radio na bebi..u svakom slucaju hvala [sm=smiley36.gif]




amelia -> RE: Da li sam trudna? (29.3.2014 22:20:17)

Cocoo mislim da nema razloga za brigu..mi zene kad pocinjemo da radimo na [sm=duda.gif] pocinjemo previse da osluskujemo svoje telo i svaki znak simptome umisljamo puno stvari to nam je u krvi ja evo nasebi uzimam primer od kad radimo na bebici sve mise cini kao jel bilo ovako pre jel bilo onako... probaj da se opustis i da max uzivas sa muzicem tako se najlakse i najbrze dobije bebica [sm=jezicek.gif] puno te pozdravljam




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (30.3.2014 15:12:02)

hvala amelija[sm=smiley36.gif],pokusavam da se opustim i da ne budem previse opterecena sa tim,ali opet nekako misilim non-stop o tome[sm=smiley1.gif]




cocoo -> RE: Da li sam trudna? (24.4.2014 21:56:40)

Cao devojke,evo mene opet.treba mi misljenje,moj muz i ja smo ovog meseca imali rizican odnos 6puta,a od toga 3puta u plodnim danima,pre dva dana sam osetila blage bolove u donjem delu stomaka,i grudi su mi osetljive,a od prvog rizicnog odnosa je proslo 23dana a treba da dobijem za 9dana,pa ne znam dali da uradim test?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>