RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


wivern -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 11:53:53)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Wiv da nisi to ti, u stvari???

Padalo mi je na pamet, da se ne lazemo ali me je neko preduhitrio [sm=smiley36.gif]




mimahana -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 11:54:15)

Dijo nasmeja me od srca,toliko se nisam smejala ne pamtim.[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 12:23:30)

Oumajgad [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 14:25:15)

Gdje su joj ostale dvije objave,živo me zanima [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 14:43:26)

To sam i ja pomislila.
IZVORNA PORUKA: emicaa

Gdje su joj ostale dvije objave,živo me zanima [sm=smiley36.gif]


Slatko me nasmeja Dijana. Ako ništa bar je zabavno




Ana RR -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 14:46:51)

KLIK i KLIK

[sm=jezicek.gif] garant je neku muški paćenik [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 15:07:18)

Dijana, ti si moj idol!
Nasmejala sam se posteno[sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 15:12:32)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Fenom protiv spermica [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Opet nas neko zeza? [sm=zmeden.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? [sm=smiley36.gif]




pipi_coco -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 15:21:57)


IZVORNA PORUKA: Jole84


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? [sm=smiley36.gif]


Pa naravno, a ako hoceš da budeš baš sigurna da je uspjelo onda pereš gaće iskljucivo utorkom. Pa to bar svako zna ccccccc[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




eca89 -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 15:26:39)


IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Fenom protiv spermica [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Opet nas neko zeza? [sm=zmeden.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
a ako oćemo da zatrudnimo, onda da ladimo gaće, recimo ventilatorom? [sm=smiley36.gif]


Znači, Jole haos [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif], plačem!




emicaa -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 16:08:03)

Pa ona je to već drugi put možda trudna,kako mi je promakao suvi prst u vagini [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 18:30:19)

Dijoooooo
Morala sam uci u temu,spominjali su te u kafani,sad vidim i zasto ! [sm=jezicek.gif]
Jos se smejem...[sm=smiley36.gif]




Flekac -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 21:06:29)

Molim Vas da mi odgovorite stvarno da li ima šanse da sam zatrudnela tako ili ne....i da li može da se zatrudni na taj način...




Anoniman -> RE: Da li sam trudna? (11.8.2015 21:10:33)

Moze, trudna si, uradi test da proveris, to ti je sigurnije, nego mi[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da li sam trudna? (12.8.2015 1:23:40)

A đe ne može jadna ne bila! Odvajkada se zna da se na taj način ostaje trudna, i to je statistika pokazala da se tim putem najčešće dobijaju trojke. Čestitam budućim roditeljima! [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Anja213 -> RE: Da li sam trudna? (12.8.2015 5:12:22)

Cao cure nova sam na forumu,imam veliku dilemu ne znam da li sam trudna a iskreno malo me je strah da kupim test i na najlaksi nacin proverim,pa cu sa vama da podelim neke simptome pa ako mozete da me posavetujete,menza mi kasni trebala sam da dobijem 29.7 sa deckom sam imala rdovan sex sa prekinutim snosajem ,imam napade gladi,ucestalo mokrenje grudi me bole osetljive su a nekako najvise me ble sa strane od predela pazuha ako ste me razumele,nadutost,nemam mucnine osim sto sam u nedelju ujutro ustala i jedino tad osetila mucninu i preznojila se.Inace nemam redovne menstruacije ali ovoliko dana mi nije nikad kasnila...svaki dan odgadjam da uradim test od straha ne znam nisam planirala trudnocu ali moj momak bi to najvise voleo.i jos da kazem da se osecam umorno bolove imam svaki dan kao da cu da dobijem ali nista.i vec me pocinje da nervira promene raspolozenja...ako bi ste mogle da mi date eki savet da li ste vi imale slicne simptome u trunoci i kolik su mi sanse da cu imat [sm=nosecka.gif]mHvala unapred




mali_mis -> RE: Da li sam trudna? (12.8.2015 7:19:28)

Anja213 kupi test, uradi ga, pa ces znati na cemu si [sm=smiley1.gif]




AnaAna1 -> RE: Da li sam trudna? (12.8.2015 10:18:12)

Ti simptomi koje si nabrojala mogu biti i pred menstrualni a i u trudnoci, ne maltretitaj vise sebe nego trk u apoteku i kupi test, bila trudna ili ne to ces morati da saznaa kad-tad, a bolje ranije nego kasnije. I javi nam bas sta je pokazao test




choopa choops -> RE: Da li sam trudna? (13.8.2015 1:42:24)


IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Ti simptomi koje si nabrojala mogu biti i pred menstrualni a i u trudnoci, ne maltretitaj vise sebe nego trk u apoteku i kupi test, bila trudna ili ne to ces morati da saznaa kad-tad, a bolje ranije nego kasnije. I javi nam bas sta je pokazao test

Slažem se. Test i da znaš na čemu si.




cokii -> RE: Da li sam trudna? (27.8.2015 0:56:19)

Meni treba savet! Imala sam 16. Vec 5 dana mi u donjem stomaku mrda nesto. Kao beba, a nemoguće je. Radila sam večeras test, negativan je. Moj muz i mama su osetili. Bas mi je čudno. Da li zna neka od vas zna šta bi to moglo biti? :-(




bubulence -> RE: Da li sam trudna? (27.8.2015 1:06:15)

Da bi u stomaku mrdala beba morala bi biti trudna bar 15 nedelja... u tom slucaju bi ti se vec video stomacic i naravno da bi test pokazao trudnocu u roku od odmah. Nebitno koje je doba dana.
Mislim da to sto ti osetis mogu da budi gasovi...




superm -> RE: Da li sam trudna? (27.8.2015 1:18:01)

Slažem se sa Bubi u potpunosti.




dijana1* -> RE: Da li sam trudna? (27.8.2015 2:33:34)


IZVORNA PORUKA: cokii

Meni treba savet! Imala sam 16. Vec 5 dana mi u donjem stomaku mrda nesto. Kao beba, a nemoguće je. Radila sam večeras test, negativan je. Moj muz i mama su osetili. Bas mi je čudno. Da li zna neka od vas zna šta bi to moglo biti? :-(


Gasovi i to dobri gasovi cim i drugi osete. Sto bi narod rekao isprdi se nemoj da trpis[sm=smiley2.gif]




cokii -> RE: Da li sam trudna? (27.8.2015 11:03:38)

Ajoj... Ne mogu da verujem da su gasovi. Nisam imala problema do sada. Hvala:-*




tuzna29 -> RE: Da li sam trudna? (28.8.2015 9:13:56)

Devojke jel mogu da radim betu 9DO ?
Da ne smaram vas jesma ili nisam trudna ja bih najradije sto pre da uradim taj test.


Inace simptome imam i nemam vise bih rekla umisljam i to skoro nista preko dana eventualno neprijatan osecaj sa desne strane mozda bol mozda neki pritiska ili zatezanje al sve to moze i pred ciklus, suve mi usta nom stop jedino to nije mi se desavalo to bas cesto nekad bih popila tonu vode nekad nista.
Uvece sam cudna uvece se naduvam i imam jedamput i to obicno samo uvece sekret na ulosci i neki pritisak na besiku ne piski mi se ali kao da je nesto pritiska mozda je to od vitamina, folne, progesterona, stresa da ne nagadjam vise.
Sta vi mislite da radim betu danas?

inace ono sto sma zaboravila imala sma prelom karlice i probleme sa kicmom tako da ne mogu ni bol da ocenim kako trebe jel od sedenja i tih posledica ili je nesto cudno .

Inace radila sam test onaj najeftiniji sto ide preko neta i bio je negativan al ne sa jutarnjom mokracom vec nesto uvece kasno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>