RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


emicaa -> RE: Da li sam trudna? (25.2.2015 9:47:50)

Dijana [sm=bravo.gif]




Bilja 1985 -> RE: Da li sam trudna? (1.3.2015 21:49:10)

18,2, smo momak i ja imali odnose trebala sam da dobijem 24.02 .25.02 ujutro mucninu sam imala kao i 26.02. Kasni mi 5 dana veceras sam videla da mi pocelo malo da curi bledo crveno[sm=smiley19.gif] plasim se da nisam trudna :(




serpica -> RE: Da li sam trudna? (1.3.2015 22:26:49)


IZVORNA PORUKA: Bilja 1985

18,2, smo momak i ja imali odnose trebala sam da dobijem 24.02 .25.02 ujutro mucninu sam imala kao i 26.02. Kasni mi 5 dana veceras sam videla da mi pocelo malo da curi bledo crveno[sm=smiley19.gif] plasim se da nisam trudna :(





uradi test,mada mislim da nisi trudna.




Bilja 1985 -> RE: Da li sam trudna? (1.3.2015 22:30:04)

videcu sve do sad imala menstrauciju normalno ovo mi se prvi put desava da mi kasni ...Hvala




tasa200 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 14:41:47)

Pozdrav svima uclanila sm se ovde d vam postavim pitanje sto me mnogo muci.
sinoc decko i ja smo imali odnos i on je na vreme izvadio i svrsio po mom stomaku ,ja sam bila u sedecem polozaju pa se malo slilo na moju vaginu ja sam to odmah ocistila i istusirala se. da li postoji mogucnost da zatrudnim? ako postoji da znam ..molim vas odg..




Mala Elena -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 14:43:09)

Mislim da ne..




branki* -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 14:43:13)

ja mislim da postoji mogucnost,mala procentualno doduse,ali opet...




mali_mis -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 14:48:34)


IZVORNA PORUKA: branki RR

ja mislim da postoji mogucnost,mala procentualno doduse,ali opet...


Ja mislim da je sansa minimalna. Uradi test, pa ces znati, i sledeci put koristite kondom.




Bilja 1985 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 15:50:18)

mislim da nisi trudna




Bilja 1985 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 15:50:59)

mislim da nisi




Ivanka 75 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 15:54:17)

Ja mislim da nema sanse, onda bi zene mnogo lakse ostajale trudne da je potrebno da se samo "slije" dole.
Budi bez brige.




Bilja 1985 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 15:56:16)

mislis na tashu ili na mene




tasa200 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 19:15:34)

Dvoumim se da li da popijem za dan posle ili ne...vrlo mala kolicina je dospela na moj polni organ,sa spoljasnje strane. :/




mali_mis -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 19:20:13)

tasa200, ja se ne bih zezala sa pilulama za dan posle, znaju bas zesce da zeznu menstrualni ciklus. S'obzirom da nije direktno jelte u tebe, nego se to slilo sa stomaka, gotovo da nema sanse da mozes na taj nacin da zatrudnis. Sledeci put definitivno koristi kondom, da ne dolazis ponovo u ovakvu situaciju, osim sto stiti od trudnoce, stiti i od polno prenosivih bolesti.
[sm=smiley1.gif]




tasa200 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 19:22:58)

hvala vam na savetu...ceo dan razmisljam o tome i stomak me boli i glava i sva sam nikakva,a inace sa deckom sam 2 god i stvarnpo pazimo i imam poverenje u njega ali desilo se taj mali ispad




Maslacak15 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 19:41:06)

Ja mislim da stvarno nije dobra ideja ici na kontrolisani snosaj kao metoda kontracepcije. Koliko god verovali nekom ili ne, prosto to nije pouzdan metod. I u ovom slucaju po meni je kljucno pitanje u kom si delu ciklusa. Ako su ciklusi redovni a ti si u drugom delu ciklusa unutra deset__ dana kad treba da dobijes onda je sve sigurno ok i od trudnoce nema nista. Ako je menstruacija nedavno prosla isto rizik nije neki. Ali ako si bas u plodnim danima tu oko ovulacije onda mislim da nista ne treba iskljuciti. Jel sad da ne ulazimo u detalje sta je i gde dospelo, ali ako su spematozidi dosli u kontakt sa plodnim sekretom moze da se desi da prosto otplivaju vrlo brzo. Tu ispiranje ne pomaze. Ne kazem da je rizik preterano veliki ali ga je teoretski nemoguce iskljuciti . I nedavno sam cula iz prve ruke jedan prilicno " Sex and the city" slucaj od dobre drugarice u Njujorku kojima se koleginica za ruckom jadala da decko ima problema sa erekcijom, da opet nisu stigli nista da urade itd.Koristili su cak i kondom ? Ispostavilo se posle dve tri nedelje nedelje da je zatrudnela tokom tog "nepostojeceg odnosa" [sm=smiley36.gif]. Prvo je rekla doktoru nemoguce, ja nisam imala seks sest meseci, Kaze trudni ste.....Ona se obradovala detetu posto ima 42 godine ali je prica odlicno naravoucenije. Gde ima sperme sve je uvek moguce. Ovo ne pricam da nekog plasim. Da se meni desilo i stvarno ne zelim dete, a blizu ovulacije sam ja bih verovatno uzela pilulu za dan posle. Ne mogu one nista da pokvare. Prekinu one, tj poremete dati ciklus, ali se od prvog narednog krvarenja sve vraca u normalu...




tasa200 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 20:23:37)

Maslacak15,zadnji dan menstruacije mi je bilo,a plodni dani su mi za 3 dana.




Maslacak15 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 20:37:36)

uh.... Znaci ima vec blizu deset__ dana otkako si poslednji put dobila? Onda najbolje uzmi pilulu za dan posle. To ti je moj savet. Ne mozes kao sto rekoh nista da pokvaris. Mozes da poremetis ovaj terenutni ciklus, sto je logicno jel ona blokira ovulaciju ali ne mozes da napravis sebi bilo kakav endokrinoloski problem. Ta pilula je progesteron, nista drugo. Ali posle prvog krvarenja sve je po starom. Posto stvarno ako za tebe trudnoca ne dolazi u obzir pilula za dan posle je neuporedivo manji problem za tebe i tvoje telo nego abortus.
Ovo je stvarno iz najbolje namere, stvarno nikog ne osudjujem ali mislim da je svest o kontracepciji stvarno jako mala. Ja sam deset__ godina u braku pa prvih 20 dana ciklusa pokrivam kondomom. Nama je to ok. Ko nece kondom, postoje pilule, one su definitivno bezbedne, spirale itd... Postoji metoda merenja bazalne temperature koja isto moze da pomogne da se bude bezbedan itd. Samo zato sto verujes decku i funkcionisalo je dve godine, ne znaci da trece neces nezeljeno zatrudneti. Veruj mi, to ti ne treba. Sta god neko mislio o abortusu za ili protiv nadam se da se svi slazu da je najbolje da ih je sto manje.

Sve najbolje ti zelim[sm=smiley31.gif]




tasa200 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 20:41:57)

Maslacak15
hvala ti na savetu,a posto je nedelja i u mom kraju ne rade sad apoteke a citala sam da te pilule mogu najkasnije da se uzmu do 72 sata ,a meni ce skoro da prodje 24h od odnosa,pa ako sutra ujutru uzmem hoce li dejstvo biti isto?




Maslacak15 -> RE: Da li sam trudna? (8.3.2015 20:50:01)

mozes da uzmes do 72 od odnosa. Dejstvo je identicno. Posto kazes da ocekujes ovulaciju tek za 3 dana trebalo bi da ako uzmes sutra bude vise nego dovoljno da je odlozis tj blokiras...Nemoj da se plasis posledica- ne moze da ih bude. Tj sve posledice su trenutacne vezane za naredno krvarenje. Ovo kazem posto nas narod voli price o "hormonskim bombama" " poremecajima" itd. A sa druge strane trudnice piju tone progesterona lopatama. A i inace zene piju zilione progesteronskih preparata u postupku za VTO i mnogim drugim indikacijama. Ne mozes nista da dugotrajno "pokvaris" u organizmu, ja ti to garantujem[sm=smiley1.gif] Ako ne verujes meni pitaj nekog dobrog ginekologa.




Ana RR -> RE: Da li sam trudna? (17.3.2015 1:04:37)


IZVORNA PORUKA: sapica4

Chaoo.. nova sam ovdje.. zadnju menstruaciju sam dobila 22.1. i traja je 6 dana.. ciklus mi je neusklađen. zadnji su bili 41, 42 dana. spolne odnose sam imala 31. 1. i 15.1. dan poslije zadnjeg odnosa primijetila sam blago krvarenje koje je trajalo 7 dana. a menstruaciju još nisam dobila.. Ne znam što se dešava, da li je to trudnoća ili nešto drugo ne znam pa bok vas molila pomoć



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Proslo je mnogo vremena...
Dali si radila test na trudnocu?




Modessty -> RE: Da li sam trudna? (31.3.2015 14:49:39)

IZVORNA PORUKA: anna2

Zadnji ciklus mi je bio 26.2 sda mi kasni vec 5 dana.a imam neki cudna ukus u ustima i ponekad mi se javi mucnina glavobolju mam vec par dana.da li postoji mogucnost da sam ostala trudna?





Ivanka 75 -> RE: Da li sam trudna? (31.3.2015 16:49:00)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

IZVORNA PORUKA: anna2

Zadnji ciklus mi je bio 26.2 sda mi kasni vec 5 dana.a imam neki cudna ukus u ustima i ponekad mi se javi mucnina glavobolju mam vec par dana.da li postoji mogucnost da sam ostala trudna?




Najbolji nacin da saznas je da sutra uradis test.




crvena_dama -> RE: Da li sam trudna? (1.4.2015 18:29:54)

Ja i mm vec tri meseca radimo na zatrudnjivanju.
Zadnji ciklus mi je bio 8.03. Ali nesto malo..svetle boje i trajalo je dva dana.. U poslednje vreme imam temp oko 37 i bolove u dodnjem delu stomaka. Zbog bolova sam se zalila lekaru..iskljucene su sve bolesti od strane urologa, hirurga, i ginekolog je uradio sve nalaze..tako da bolovi nisu ni sa ginekoloske strane. Zadnja dva testa nam pokazuju negativno ali ja se osecam drugacije. Pospana sam jako i iako slabo jedem stomak je nekako naduven i tezi mi nanize. S obzirom da postoji velika verovatnoca da jesam trudna da li postoji nogucnost da testovi to ne pokazu i da se jos ne vidi na vaginalnom uz? Hvala




Maraj -> RE: Da li sam trudna? (1.4.2015 18:39:25)

Crvema dama kad si bila kod ginekologa? Moguce da si test radila rano al video bi ginekolog bar mesak.... Ako sumnjas uradu betu ona ti je ispod 1000 din i sve ce ti ona reci




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>